چگونه با تعبیر خواب های خود افسردگی، روان رنجوری و مشکلات جسمی را از بین ببرید

بهترین و ساده ترین راه برای از بین بردن کامل افسردگی و روان رنجوری بدون هزینه یا خطر، تعبیر خواب است.

شما متوجه خواهید شد که چه بلایی سر شما آمده است و چگونه با تعبیر خواب خود را درمان کنید. حتی می تواند مشکلات جسمی را نیز درمان کند، بسته به رشته شما. اگر دقیقاً از راهنمایی‌هایی که از ناخودآگاهی که مسئول رویاهای شماست، پیروی کنید، تنها با تعبیر خواب‌های خود، درمان تمام بیماری‌های خود را دریافت خواهید کرد.

چرا؟ دلیلش وجود یک وجدان وحشی و خشن در روان شماست که مدام در تلاش است تا وجدان شما را دیوانه کند. بنابراین، همه چیز در زندگی شما به این ضرورت مربوط می شود: شما باید وجدان خود را نجات دهید. این معنای زندگی شماست.

هر چیزی که به ذهن شما خطور می کند نشان دهنده اشتباهات شماست. بیماری ها و افسردگی ها نتیجه بسیاری از اشتباهات جدی هستند. اگر آنها را اصلاح کنید، روان خود را متحول کنید و تأثیر سمی ضد وجدان را از بین ببرید، می توانید سلامتی خود را بازیابی کنید. این نظریه من نیست، بلکه یک واقعیت علمی است که قبلاً بارها در عمل ثابت شده است، زیرا به لطف این تصور، بسیاری از مردم علیرغم اینکه امیدی به بازیابی سلامت خود ندارند، درمان شده اند.

با این حال، شما فکر نمی کنید که اشتباهی مرتکب شده اید و نمی توانید به تنهایی تشخیص دهید که چه اشتباهی در زندگی خود انجام داده اید. ناخودآگاه عاقل همه چیز را به شما نشان می دهد، توضیح می دهد که چرا هنگام پذیرش ایده های نادرست اشتباه می کنید و شما را راهنمایی می کند تا بدانید کجا و چگونه خرد و آرامش را پیدا کنید.

به محض اینکه شروع به تجزیه و تحلیل و مقایسه رویاهای خود کنید، افسردگی یا روان رنجوری شما در مدت زمان بسیار کوتاهی درمان می شود.

چگونه کار می کند؟ این بسیار ساده است: شما هر روز رویاهای خود را یادداشت می کنید و زمانی که وقت دارید، نمادهای آنها را مطالعه کنید تا پیام پنهان در آنها را ترجمه و درک کنید. مثل ترجمه از یک زبان به زبان دیگر است، با این تفاوت که شما تصاویر را به کلمات ترجمه می کنید.

شما نمی توانید درک کنید که واقعاً چگونه کار می کند: باید ببینید در عمل اوضاع چگونه است. وقتی هر روز سعی می کنید و رویاهای خود را درک می کنید و می بینید که ارتباطی بین آنها وجود دارد زیرا ناخودآگاه همه چیز را در قسمت ها به شما نشان می دهد، ناگهان روشن می شوید. این برای شما مانند یک کشف خواهد بود، مانند “یورکا” (اصطلاح “اوریکا” در یونانی به معنای “من آن را پیدا کردم!”).

کلمه Eureka به طور سنتی به ارشمیدس، مهندس بزرگ یونانی نسبت داده می شود. گفته می شود که او روی مشکلی در مورد چگالی کار می کرد (به ویژه در مورد چگونگی تشخیص اینکه طلا، یک فلز متراکم، با نقره، فلزی با چگالی کمتر، تقلب شده است). او متوجه شد که وقتی چیزی در آب غوطه ور می شود، حجم آب خود را از مسیر خارج می کند. جسمی که او در آب فرو برده ظاهراً بدن او بوده است و مشهور است که او برهنه در خیابان ها دویده و فریاد می زند “اوریکا!”

http://www.madsci.org/posts/archives/1999-09/938455548.Sh.r.html

وقتی معانی پنهان رویاهای خود را رمزگشایی می کنید، متوجه می شوید که چرا همه چیز برای شما بسیار دشوار است و چگونه می توانید بر ترس ها، مشکلات روانی، تمایلات پوچ، اضطراب، افسردگی و هر چیز دیگری که شخصیت شما را مخدوش می کند و زندگی شما را خراب می کند غلبه کنید.

شما ناگهان همه چیز را با هم خواهید فهمید و راه حلی را که به دنبالش بودید، مانند ارشمیدس در مقابل چشمان خود خواهید دید.

اطلاعات و راهنمایی هایی که می توانید از این طریق داشته باشید بسیار با ارزش است: نه تنها شما را از رنج نجات می دهد، بلکه شادی را برای زندگی تضمین می کند.