پانک رز پس از ناامیدی یانکیز در پلی آف به جوی گالو می پیوندد

پانک رز پس از ناامیدی یانکیز در پلی آف به جوی گالو می پیوندد


پیت رز به وضوح طرفدار جدیدترین یانکی ها نیست.

پس از خروج بمب افکن های برانکس از Red Sox در بازی AL Wild Card ، رهبر تاریخ MLB ، Yankees ، تساوی را آغاز کرد – به زودی پایان معامله در برابر جویی گالو به تساوی تبدیل شد.

رز به NESN ، USA Today گفت: “این بدترین تیمی بود که می توانستند وارد زمین کنند.” “همه آنها که به 6 ، 7 ، 8 ، 9 ضربه زدند مرد بودند. (آرون) قاضی و (جانکارلو) استانتون مجبور بودند کاری انجام دهند. در غیر این صورت ، تمام فشار بر جوئی گالو بود. شما دیدید که چگونه این کار انجام شد.

“چگونه کسی که بازی نمی کند هر روز 213 بار ضربه می زند؟ ری چارلز چندان قابل توجه نیست. من نمی توانم تصور کنم که 213 بار بدون خودکشی ضربه بزنم.”

یانکی ها در آخرین لحظه از رنجرز به گالو معامله کردند و در ازای دریافت چاقو ، چهار فرد احتمالی را به تگزاس فرستادند. اگرچه او در 58 بازی در نیویورک 13 بازی خانگی انجام داد ، اما در 188 وی 160 ضربه در خفاش به ثمر رساند. در بازی وایلد کارت ، یانکی ها در شکست 6-2 مقابل رد ساکس 0-0 برای 4 شکست خوردند.

پیت رز و جوی گالو
گتی ایماژ

گالو در سال 2022 بدون عضویت در یک آژانس رایگان بدون محدودیت قرارداد یک ساله را امضا می کند. قرارداد او در سال آینده تنها 9.5 میلیون دلار هزینه خواهد داشت و خفاش چپ بال به تیم راست یانکی ها تنوع می بخشد.

گل یک یا دو چیز در مورد تیراندازی پس از فصل می داند – اگرچه او هنوز از تالار مشاهیر حذف شد زیرا هنگام مدیر بودن / سرمربی گرفتن شرط بندی روی بازی ها گرفتار شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *