پنج شب در برج میلاد کنسرت داریم/ اجرای رایگان در فضای باز


فرمان فتحعلیان خواننده، نوازنده و سرپرست گروه موسیقی «ایلیا» به مناسبت عید غدیر خم و گرامیداشت حضرت علی (ع) کنسرتی برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا، به بهانه برگزاری کنسرت “راه عشق” به گفتگوی کوتاه با حکم فتحعلیان در مورد خواننده، نوازنده و سرپرست گروه موسیقی ایلیا بحث کردیم که بیشتر اشعار او درباره علی بود و بقیه اشعار مولانا و ترانه های محلی.

فرمان فتحعلیان از سال ۱۳۷۷ تا به امروز گروه موسیقی ایلیا را تأسیس کرد که کنسرت های زیادی در تهران برگزار کرده و به کار فرهنگی خود برای مخاطبان خوب این گروه ادامه می دهد.

تعیین تکلیف همکاری فرمان فتحعلیان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر برگزاری کنسرت برج میلاد علیرضا کوفر تولید کننده و حمید حسینخانی این کارگردان خاطرنشان کرد و اعلام کرد: این کنسرت از 24 تا 28 تیرماه 1401 به مدت پنج شب در فضای باز رایگان است. برج میلاد به مناسبت عید غدیر خم اجرا می شود.

به گفته وی، موضوع این کنسرت که اولین تجربه فرمان فتحعلیان به سفارش برج میلاد است، تلفیقی عرفانی و قطعاتی از آلبوم است. راه عشق، ساکن، مست و ویران، مردمی بیگانه، در واقعیت آنها به افتخار اولین امام شیعیان با اعضای جوان گروه «ایلیا» به اجرای برنامه می پردازند.

اعضا گروه ایلیا فرمان فتحعلیان: خواننده، نوازنده گیتار فلامنکو و رهبر گروه، فرزاد رضایی: گیتار الکتریک، میلاد عباسی: تنبور، امیرعلی همدانی: تنبور و سازهای کوبه ای، نیما ضرغامی: دمام، کاهان و بندر.

شبنم خان مصدیک

انتهای پیام/