چرا بسیاری از مردم می خواهند از کمبریج دیدن کنند؟

بیشتر مردم دوست دارند سفر کنند و مکان های عجیب و غریب جدیدی را تجربه کنند. چنین افرادی در تلاش برای انتخاب یک مکان عالی برای تور برای تجربه ای که به دنبال آن هستند، با روزهای سختی روبرو می شوند. با این حال، انتخاب تا حد زیادی توسط عوامل مختلفی تعیین می شود. کمبریج مرکز اداری کمبریج شایر در انگلستان است. در شرق آنگلیا، در حدود 50 مایلی شمال لندن و در کنار رودخانه کم قرار دارد. این شهر دارای میراث تاریخی بسیار غنی است و می تواند یک مکان کاملاً دیدنی برای هر کسی باشد. این شهر دارای بسیاری از مؤسسات دانشگاهی مشهور در میان بسیاری از ویژگی های برجسته دیگر است.

شرکت های تورهای زیادی در داخل شهر وجود دارند که به گردشگران در اطراف شهر و جاذبه های اصلی منطقه اختصاص داده شده اند. این شرکت ها پرسنلی دارند که به خوبی با محیط اطراف آشنا هستند و جاذبه های منطقه کمبریج را به خوبی می شناسند. آنها گزینه های تور متنوعی را در اختیار گردشگران قرار می دهند. گزینه‌های اصلی تور موجود از جمله برگزاری تورهای دوچرخه‌سواری با راهنما به برخی از مکان‌های داخل یا اطراف شهر. سایر اشکال تورهایی که گردشگران می توانند انجام دهند عبارتند از: تورهای عمومی، تورهای گروهی خصوصی، تورهای اتوبوس و تورهای خودراهنما. در این تورهای خودراهنما، پادکستی به شما ارائه می شود که دارای نقشه هایی است که شما را در شهر راهنمایی می کند.

در هر زمانی از سال می توان تور کمبریج را انتخاب کرد. با این حال، بهترین زمان برای گشت و گذار در شهر در ماه ژوئن در هفته می است. این زمانی است که همه دانش‌آموزان از موسسات مختلف دانشگاهی امتحانات خود را به پایان می‌رسانند و برای استراحت بیرون هستند. بسیاری از رویدادهای باز در این دوره برگزار می شود. شما می توانید بر اساس علایق خود انتخاب کنید که در کدام یک از رویدادها می خواهید شرکت کنید. رویدادها بسیار متنوع هستند، از مسابقات قایقرانی و نمایش های فضای باز تا توپ های شبانه در کالج ها.

کمبریج در دوره آوریل تا سپتامبر میزبان گردشگران بسیار زیادی است. اکثر گردشگرانی که در این دوره گردشگری از سال به این شهر می آیند بیش از یک روز اقامت ندارند. این گردشگران نمی توانند تمام جاذبه های شهر را کشف کنند. برخی از جاذبه های اصلی شهر شامل پل ریاضی است که در کالج کوئینز قرار دارد. مکان دیگری که باید در برنامه های تور خود قرار دهید، کلیسای کالج کینگ است. اگر عاشق ماجراجویی هستید، پس برنامه ریزی کنید که در طول سفر خود از مسابقات آبی در رودخانه Cam دیدن کنید.

شهر کمبریج دارای میراث معماری دیدنی است. بسیاری از ساختمان‌های شهر باستانی هستند، بنابراین معماری آنها ممکن است در بسیاری از مکان‌های دیگر کمیاب باشد. آنها جاذبه بسیار خوبی برای بسیاری از گردشگران هستند. این شهر همچنین دارای تئاترها و سینماهای زیادی است که مردم می توانند برای استراحت به آنجا بروند. علاوه بر این، این شهر دارای پارک‌ها و باغ‌های مختلفی است که می‌توانید لحظات زیبایی را به دور از خیابان‌های پیچیده شهر سپری کنید و نفسی شیرین و طبیعی را دم کنید. بازدید از موزه ها را برای دیدن هنرهای زیبای باستانی از فرهنگ های مختلف فراموش نکنید.