چگونه در Cypress، کالیفرنیا، تحصیلات خود را برای تبدیل شدن به یک تکنسین سونوگرافی انجام دهیم؟

دانشجویان سونوگرافی پزشکی تشخیصی و سونوگرافیست های حرفه ای در کالیفرنیا می توانند از آب و هوای معتدل کالیفرنیای جنوبی در حین حضور در مدرسه یا کار در Cypress، کالیفرنیا لذت ببرند. این شهر مجموعه ای از فعالیت ها مانند کنسرت های تابستانی در سری سبز را ارائه می دهد. یک مرکز اجتماعی بزرگ وجود دارد و شهر تنها 7 مایل از لانگ بیچ برای کسانی که از سواحل کالیفرنیا لذت می برند فاصله دارد. این شهر حومه نزدیک چندین بیمارستان و مرکز پزشکی است و نزدیکی آن به I-605 و I-405 دسترسی به مناطق اطراف را آسان می کند.

بررسی اجمالی آموزش سونوگرافی در Cypress، CA

یک برنامه سونوگرافی معتبر CAAHEP در Cypress، کالیفرنیا در سال 2014 وجود دارد. برنامه سونوگرافی پزشکی تشخیصی کالج Cypress دارای ثبت نام محدود و الزامات سختگیرانه درخواست است. به دلیل محدود بودن اندازه کلاس، درخواست زودهنگام مهم است. متقاضیان باید درخواست و مدارک مناسب را شخصا ارسال کنند و فرآیند انتخاب از یک سیستم امتیازی استفاده می‌کند که نمرات کسب‌شده بر اساس پیش‌نیازهای برنامه، تجربه فناوری رادیولوژی و سایر عوامل مانند ثبت نام در ARRT را در نظر می‌گیرد.

برنامه های دیگری در مجاورت وجود دارد که توسط کمیسیون اعتباربخشی برنامه های آموزش بهداشت متفقین تأیید شده است. متقاضیان فقط در صورتی باید برنامه های معتبر CAAHEP را در نظر بگیرند که بخواهند سریع ترین مسیر برای کسب گواهینامه سونوگرافی از طریق ARDMS را داشته باشند. اینها بهترین برنامه ها هستند زیرا از نظر کیفیت آموزش آموزشی و آموزش بالینی مورد ارزیابی قرار گرفته اند. همه مدارسی که برنامه های سونوگرافی ارائه می دهند دارای دفاتر کمک مالی هستند که می توانند به دانش آموزان کمک کنند تا بورسیه های تحصیلی اختصاص داده شده به برنامه های Allied Health را پیدا کنند.

بیش از 9000 دانشجو در کالج ها و دانشگاه های Cypress ثبت نام کرده اند. با این حال، پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا – لانگ بیچ تنها 6 مایل از Cypress فاصله دارد و بیش از 31000 دانشجو به صورت تمام وقت ثبت نام می کنند.

چشم انداز شغلی سونوگرافی در Cypress، CA

سونوگرافیست های تشخیصی پزشکی که در Cypress زندگی می کنند از این جهت خوش شانس هستند که به مناطق بزرگ شهری مانند لانگ بیچ، آناهیم و لس آنجلس نزدیک هستند. سونوگرافیست های ثبت شده در فاصله رانندگی آسان مشاغل زیادی پیدا می کنند. لس آنجلس-لانگ بیچ-سانتا آنا، کالیفرنیا و سانتا آنا-آناهیم-ایروین MD، کالیفرنیا دو منطقه آماری کلان شهری هستند که شامل یا نزدیک به سرو هستند. چشم انداز شغلی برای متخصصان سونوگرافی بسیار عالی است زیرا کالیفرنیا به طور فعال برنامه ملی مراقبت های بهداشتی را پذیرفته است.

دستمزد سونوگرافی در Cypress, CA

طبق آخرین آمار اداره کار، متوسط ​​حقوق تکنسین اولتراسوند در Cypress تا می 2013، 81300 دلار یا 39.08 دلار در ساعت بود. این بسیار بالاتر از میانگین دستمزد ملی 67170 دلار یا 32.29 دلار در ساعت است.

بهترین مدارس تکنسین اولتراسوند معتبر در Cypress، کالیفرنیا

نام مدرسه: کالج سایپرس

آدرس: 9200 ولی ویو خیابان

زیپ: 90630

شخص تماس: لین میتس

تلفن تماس: (714) 484-7221

برنامه سونوگرافی: برنامه گواهی در سونوگرافی عمومی

اعتبار: CAAHEP معتبر، ARRT به رسمیت شناخته شده است

مطالعه سونوگرافی پزشکی تشخیصی در شهرهای مجاور

می‌توانید برنامه‌های تکنسین اولتراسوند معتبر را در شهرهای نزدیک زیر پیدا کنید:

  • الحمرا (1 برنامه)
  • کوستا مسا (1 برنامه)
  • لوما لیندا (3 برنامه)
  • سن دیگو (1 برنامه)

آموزش سونوگرافی را در ایالات نزدیک انجام دهید

ایالت های زیر در سال 2014 دانشکده های سونوگرافی پزشکی تشخیصی را تایید کرده اند:

  • آریزونا (2 مدرسه)
  • نوادا (1 مدرسه)