پیش شرط های قهرمانی تیم استقلال در مستند مطرح شده است


اتفاقات و حواشی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران چند سالی است که در مستند «عملیات مهندسی» به تصویر کشیده شده است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری مستند «عملیات مهندسی» (ناگفته) توسط کارگردان و تهیه کننده سیاشی کاوشی به روزهای آخر رسیده است.

این مستند به اتفاقات و حواشی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران در طول سالیان متمادی اختصاص دارد و به بررسی عوامل و اتفاقاتی می پردازد که باعث شده این تیم بارها قهرمان فوتبال ایران شود.

این مستند با اعضای سابق هیئت مدیره باشگاه و مدیران جدیدش گفت و گو می کند و برای اولین بار ناگفته های استقلالی ها و حاشیه وزارت ورزش را به نمایش می گذارد.

علی فتح الله زاده، عنایت آتشی، احمد سعادتمند، علی نظری جویباری، پندار توفیکی، کاظم اولیایی، خجت نظری، مهدی عبدیان، علی نامداری، رامین همتی، محمد نوری، امیرحسین صادقی صدارا و ساشی برخی از نمایندگان. … در این مستند آنها صحبت می کنند.

مستند «عملیات مهندسی» (ناگفته) قرار است در جشنواره های داخلی و خارجی به نمایش درآید.

تهیه کنندگان این مستند عبارتند از: سیاوش چاوشی، تصویربردار: محمد اسدی، دستیار و برنامه ریز: علا سعیدی، دستیار کارگردان: مارال رازگی، منشی صحنه: پردیس حق شناس، مدیر تولید: محمدرضا رحمانیان، طراح صحنه و دکور: نهگر: عکاس فاطمه گلمی ، پروژه روابط عمومی: الهام قبادی، مشاور و معاون تهیه کننده: رامین همتی.

انتهای پیام/