چه چیزی در Magento Enterprise Edition 1.14.2 جدید است؟

مجنتو اخیراً از انتشار نسخه سازمانی جدید خود 1.14.2 خبر داده است. این نسخه جدید فرصت‌های جدیدی را برای متخصصان توسعه مجنتو و کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک باز کرده است تا بتوانند از آن برای تسریع رشد کسب‌وکار استفاده کنند.

برخی از نکات برجسته این نسخه جدید عبارتند از:

قوانین مرتب سازی دسته بندی

Magento کاملاً جدید با پنج قانون جدید مرتب‌سازی خودکار محصول ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند فروش بیشتری را از صفحات دسته‌بندی افزایش دهید. همچنین به شما کمک می کند تا مشتریان خود را بهتر درگیر کنید. این ویژگی جدید شما را قادر می‌سازد تا صفحات دسته‌بندی را کاملاً مجدداً مرتب کنید تا پرفروش‌ترین یا اقلام کم موجودی یا محصولات جدید را در بالای لیست نشان دهید. همچنین می توانید محصولات را بر اساس رنگ در یک دسته بندی مرتب کنید. این امر پیکربندی گروه بندی رنگ ها را برای فروش فصلی آسان می کند.

نکته برجسته این ویژگی این است که برای حفظ استراتژی تجاری سازی نیازی به مداخله بازرگان نیست.

گوگل تگ منیجر

Google Tag Manager در نسخه جدید Magento Enterprise گنجانده شده است که به بازرگانان امکان می دهد برچسب های ردیابی را به سایت تجارت الکترونیک خود اضافه کنند که به شما امکان می دهد مخاطبان، شخصی سازی، هدف گذاری مجدد و بازاریابی موتورهای جستجو و موارد دیگر را اندازه گیری کنید. همه اینها را می توان بدون تغییر کد انجام داد. زمان سریع‌تری را برای بازاریابی فعال می‌کند و امکان جمع‌آوری دقیق داده‌ها را فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد نتایج را مستقیماً به Google Analytics یا سایر راه‌حل‌های تحلیلی شخص ثالث ارسال کنید.

به طور کلی، می توانید میزان موفقیت سایت شما و میزان موفقیت کمپین های شما را بسنجید.

به روز رسانی های فناوری

در میان به روز رسانی های تکنولوژی، این نسخه از مجنتو شامل آخرین نسخه Zend Framework است. همچنین شامل ادغام Redis است.

نسخه انجمن به زودی

مجنتو همچنین اعلام کرد که Magento Community Edition 1.9.2 به زودی برای دانلود در دسترس خواهد بود.

SDK موبایل برای iOS

با Magento Mobile SDK برای iOS، می‌توانید به راحتی یک برنامه تجارت الکترونیکی کامل برای آیفون خود ایجاد کنید. این شامل تمام ویژگی های مورد نیاز برای اجرای یک فروشگاه تلفن همراه موفق مانند فرآیند پرداخت، حساب های مشتری و تبلیغات است. همچنین دارای یک API برای اتصال به فروشگاه الکترونیکی شما است.

چارچوب تست عملکردی

حدود 170 تست عملکرد خودکار گنجانده شده است که به بهبود کیفیت فروشگاه آنلاین شما کمک می کند.

گزارش و تجزیه و تحلیل

گزارش و تجزیه و تحلیل با ادغام جدید Relic آسان شده است و بینش عالی در مورد سلامت محیط میزبانی به شما می دهد. همچنین می توانید عملکرد برنامه خود را اندازه گیری کنید و مشکلات احتمالی را شناسایی کنید و مشکلات عملکرد را برطرف کنید. همچنین می توانید برای درک بهتر گزارش های خود داشبوردهای سفارشی ایجاد کنید.

عملکرد وب

بهبودهایی در عملکرد برنامه های کاربردی وب و استقرار ابر بهبود یافته برای ارائه یک تجربه عالی به مشتری بدون توجه به اینکه سایت در کجا میزبانی می شود، مشاهده می شود. به طور فعال عملکرد وب سایت را بهینه می کند و به صورت پویا با تقاضای ترافیک مقیاس می شود. این در اوج ترافیک زمانی که وب سایت به منابع و ظرفیت سرور بالایی نیاز دارد بسیار مفید است.

خب، مجنتو در این نسخه Enterprise جدید و بهبودیافته ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه کرده است که فرصت‌های جدیدی را برای فروشگاه‌های آنلاین و متخصصان توسعه مجنتو برای استفاده از آن‌ها باز می‌کند. از آنجایی که شامل یک کیت توسعه نرم‌افزار موبایل و ویژگی‌های افزایش عملکرد است، به نظر می‌رسد این نسخه از Magento برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین عالی مناسب است!