چگونه زمان را در هواپیما به سرعت بگذرانیم

سفر هوایی یکی از سریع ترین، کارآمدترین و ایمن ترین شکل های سفری است که بشر ایجاد کرده است. با این حال، برای اکثر مردم، گذراندن چند ساعت در هواپیما یک تجربه کسل کننده و کسل کننده است. دانستن اینکه چگونه زمان را در هواپیما به سرعت بگذرانید هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی برای شما مفید خواهد بود. زمان طولانی پرواز خسته کننده و یکنواخت همراه با زمزمه بی پایان موتور و سایر صداهای قابل شنیدن محیط می تواند فرد را در هواپیما خسته و خسته کند.

سپری کردن زمان در هواپیما آنقدرها هم که به نظر می رسد پیچیده نیست. دانستن نحوه گذر زمان سفر شما را بسیار قابل تحمل تر می کند. بیشتر مردم فقط سعی می کنند ساکت بنشینند و ساکت باشند، اما صادقانه بگویم. که فقط همه چیز را غیر قابل تحمل تر می کند و زمان حتی کندتر می گذرد. این همچنین با اولین توصیه ما در مورد چگونگی گذراندن زمان به سرعت در هواپیما مغایرت دارد، که عبارت است از:

1. تماشای ساعت را متوقف کنید. تماشای ساعت و توجه به زمان فقط باعث می‌شود گوسفندان بیشتری بشمارید و بی‌جهت شما را خسته کنید. بررسی مکرر زمان فقط باعث می شود زمان در هواپیما کندتر بگذرد. به قول معروف “ساعت تماشا شده هرگز حرکت نمی کند”

2. یکی دیگر از ایده های کوچک اما عالی برای گذر سریع زمان در هواپیما، تنفس عمیق است، همانطور که اکثر افراد با هر نوع دانش پزشکی پیشنهاد می کنند. این احتمالاً رایج ترین توصیه بهداشتی در بیمارستان علاوه بر “نوشیدن مقدار زیادی آب” است. تنفس کم عمق و سریع بدن ما را فریب می دهد تا فکر کند زمان کندتر حرکت می کند. پس عمیق نفس بکش و بگذار زمان به سرعت بگذرد.

3. به غیر از نادیده گرفتن کندی زمان، یک تکنیک عالی برای سریعتر گذراندن زمان در هواپیما، مکالمه با افرادی است که در کنار شما نشسته اند. برقراری مکالمه خوب نه تنها زمان را سریعتر می گذراند، بلکه فرصت هایی را برای ملاقات با افراد جدید و پیدا کردن دوستان جدید نیز باز می کند. این یک معامله برد-برد است.

4. خواب احتمالاً بیشتر عقل سلیم است تا نصیحت، اما با این وجود قابل ذکر است. خواب نه تنها به شما کمک می کند تا زمان گذراندن در هواپیما را طولانی تر کنید، بلکه شما را آماده می کند و ذهن و بدن شما را برای فعالیت هایی که ممکن است پس از رسیدن به مقصد برنامه ریزی کرده اید، جوان کند.

5. نمی توانید بخوابید؟ خوب پس شاید یک موسیقی آرام بخش به شما کمک کند که بخوابید و زمان را در هواپیما به سرعت بگذرانید. موسیقی ثابت کرده است که پروازهای خسته کننده و طاقت فرسا را ​​بسیار قابل تحمل تر می کند. بر کسی پوشیده نیست که موسیقی می تواند بر روحیه ما تأثیر بگذارد. بنابراین احتمالاً عاقلانه است که وقتی در هواپیما هستید سعی کنید زمان را سریعتر بگذرانید، یک سبک موسیقی را پخش کنید که تأثیر آرامش بخشی بر شما دارد.

6. در این روزگار، هر چیزی که ما نیاز داریم احتمالاً می‌تواند در جیب شما باشد. اگر دستگاه بازی دستی خود را همراه خود دارید، می توانید زمان خود را صرف بازی کنید و در واقع از این اوقات فراغت لذت ببرید. این نیز یک گزینه عالی برای آن بچه های بی قرار است. این بازی ها می توانند روی بچه ها معجزه کنند، آنها را متمرکز نگه می دارد و مهمتر از آن ساکت و مشغول نگه می دارد.

7. رایانه‌های قابل حمل مانند لپ‌تاپ‌ها نیز به شما کاری می‌دهند تا در یک پرواز طولانی وقت خود را سپری کنید. بیشتر هواپیماهای مدرن حتی منابع انرژی برای شارژ مجدد و اینترنت بی سیم در دسترس دارند و همه ما می دانیم اینترنت به چه معناست. اینترنت بهترین درمان برای خستگی است و قطعا پرواز شما را بسیار قابل تحمل می کند.

8. فیلم های حین پرواز نیز در اکثر هواپیماها موجود است، اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، ممکن است فیلم نمایشی مورد پسند شما باشد، که احتمالاً حداقل 2 ساعت منتظر پرواز شما خواهد بود. امروزه، بسیاری از هواپیماها به شما اجازه می‌دهند از میان مجموعه‌ای از فیلم‌هایی که در صفحه شخصی شما، واقع در پشتی صندلی جلوی شما پخش می‌شوند، انتخاب کنید. درست مانند تماشای یک فیلم در خانه، فیلم‌های حین پرواز مطمئناً به سریع‌تر گذراندن زمان در طول پرواز طولانی هواپیما کمک می‌کنند.

9. در یک پرواز آرام طولانی، هیچ چیز سرگرم کننده تر از خواندن یک کتاب خوب نیست. در حال حاضر، حتی لازم نیست که یک کتاب فیزیکی باشد. می توانید کتاب های الکترونیکی را در تلفن یا دستگاه های دستی دیگر بخوانید. برخی از افراد از خواندن روزنامه، مجلات یا داستان های مصور برای گذراندن وقت در هواپیما لذت می برند. واقعاً هیچ راهی بهتر از خواندن یک کتاب عالی برای گذراندن وقت در هواپیما وجود ندارد!