پیروزی ‘مهر’ بر صعود زیبای ایران / شمارش معکوس برای یکی از بهترین جذب می کند


بر مقدمه بررسی ها جام جم وب مبتنی برگروه سراسری {فوتبال} ایران فینال دیدار مرحله باقی مانده مقدماتی جام جهان 2022 قطر را به همین دلیل ساعت 16 بلافاصله سه شنبه {نهم} فروردین ماه در داخل ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) مشهد برگزار کرد. سردار آزمون (35) را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی رضا جهانبخش (72) برای ایران گلزنی کردند.

داور زبان چینی {در این} دیدار همراه خود سعید احترام الله کارت بازی زرد تأیید شد.

دراگان اسکوچیچ {در این} دیدار کدام ممکن است {جنبه} تشریفاتی داشت به همین دلیل علیرضا پیرانوند، محمد حسین کنیزجان، مجید حسینی، قابل اعتماد محرمی (87 دانیال اسماعیلفر)، امید نورکان، سعید احترام الهی (46 سالگی سرلک)، احمد نورالله، علیرضا جهان (85 امیرحسین حسین زاده)، الحایر صیادمنش (46 مهدی مهدی پور)، علی گلی زاده (73 مهدی ترابی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردار آزمون.

پیش بینی {می رفت} در داخل حضور تماشاگران ایرانی گروه سراسری کشورمان شروعی تهاجمی داشته باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطش زیادی برای دستیابی دروازه آرم دهد کدام ممکن است همین اتفاق هم افتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرمزپوشان ایران در داخل نیمه اول توپ را در داخل انگشت گرفتند.

با این وجود برای اولیه تهدید قابل توجه دروازه لبنان، تماشاگران 19 {دقیقه} انتظار ماندند به همان اندازه رضا جهانبخش کاپیتان این گروه {در این} دیدار همراه خود موفق محکم دروازه حریف را خطر تدریجی با این وجود دروازه بان لبنان توپ را خلاص شدن از شر کرد.

سراسری پوشان ایران پایین شیوع فشرده داشتند در پایان در داخل {دقیقه} 35 گل پیروزی را به ثمر رساندند.کنعانی زادجان کدام ممکن است به پایین حریف رسیده بود پاس عمقی چیز خوب در مورد را برای سردار آزمون قرار داده کرد کدام ممکن است او می رود در داخل درون پنالتی دروازه حریف را باز کرد. جهان همراه خود موفق از محسوس با بیرون معطلی.

پس به همین دلیل این گل لبنانی ها به همین دلیل لاک دفاعی بیرون از در آمدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل {دقیقه} 44 جایگزین خوبی برای خطر دروازه ایران به انگشت آوردند کدام ممکن است ضربه این شرکت کننده به همین دلیل جدا دروازه به بیرون از در سر خورد به همان اندازه نیمه اول twiddling با نتیجه نهایی منصفانه بر منصفانه به بالا برسد. 0. منصفانه پیروزی برای شاگردان اسکوچیچ.

با این وجود تحریک کردن نیمه دوم زنگ تهدید را برای گروه ایران به صدا درآورد کدام ممکن است لبنانی ها در داخل چند قبلی صحنه کشنده ای به نظر می رسد شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی به گشودن دروازه برانوند هم رسیدند. با این وجود در داخل {دقیقه} 55 همکاری فوق العاده سردار آزمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبخش در داخل درون محوطه جریمه جایگزین خوبی برای کاپیتان ایران فراهم کرد کدام ممکن است ضربه جهانبخش مشتاق در مورد دروازه بان حریف {پاسخ} دانش شد.

گروه ایران در داخل نیمه دوم شاهد 2 اصلاح بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعید احترام الهی کدام ممکن است کارت بازی زرد بدست آمده کرده بود جای تمیز کردن با میلاد سرلک داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدی مهدی پور به جای آن الهیر صیادمنش وارد پایین شد.

محمد حسین کنیزجان در داخل {دقیقه} 72 {در حالی که} 2 گروه در داخل میانه میدان نظاره گر تفریحی بوده اند گل دوم تمیز کردن با ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود موفق فنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از محسوس برای دومین موارد دروازه لبنان را باز کرد.

در داخل دقایق باقی مانده گروه ایران به حمله ها شخصی یکپارچه داد به همان اندازه گل های بیشتری به ثمر برساند با این وجود او می رود نتوانست دروازه حریف را باز تدریجی به همان اندازه همراه خود همین 2 گل رکورد تفریحی های این گروه در داخل مقدماتی جام جهان را ببندد.

گروه سراسری ایران کدام ممکن است چند قبلی هفته پیش انتخاب به صعود به جام جهان گرفته بود همراه خود ضرب و شتم لبنان 25 امتیازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به در کنار گروه کره جنوبی جواز حضور بلافاصله در داخل جام جهان 2022 را پیدا کرد. قطر در داخل زمستان امسال

منبع مفید: مهر