چرا نتایج آزمون آموزشی استخدامی اعلام نمی شود


چرا نتایج ثبت نام اعلام نمی شود؟  احتمال افزایش تعداد پذیرش در آزمون آموزشی استخدامی

نتایج تست ثبت نام هنوز اعلام نشده است و بسیاری منتظر اعلام نتایج هستند تست ثبت نام است. به گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تا الان باید نتیجه می گرفت تست ثبت نام تا جمعه گذشته اعلام خواهد شد. سپس جمیدم از سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش نتایج اولیه شرکت کنندگان را نشان می دهد بیا دیگهساعت کار آموزشی تمام شده و سازمان سنجش کشور منتظر اعلام ضرایب آموزش و پرورش و سازمان اداری کشور است تا نتیجه بگیرد. تست ثبت نام مصمم باش

عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره علت اعلام نشدن نتایج آزمون برای ثبت نام به جام جم آنلاین گفت: ضرایب در نظر گرفته شده را بدهید.

پورعباس تاکید می کند: در واقع نقاط شروع آماده است و برای تعیین سطوح باید ضرایبی برای سازماندهی ارزیابی ارائه شود.

به کمک ضرایب در نظر گرفته شده امتیاز مشخص می شود و مثلا مشخص می شود که کدام یک از شرکت کنندگان در آزمون می توانند دبیر فیزیک، شیمی و … شوند.

پورعباس همچنین با بیان اینکه احتمال افزایش استقبال وجود دارد و همین امر باعث تاخیر در اعلام اسامی پذیرفته شدگان شده است، می گوید: سازمان سنجش مشکلی ندارد. هر عددی که مشخص کنند. اسامی آنها را به سازمان سنجش اعلام خواهیم کرد

احتمال افزایش تعداد پذیرفته شدگان در آزمون

صادق ستاری فرد، سخنگوی آموزش و پرورش درباره عدم اعلام اسامی پذیرفته شدگان در آزمون آموزشی به جام جم آنلاین گفت: وزارت آموزش و پرورش منتظر اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش است زیرا لینکی برای اعلام است. نتایج.

وی افزود: ممکن است تعداد افرادی که برای مصاحبه معرفی می شوند افزایش یابد.

ستاری فرد ادامه می دهد: برخی از آیین نامه های جدید مصوب مجلس باید توسط وزارت کشور شفاف سازی و در اختیار سازمان سنجش قرار گیرد.

«زمان اعلام نتایج پیش نویس آزمون این وزارتخانه قبلاً از سوی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شده بود، نتایج آزمون ورودی وزارت آموزش و پرورش باید تا 30 خردادماه اعلام شود.

وی تصریح کرد: آخرین آزمون استخدامی برای جذب 34 هزار و 813 نفر برنامه ریزی شده است که در مرحله اول اعلام نتایج آزمون استخدامی 3 تا 5 برابر بیشتر از این افراد می توانند در مصاحبه و گزینش شرکت کنند.

استخ بررسی استخدامی دستگاه های اجرایی کشور پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت ماه انجام شد. پذیرفته شدگان باید از 1 اکتبر فعالیت خود را در مدارس شروع کنند و در تابستان – دوره تکمیلی را بگذرانند.