چگونه رژیم غذایی و تغذیه می تواند سایز آلت تناسلی را افزایش دهد؟

برخی افراد بر این باورند که رژیم غذایی مناسب و تغذیه مناسب می تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. آلت تناسلی جزئی از بدن شما نیست. بنابراین، باید با یک رژیم غذایی متعادل و تغذیه مناسب از مراقبت صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

سلامتی ثروت است

اگر وضعیت بدنی شما ضعیف است، انتظار نداشته باشید که آلت تناسلی شما نیز به اندازه سایر اعضای بدن شما سالم باشد. برای کمک به افزایش سایز آلت تناسلی، باید مطمئن شوید که بقیه بدن شما از خواب و استراحت محروم نیست، بیمار نیست، سوءتغذیه یا تحت استرس زیاد نیست. در غیر این صورت، عملکرد آلت تناسلی شما ممکن است انتظارات شما را برآورده نکند.

عوامل خارجی

بزرگ کردن آلت تناسلی یک فرآیند است که برای افزایش اندازه آلت تناسلی کار می کند، اما باید بدانید که چندین عامل خارجی وجود دارد که می تواند بر موفقیت آن تأثیر بگذارد. مهمترین عامل بزرگ شدن آلت تناسلی، جریان خون است. به یاد داشته باشید که جریان خون ناکافی به آلت تناسلی منجر به نعوظ ضعیف می شود.

مواد مغذی ضروری

برای حفظ سلامت خون، باید مطمئن شوید که رژیم غذایی مناسبی دارید و یک برنامه ورزشی منظم را رعایت می کنید. چندین ویتامین و مکمل های سلامتی می توانند به بهبود خون شما کمک کنند، که می تواند به افزایش اندازه آلت تناسلی و شادابی شما کمک کند. با این حال، باید اطمینان حاصل کنید که ویتامین ها و مکمل های شما می توانند مواد زیر را در اختیار شما قرار دهند:

500 میلی گرم کلسیم

300 میکروگرم ویتامین B12

250 میلی گرم ویتامین E

1000 میلی گرم ویتامین C

100 میلی گرم ویتامین A

· 250 میلی گرم منیزیم

· 5 میلی گرم آهن

ویتامین ها و مواد معدنی

این ویتامین ها و مواد معدنی را می توان در چندین ویتامین یک روزه یافت. با این حال، باید مطمئن شوید که برچسب بطری های ویتامین را قبل از خرید بطری مناسب که متناسب با نیازهای روزانه شما است، بخوانید. مکمل های دیگری که می توانند عملکرد جنسی شما را تقویت کنند عبارتند از گرده زنبور عسل و ال آرژنین که به نام اسید آمینه نیز شناخته می شود.

گرده زنبور عسل

گرده زنبور عسل مکملی است که می تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها، آنزیم ها و اسیدهای آمینه است. دوزهای منظم می تواند نعوظ مکرر، انزال بزرگتر و انرژی جنسی بیشتری را ایجاد کند. این دارو به شکل قرص و کپسول وجود دارد، اما می توانید آن را به شکل طبیعی خود نیز مصرف کنید.

آمینو اسید

ال-آرژنین به نعوظ سخت تر و افزایش مقدار مایع منی در هنگام انزال کمک می کند. شما باید 500 میلی گرم هر روز و دوز 1000 میلی گرم چند ساعت قبل از مقاربت مصرف کنید تا بتوانید عملکرد خود را افزایش دهید. با این حال، باید آن را در حد اعتدال مصرف کنید و در صورت بروز هر گونه عوارض جانبی، مصرف خود را قطع کنید.

تو چیزی هستی که می خوری

به یاد داشته باشید که آن ویتامین ها و مواد معدنی ضروری در برخی از غذاهای سالم نیز وجود دارد که می توانیم مانند میوه ها و سبزیجات مصرف کنیم. همچنین به خاطر داشته باشید که مصرف الکل شما باید در حد اعتدال باشد. در غیر این صورت، مصرف زیاد الکل می تواند میل جنسی شما را کاهش دهد. سیگار کشیدن نیز بد است و می تواند بر نحوه عملکرد شما تأثیر بگذارد. به یاد داشته باشید که جریان خون کلید نعوظ طولانی تر است. سیگار باعث کاهش اکسیژن و تامین خون در شریان ها می شود که بر عملکرد جنسی و کیفیت نعوظ شما تأثیر می گذارد.

داروهای تجویزی

داروهای تجویزی مانند آنتی بیوتیک ها وجود دارد که می تواند باعث از دست دادن میل جنسی شما شود و حتی ممکن است منجر به ناتوانی جنسی شود. اگر احساس می کنید که داروهای تجویز شده بر عملکرد شما تأثیر می گذارد، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

از مصرف استروئید خودداری کنید

استروئیدها علاوه بر آسیب رساندن به قلب، کلیه ها و کبد می توانند به عملکرد جنسی شما آسیب وارد کنند. عوارض جانبی استروئیدها برای دستگاه تناسلی مردان شامل کوچک شدن بیضه ها و کاهش تولید تستوسترون است.