پیام رییس جمهوری هر چند وقت یک بار درگذشت اسلامی ندوشن/ پوچی‌اش در داخل منطقه علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب محسوس است


سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری کشورمان هر چند وقت یک بار درگذشت درک محمدعلی اسلامی ندوشن پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل به همین دلیل پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری کشورمان در داخل پیام آسایش شخصی هر چند وقت یک بار درگذشت محمدعلی اسلامی ندوشن، ادیب، حقوقدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشگر نامدار کشورمان، فقدان این {شخصیت} عظیم زیبایی شناختی را تأثربرانگیز توضیح دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصریح کرد: پوچی او می رود در داخل منطقه علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب محسوس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {امیدوارم} به پاس سالها تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها طولانی مدت آموزشی به این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوم، به همین دلیل عنایات حضرت حق متنعم باشد یا نباشد.

محتوای متنی پیام آسایش سید ابراهیم رییسی به این رئوس مطالب است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله را انتخاب کنید و انتخاب کنید انا الیه راجعون

درگذشت جناب آقای دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن، ادیب، حقوقدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشگر نامدار کشورمان مایه تاسف گردید. فقدان ایشان تاثربرانگیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوچی او می رود در داخل منطقه علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب محسوس است. اینجانب این مصیبت را به بازماندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عموم مردم علاقمندان به سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب کشورمان آسایش عرض می‌کنم. امید است کدام ممکن است به پاس سالها تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها طولانی مدت آموزشی به این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوم، به همین دلیل عنایات حضرت حق متنعم باشند.

انتهای پیام/