پنج غذای ارگانیک برتر سگ برای سال 2012

امروزه انواع زیادی از غذاهای ارگانیک سگ در بازار وجود دارد. دانستن اینکه کدام یک از آنها بهترین هستند ممکن است کاری دشوار باشد. با این حال، نگران حیوان خانگی من نباش! ما پنج غذای ارگانیک سگ را انتخاب کرده ایم که همه صاحبان سگ باید در مورد آنها بدانند.

در زیر پنج غذای ارگانیک برتر سگ که صاحبان باید به حیوانات خانگی خود بدهند آورده شده است:

1. غذای سگ سالم دکتر هاروی

این کیسه غذای حیوانات خانگی از قبل مخلوط شده یکی از جدیدترین محصولات غذایی ارگانیک است که مردم می توانند خریداری کنند. چه چیزی این ارگانیک را بسیار خاص می کند؟ این کاملا طبیعی است و این چیزی است که آن را خاص می کند. این غذا از 14 گیاه مختلف و همچنین 9 سبزی و 6 غلات ارگانیک معتبر تهیه شده است. Canine Health دکتر هاروی هیچ گونه ماده شیمیایی ندارد. این غذا همچنین حاوی هیچ رنگ و همچنین مواد نگهدارنده ای نیست که می تواند به سگ آسیب برساند.

در این غذای سگ تعداد کمی از مواد ارگانیک و سایر مواد کلیدی وجود دارد. دانه های جو، تکه های کاموت، تکه های برنج قهوه ای، جو دوسر، اسپلد فلکس و تریتیکاله فلکس مواد ارگانیک موجود در غذای سگ سلامت سگ دکتر هاروی هستند. سبزیجاتی که در غذای سگ قرار می گیرند عبارتند از چغندر، نخود فرنگی، هویج، لوبیا سبز، کدو سبز، سیب زمینی، سیب زمینی شیرین و برگ جعفری. دانه رازیانه، ریشه زنجبیل، کاه جو، گل رز، برگ نعناع فلفلی و برگ رزماری از جمله ترکیبات گیاهی هستند.

سگ های نیش بالغی که این غذای سگ را مصرف می کنند سالم تر به نظر می رسند، خز آنها درخشان تر به نظر می رسد و احساس سلامتی و انرژی بیشتری خواهند داشت. بزرگسالان نیز با خوردن این غذای سگ، روده های سالم تری خواهند داشت.

2. رژیم غذایی سگ بوقلمون و غلات ارگانیک آشپزخانه صادقانه KEEN

این محصول خاص نسبتا جدید است. سگ ها این محصول ارگانیک را به دلیل موادی که در آنها وجود دارد، دوست خواهند داشت. مواد تشکیل دهنده برای کمک به احساس سلامتی سگ طراحی شده اند. غذای سگ فقط تمام مواد طبیعی را در خود دارد و در کارخانه ای تولید می شود که غذای انسان در آن ساخته می شود و نه گیاه غذای حیوانات خانگی. این بدان معنی است که غذای سگ قبل از فروش در فروشگاه ها باید استانداردهای بسیار بالایی را رعایت کند. گواهینامه ها، بازرسی ها و افزایش نظارت.

برخی از مواد موجود در غذای سگ رژیمی Honest Kitchen KEEN Turkey و غلات ارگانیک برای سگ عبارتند از: هویج، جو دو سر ارگانیک، کلپ ارگانیک، سیب، رزماری، بوقلمون بدون قفس، کتان ارگانیک، سیر و کلم. سایر ترکیبات شامل یدید پتاسیم، کلات اسید آمینه روی، کلات اسید آمینه آهن و فسفات تری کلسیم است.

یکی از بهترین غذاهای ارگانیک جدید در بازار برای حیوانات خانگی، صرفاً به این دلیل که به سگ ها کمک می کند تا احساس انرژی کنند. کت سگ ها به زودی پس از شروع براق تر به نظر می رسد. این غذا همچنین به شکل کم آب است که خوردن و هضم آن را برای سگ ها آسان می کند. این غذای سگ برای سگ های بالغ مناسب است.

3. غذای سگ کنسرو سیب زمینی شیرین نامی تام توم

این غذای محبوب حیوانات خانگی ارگانیک به طور خاص برای سگ های سگ در هر سن و اندازه ای ساخته شده است. یک غذای ارگانیک ساده که سگ ها عاشق آن خواهند شد. سگ‌هایی که سیستم گوارشی حساسی دارند این غذا را دوست خواهند داشت زیرا برای سگ‌هایی با سیستم گوارشی حساس طراحی شده است. مواد اولیه زیادی در این غذای ارگانیک وجود ندارد. در واقع فقط یک ماده در آن وجود دارد. این ماده 100٪ سیب زمینی شیرین ارگانیک است.

سگ ها از طعم این غذا به دلیل بافت آن لذت خواهند برد. صاحبان سگ هایی که سگ هایی دارند که سیستم گوارشی حساسی دارند باید این غذا را دریافت کنند. بعد از چند هفته متوجه می شوند که سگ هایشان سالم تر به نظر می رسند و انرژی بسیار بیشتری خواهند داشت.

4. غذای سگ خشک بزرگسال Castor & Pollux Organix – غذای مرغ

یکی از برترین محصولات ارگانیک برای سال 2012 غذای خشک بزرگسالان Castor & Pollux Organix است. افرادی که غذای خشک بزرگسالان کرچک و پولوکس سگ خود را تغذیه می کنند از میزان لذت حیوانات خانگی خود از خوردن این غذا راضی خواهند بود. بررسی‌ها این ادعا را تأیید می‌کنند.

حیوان خانگی شما این غذا را دوست دارد زیرا حاوی گوشت مرغ است که درجه انسانی دارد. گوشت مرغ خشک شده است که خوب است زیرا سگ های نیش به راحتی می توانند آن را هضم کنند. غذا منبع عالی پروتئین است.

مواد تشکیل دهنده به سادگی بدون هیچ. کینوا ارگانیک در این محصول وجود دارد. کینوا ارگانیک! این گیاه منبع عالی پروتئین است و حاوی مواد معدنی، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان ها است. ارزن ارگانیک نیز در غذا وجود دارد. این ماده مملو از اسیدهای آمینه و همچنین ویتامین های B کمپلکس است. کلم بروکلی ارگانیک و کدو تنبل ارگانیک نیز از مواد تشکیل دهنده این غذای سگ هستند. هر دوی این مواد حاوی فیبر بالایی هستند و ویتامین A، C و E را برای سگ فراهم می‌کنند. وعده غذایی مرغ به سلامت روده سگ کمک می کند و به سگ کمک می کند تا پوششی سالم داشته باشد و پوست سالمی داشته باشد. هیچ گونه سویا، گندم یا محصولات جانبی در غذا وجود ندارد.

5. غذای بزرگسالان نژاد کوچک ORGANIX برای سگ – مرغ

این محصول ارگانیک از ORGANIX برای سگ های کوچک طراحی شده است. این غذا حاوی مرغ ارگانیک است که منبع خوبی از پروتئین را برای سگ ها فراهم می کند. سلامت کلی سگ ها با مصرف این غذا بهبود می یابد زیرا غذا حاوی منبع خوبی از ویتامین ها و مواد معدنی است.

برخی از موادی که این غذا حاوی نخود ارگانیک، برنج قهوه ای ارگانیک، جو دو سر ارگانیک، گلابی ارگانیک، کدو تنبل ارگانیک، کینوا ارگانیک و ارزن ارگانیک است. سایر ترکیبات شامل یدات کلسیم، کلرید پتاسیم، نیاسین، بیوتین، ویتامین B12، ویتامین E و ویتامین D3 است.

ORGANIX همچنین دارای نگین ارگانیک است که برای سگ ها در هر اندازه طراحی شده است. انواع دیگر غذاهایی که ORGANIX دارد به اندازه غذای آنها برای سگ های کوچک خوب است. تمام مواد تشکیل دهنده محصولات ORAGNIX طبیعی هستند و برای سگ ها مفید هستند. هر کسی که دوست پشمالویی دارد که می‌خواهد در سلامتی خود حفظ کند، باید غذای ارگانیک سگ ORGANIX را امتحان کند.

امتحان کردن غذای ارگانیک ORGANIX باعث می شود حیوان خانگی شما احساس جوانی بیشتری کند و پوست و پوست او بهتر از همیشه به نظر برسد.