چهار اف – ایمان، خانواده، تناسب اندام و امور مالی

بسیاری از ما با این واقعیت موافقت خواهیم کرد که ایمان ما مهمترین کلید از چهار کلید است. سپس خانواده ما می آید… به دنبال آن تناسب اندام یا سلامت شما و سپس امور مالی شما.

ایمان شما برای شما شخصی است و من دخالتی نمی کنم مگر اینکه احساس کنید که به کمک نیاز دارید.

اکثر مردم آنجا با وضعیت خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند که منجر به حداقل 50 درصد طلاق می شود، بچه های بدون مربی و گرسنگی عاطفی و حتی قبل از اینکه به جدایی فیزیکی برسد طلاق گرفته اند. باز هم من یک مشاور نیستم و در حال حاضر دخالت نمی کنم مگر اینکه شما برای کمک بخواهید.

سومین F…سلامت شخصی یکی از حیاتی ترین جنبه های موفقیت کلی شماست، زیرا اگر احساس خوبی نداشته باشید، انجام هیچ کاری غیرممکن است. شما نمی توانید انگیزه لازم برای حرکت را در خود ایجاد کنید و تعلل با دشمنی که به آن متوسط ​​​​نامیده می شود، همه چیز را فرا می گیرد. شما باید اصول اولیه سلامتی را بیاموزید و درک کنید که بدن شما چگونه برای حفظ آن تلاش می کند. برای شما بسیار مهم است که بدانید بدنتان چگونه عمل می کند و به جای اینکه فقط زنده بمانید، تمام کمکی که می تواند برای تغذیه و شکوفایی به آن داشته باشد، بدهید. شما باید راهی برای کمک به بازسازی سلول های جدید و کند کردن روند پیری پیدا کنید. شما باید سموم انباشته شده در بدنتان را دفع کنید. شما باید راهی برای دریافت تغذیه مناسب در بدن خود با آنتی اکسیدان های کافی برای کمک به مبارزه با رادیکال های آزاد پیدا کنید. مقداری غذای انرژی زا به مخلوط اضافه کنید و به خوبی در راه هستید.

F نهایی …. مالی فریبنده اما گریزان. یکی می گفت پول همه چیز نیست اما همین بالا با اکسیژن است! من همین دیروز سرفصل ها را خواندم… فقط امسال 2 میلیون شغل از بین می رود. زمان آن فرا رسیده است که به جای صرفاً “آموزش” خود را با دانش برنامه ریزی مجدد کنیم. وقت آن است که خودمان را خارج از سیستم آموزش دهیم. روزهای پایان مدرسه خیلی گذشته است، یک “شغل” خوب پیدا کنید، در طرح 401K ثبت نام کنید، تا زمانی که بازنشستگی شروع شود، همراه باشید! با این تفاوت که 401K اکنون 4K است، حقوق بازنشستگی به میزان ناچیز کاهش یافته است، بازنشستگی به 15/20 سال دیگر عقب می اندازد، مشاغل به اندازه سیستم بدهکاری که ما بخشی از آن هستیم، پوسته پوسته شده است…خب خوب که می پرسید چیست؟ ?

خبر خوب این است که اقتصاد در تجارت مردمی در حال رونق است. در اینجا نحوه انجام آن …

1. ایجاد یا شناسایی نیاز در بازار

2. یک راه حل مناسب برای آن نیاز پیدا کنید

3. مطمئن شوید که راه حل منحصر به فرد و ثبت شده است

4. با افراد همفکر همکاری کنید تا با به اشتراک گذاشتن ایده، شبکه ای بسازید

5. بگذارید قدرت ضرب به کار شما بیاید

برای اینکه بفهمید من چگونه بخشی از این پدیده هستم، از شما استقبال می کنم که به وب سایت من سر بزنید…