چرا آمریکایی های بیشتری به دنبال مراقبت های دندانپزشکی در مکزیک هستند؟

دندانپزشکی، مانند بسیاری از شاخه های دیگر مراقبت های بهداشتی آمریکا، شاهد افزایش قیمت ها است. از آنجایی که تعداد بیشتری از آمریکایی‌ها بیمه را از دست می‌دهند یا می‌بینند که بیمه‌گر آن‌ها هزینه‌هایی را که طرح‌شان پوشش می‌دهد کاهش می‌دهد، دریافت حتی ابتدایی‌ترین خدمات نیز دشوارتر می‌شود. بدون بیمه، هزینه های دندانپزشکی می تواند کاملاً گران باشد و پرداخت برای هر نوع درمان پیشرفته کاملاً دور از ذهن است.

در پاسخ به این افزایش قیمت ها، آمریکایی های شاغل بیشتری به دنبال ایمپلنت دندان و دندانپزشکی زیبایی در مکزیک بوده اند. بسیاری از شرکت های بیمه برای این درمان ها در ایالات متحده هزینه ای پرداخت نمی کنند و مشتریان را به تنهایی به دوش می کشند. با این حال، در خارج از ایالات متحده، دندانپزشکان آموزش دیده آمریکایی همان خدمات را با نصف قیمت همتایان داخلی خود ارائه می دهند. مانند گردشگری پزشکی، گردشگری دندانپزشکی نیز در حال افزایش است.

این مقاله به بررسی گزینه رایج تر گردشگری پزشکی می پردازد. خواهید دید که چرا آمریکایی های بیشتری تصمیم می گیرند با گرفتن دندانپزشکی زیبایی در مکزیک در هزینه خود صرفه جویی کنند به جای پرداخت هزینه کامل در ایالات متحده، همچنین در مورد ایمپلنت های دندانی در مکزیک و سایر روش های غیر زیبایی موجود بحث خواهد شد.

دندانپزشکی زیبایی در مکزیک

از بین تمام تخصص های دندانپزشکی، دندانپزشکی زیبایی شاید بیشترین موردی است که بیمه آن را نادیده می گیرد. با این حال، این نام گمراه کننده است: تمام دندانپزشکی های زیبایی، در واقع، صرفاً زیبایی نیستند. دندانپزشکی زیبایی شامل روش هایی مانند کانال های ریشه است که بافت عفونی را برداشته و جایگزین می کند و ایمپلنت هایی که جایگزین دندان های از دست رفته یا از دست رفته می شوند. مگر اینکه دندان‌های شما سالم باشند و ست کامل داشته باشید، در هنگام خوردن، نوشیدن و انجام زندگی روزمره رنج خواهید برد.

دندانپزشکی زیبایی همچنین شامل روش‌هایی مانند سفید کردن دندان و روکش‌ها می‌شود که اگرچه بر ساختار یا عملکرد دندان‌های شما تأثیر نمی‌گذارند، با این وجود تأثیر باورنکردنی دارند. مطالعات نشان داده است که اولین برداشت ها عمدتاً بر اساس نحوه لبخند زدن غریبه است. دندان های زرد یا کج می توانند تاثیر بسیار بدی بگذارند، در حالی که یک لبخند صاف و زیبا خوشایند است. علاوه بر این، وقتی می‌دانید لبخندتان عالی به نظر می‌رسد، به احتمال زیاد اعتماد به نفس خود را نشان می‌دهید.

به همه این دلایل و موارد دیگر، افراد به دنبال دندانپزشکی زیبایی هستند. اما هزینه‌های این روش‌ها در ایالات متحده به‌طور باورنکردنی بالاست، گاهی اوقات به چند صد یا هزاران دلار می‌رسد. با این حال، همان کیفیت مراقبت درست در آن سوی مرز در دسترس است. دندانپزشکی زیبایی در مکزیک همان روش ها را با همان کیفیت مراقبت قبل، حین و بعد ارائه می دهد. از ساده ترین تا پیچیده ترین روش ها، دندانپزشکان مانند همتایان آمریکایی خود از شما مراقبت خواهند کرد. در واقع، بسیاری از دندانپزشکان آموزش دیده در ایالات متحده، در مکزیک در زمینه دندانپزشکی زیبایی عمل می کنند، جایی که هزینه های اضافی آنها هزینه کمتری دارد. سپس آن‌ها این پس‌انداز را به شما منتقل می‌کنند و مراقبت‌های با کیفیت خود را با هزینه کمتری ارائه می‌کنند.

ایمپلنت دندان در مکزیک

اگرچه ایمپلنت‌های دندانی به عنوان دندان‌پزشکی زیبایی در نظر گرفته می‌شوند، بسیاری از کسانی که آن را انجام داده‌اند، آن را یک امر ضروری می‌دانند. آنها می توانند به بهبود جویدن کمک کنند، که به نوبه خود به هضم کمک می کند. با این حال، برای بسیاری از شرکت‌های بیمه، درمان‌هایی مانند این هنوز «زیبایی» تلقی می‌شوند و بنابراین تحت پوشش این طرح نیستند (یا فقط به میزان حداقلی پوشش داده می‌شوند). برخی از شرکت ها بیمه تکمیلی دندانپزشکی یا یک طرح تخصصی را ارائه می دهند، اما افزایش هزینه اغلب تقریباً به اندازه هزینه خود عمل است. در چنین شرایطی، دریافت روش لازم اغلب غیرممکن است.

ایمپلنت های دندانی در مکزیک توسط دندانپزشکان با آموزش مشابه با همتایان محلی خود نصب می شوند. از همان مواد استفاده می شود و نتایج یکسانی برای کسری از قیمت به دست می آید. بیماران می‌توانند با ایمپلنت‌های دندانی عالی در مکزیک، بدون بار مالی که انجام این روش در کشور به همراه دارد، کنار بروند.

ایمپلنت های دندانی در مکزیک، و دندانپزشکی زیبایی عمومی تر در مکزیک، تنها بخشی از مراقبت های دندانی موجود در آنجا هستند. جراحان دهان و دندان بسیاری وجود دارند که واجد شرایط انجام انواع وسیعی از روش های دندانپزشکی بسته به نیاز شما هستند. برای تعیین اینکه چه چیزی برای شما بهترین است، به طور کلی توصیه می شود با دندانپزشک معمولی خود مشورت کنید و سپس با یک شرکت مسافرتی پزشکی تماس بگیرید تا توصیه های آنها را دریافت کنید. این شرکت‌ها صرفاً برای ارتباط شهروندان آمریکایی که نمی‌خواهند قیمت‌های محلی متورم را بپردازند، با پزشکان، دندان‌پزشکان و متخصصان بین‌المللی که قادر به ارائه مراقبت‌های عالی با نرخ‌های پایین هستند وجود دارند. کار با یکی از این شرکت‌ها به شما کمک می‌کند تا بهترین پزشکان را برای هر تخصص خاص تعیین کنید و هرگونه حدس و گمان را از برنامه‌ریزی روش پزشکی خود حذف کنید. با آماده سازی مناسب و کمی برنامه ریزی، تجربه بسیار خوبی خواهید داشت، خواه کاشت ایمپلنت دندان را انتخاب کنید، یا سایر دندانپزشکی های زیبایی در مکزیک، یا به طور کلی یک روش پزشکی دیگر.