پدر درسا کوچولو از راننده اتوبوس، آمبولانس و دکتر شاکی است


بر اساس گزارش ها جام جم آنلاینمادر داغدار درسی به جام جم گفت: دخترم درسا بیماری عضلانی داشت، اما اینکه فلج عضلانی داشته درست نیست.

شنبه گذشته او را پیش دکتری بردیم که مطبش در خیابان شهید بهشتی بود. دکتر او را عیادت کرد، اما وقتی دستش را در گلوی بچه گذاشت و بیرون آورد، دستش خونی شد و گفت گلویش عفونی شده است. او عفونت را از طریق لوله تخلیه کرد، یک کاغذ جلوی ما گذاشت و از من خواست برای درمان دخترمان امضا کنم. روز یکشنبه دخترم را پیش دکتر بردم که این بار ضربه ای به سرم زد. از زمانی که دخترم را پیش این دکتر بردیم، خفه می شود.

نه غذا می توانست بخورد و نه شیر. روز دوشنبه دوباره گلویش را خالی کرد. او گفت در حال مداوای دخترمان است و نباید او را به بیمارستان ببریم. اگر او را به بیمارستان ببریم، دخترمان در آنجا چاقو می خورد.

وی ادامه داد: روز دوشنبه دخترم تب داشت و با پزشکش صحبت کردم. صبح سه شنبه قرار بود درسا را ​​ببرم مرکز طبی کودکان که دکتر زنگ زد و گفت باید سفر او را به عمان لغو کنیم و درسا را ​​پیش او ببریم نه بیمارستان. وقتی به مطب آمدیم دوباره گلوی دخترم را خالی کرد. سپس ضربه ای به سر او زد و چهار آمپول به او زد که ناگهان بیمار شد. لب هایش کبود شد و نفسش قطع شد.

دکتر از من خواست که به داروخانه بروم و بتامتازون بخورم. سریع آمپول زدم دستیار نداشت و می خواست خودم آمپول را تهیه کنم. بعد به من گفت برو داروخانه و دستگاه اکسیژن بگیر، رئیس داروخانه گفت این دستگاه را ندارم و بهتر است با اورژانس تماس بگیرم.

او خودش با آمبولانس تماس گرفت و خیلی زود امدادگران آمدند و دخترم را شوکه کردند که قلبش برگشته است. می خواستند او را به بیمارستان ببرند که متوجه آمدن آمبولانس شدند. 20 دقیقه بعد آمبولانس دوم رسید که دیر شد و درسا به زندگی برنگشت. امروز همسرم به پلیس مراجعه کرد و از دکتر، راننده اولین آمبولانس و راننده اتوبوس شکایت کرد. پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. راننده اتوبوس همچنان در بازداشت است و تا مجازات عاملان به این پرونده رسیدگی می کنیم.

منبع: روزنامه جام جم