چند کار دارم/ طراحی قسمت سفرنامه «تازه شو» را بر عهده دارم.


مهدی امینی خواه از آثار جدید خود همچون «شهر درد»، «معمای ناتمام»، «دانه های سفید برفی»، «شهر ماجراجویی» و دیگر آثار تلویزیونی و سینمایی گفت.

مهدی امینیکا وی در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای صبا از آخرین فعالیت خود گفت: سریال “راز ناتمام» همکار کارگردان امین امانی و علی امانی به بازی از جانب زنجیر یکی، سطوح مجموعه پشت سر شاید نیز گذشت شهر درد می کند» کارگردان سید محمدرضا ممتاز اثر کمدی است چی سطوح فنی مشارکت برای کاربرد مستقیم من در هر دوی این آثار بازی کردم.

او ادامه داد: “برفی” این اثر به کارگردانی مجتبی اسدی پور در ژانر دفاع مقدس است که از زندگی پیشکسوتان شیمیایی پس از پایان جنگ و آماده شدن برای شرکت در جشنواره دفاع مقدس می گوید. بر بخش رسانه های جمعی نیز چند تا آثاری چون «دریا و مد» و «رافاکاته» را دارم. چی بر اکنون تحصیل نمایش مجوز است.

این بازیگر درباره فیلم هایی که در آن بازی می کند گفت: نوار فیلم سینماییشهر فعال شدماجرا» کارگردان محمد بشیری نقش عامل راهرو پلیس رهبری رانندگی مشارکت برای کاربرد مستقیم اگر شاید انجام دادن و آی تی نوار فیلم بر اکنون عبور سطوح فنی است. همچنین تصاویرعشق مفرط»،بزرگراه ابدی»،زندگی چند تا»،شکارگاه» وآپاتان» به پایان رسید

امینیکا گفت: بله اکنون بر یکی برنامه تلویزیون با نامجدید تبدیل شود» من حاضرم و بر آی تی برنامه بخش به نامداستان سفر” وجود داشتن دارد چی سنت آی تی بخش فعال شدمسئولیت از جانب است. آی تی برنامه تماشا کردن 11:15 صبح بر زنجیر دو بازی شاید بودن.

بازیگر «طلفی» افزود: کارهای جدید دیگری هم در در دارد سطوح اولیه قبل از تولید دارمش به ماه یکی دیگر محصولات آنها شروع شاید be این آثار مراحل اخذ مجوز اجرا، انتخاب موسیقی و تدوین را طی می کنند و انشاالله هر کدام در زمان مناسب منتشر خواهند شد..

وی با تاکید بر اینکه همه ژانرها را دوست دارد و نمی خواهد در ژانر خاصی بازی کند، گفت: من معمولا بر آی تی سی سال من دوست داشتم همه نوع نقش مشارکت برای کاربرد مستقیم شامل کمدی، عمل، منفی، مثبت و… تجربه انجام دهید و از جانب آی تی چی نقش یکی دیگر مشارکت برای کاربرد مستقیم بازی انجام دادن ترس من نداشتم از جانب چی آرایش یکی دیگر و شگفت انگيز و شگفت آور داشته است بودن هر دو ترس ندارم چون چالش نقش سلام یکی دیگر مشارکت برای کاربرد مستقیم دوست من دارم.

مهدی امینیکه در پایان به صداوسیما پیشنهاد کرد: صداوسیما باید محتوا برنامهتولید خاکستر مشارکت برای کاربرد مستقیم به خوب آه تو آهسته. تدریجی چی جلوه ها خارجی و یا تکراری مسیر به وارد به تلویزیون ندارد باشد و در نتیجه مخاطبان جاذبه محصولات درونی؛ داخلی تبدیل شود به محصولات خارجی

پگا زارعی

انتهای پیام