چگونه با فروش عمده لوازم دندانپزشکی صرفه جویی کنیم

صرفه جویی در پول برای لوازم دندانپزشکی به آسانی یافتن کمترین قیمت نیست. این به این دلیل است که کیفیت محصولات بهداشتی دندان، فیلم اشعه ایکس و سایر لوازم می تواند بر موفقیت درمان شما و سلامت بیماران شما تأثیر بگذارد – به این معنی که کیفیت لوازم شما به اندازه قیمت مهم است. نکاتی را بخوانید تا به شما در صرفه جویی در هزینه های مربوط به لوازم دندانپزشکی رایج در اکثر مطب ها بدون کاهش استانداردهای خود کمک کند.

کیسه های استریلیزاسیون

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، محصولات بهداشتی دندان با برندهای بزرگ گرانتر از همتایان کمتر شناخته شده خود هستند و کیسه های استریلیزاسیون نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این لوازم دندانپزشکی اهمیت ویژه ای دارند. اگر وسایل دندانپزشکی به درستی استریل نشوند، می توانند عفونت را گسترش دهند و در نتیجه سلامتی بیماران را به خطر بیندازند.

به همه برندهای ارزان قیمت کیسه های استریلیز نمی توان اعتماد کرد، با این حال می توان در هزینه های این لوازم دندانپزشکی به صورت آنلاین صرفه جویی کرد که مهمترین ویژگی ها را بدانید. ابتدا به دنبال کیسه های استریلیزاسیون با مهر و موم های محکم و کاغذ درجه پزشکی باشید تا هیچ سوراخی رخ ندهد. همچنین یافتن لوازم دندانپزشکی با نوارهای نشانگر خارجی و داخلی مفید است تا مجبور نباشید نوارها را جداگانه خریداری و نصب کنید.

فیلم داخل دهانی و خارج دهانی

اشعه ایکس دندان در تشخیص و ارزیابی صحیح بیماران بسیار مهم است. کداک معروف‌ترین برند فیلم‌های اشعه ایکس است، اما می‌توانید با انتخاب یک شرکت تامین کننده دندان‌پزشکی با فیلم IntraOral و ExtraOral توسط برندهای ارزان‌تری مانند Flow و Fuji در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. این محصولات اغلب از نظر کیفیت با مشابه KODAK خود برابری می کنند – از تامین کننده دندانپزشکی خود بپرسید یا به صورت آنلاین به دنبال شماره محصول مربوطه بین برندها باشید.

همچنین، حتماً مقدار ورق های فیلم در هر بسته را پیگیری کنید تا اطمینان حاصل کنید که به اندازه ای که فکر می کنید در پول خود صرفه جویی می کنید. هنگام خرید فیلم اشعه ایکس، سرعت یک عامل بسیار مهم است. این امر باعث کاهش قرار گرفتن در معرض اشعه برای بیماران و کارمندان مطب شما می شود. کنتراست و وضوح نیز بسیار مهم هستند – بدون فیلمی که در این زمینه ها عالی باشد، ممکن است نتوانید به طور دقیق نیازهای بیماران خود را ارزیابی کنید.

چراغ های درمان

اکثر دندانپزشکان هر روز از نورهای کیورینگ استفاده می کنند، بنابراین یافتن یک مدل خوب یک نگرانی مهم است. وقتی لوازم دندانپزشکی را به صورت عمده خرید می‌کنید، جستجوی خود را به چراغ‌های کیورینگ محدود کنید که چندین تنظیم قدرت مختلف را ارائه می‌دهند (مثلاً حالت‌های 5، 10، 15 و 20 ثانیه)، تا بتوانید سطح قدرت خود را برای اجرای درمان‌ها افزایش یا کاهش دهید. در همه مکان ها و ضخامت ها علاوه بر این، چراغ‌های پخت ال‌ای‌دی نیز مطلوب هستند، زیرا این ابزارها هم سبک وزن هستند و هم مصرف انرژی.

برخلاف برخی از لوازم دندانپزشکی، نور کیور ایده آل شما نه تنها باید بر اساس کیفیت و قیمت، بلکه ترجیحات شخصی تعیین شود. از آنجایی که چراغ های پخت با دست کار می کنند، راحتی بسیار مهم است. برای مثال، برخی از دندانپزشکان چراغ‌های کیور بی‌سیم را ترجیح می‌دهند، در حالی که برخی دیگر سبک‌ترین چراغ‌های کیورینگ را که اغلب دارای سیم هستند، انتخاب می‌کنند. اکنون که برخی از رایج‌ترین لوازم دندانپزشکی را پوشش داده‌ایم، احتمالاً ایده بهتری در مورد نحوه در نظر گرفتن کیفیت و قیمت در هنگام خرید این موارد مهم دارید. خرید خوبی داشته باشید!