چگونه می توانم بهترین کلینیک دندانپزشکی نزدیک خود را پیدا کنم؟

هر زمان که باید به دنبال خدماتی در نزدیکی خود بگردم، این یک کار دلهره آور است. همین یک روز دیگر به دنبال یک کلینیک دندانپزشکی در نزدیکی خودم بودم و مجبور شدم به طور تصادفی با تعدادی برنامه و وب سایت برخورد کنم. در نهایت، یک برنامه را پیدا کردم که بهترین راه حل را برای من دارد. نام برنامه Practo است. پراکتو خیلی راحت تمام کلینیک های دندانپزشکی نزدیک من را با اطلاعات کامل در مورد دندانپزشکان و امکانات موجود در کلینیک نشان داد.

درباره پراکتو:

Practo یک سرویس مبتنی بر اینترنت برای تعیین قرار ملاقات با پزشک است. با کمک Practo می توانید پزشکان را بر اساس تخصص، مکان، نام کلینیک یا نام پزشک جستجو کنید. راه های دیگری که می توانید پزشک خود را جستجو کنید، مشخص کردن منطقه داخل شهر، در دسترس بودن، زمان بندی و هزینه مشاوره است. هنگامی که پزشک مناسبی را برای خود پیدا کردید، می توانید مستقیماً یک قرار ملاقات با برنامه تعیین کنید.

وقتی در مورد بنیانگذار برنامه ها خواندم، داستان جالبی در مورد آغاز به کار Practo منتشر شد.

این ایده زمانی مطرح شد که پدر Shashank (از بنیانگذاران Practo) به دنبال جراحی زانویش بود و آنها یک پزشک متخصص را در ایالات متحده نهایی کردند. دکتر در ایالات متحده می خواست تمام سوابق پزشکی پدرش را قبل از دادن هر نظری در مورد پدرش بررسی کند. اما هیچ راهی برای دریافت همه گزارش ها و نسخه و سپس ارسال به دکتر در ایالات متحده وجود نداشت.

این حادثه باعث ایجاد ایده Practo شد. Shashank آن را با Abhinav که متخصص کامپیوتر است در میان گذاشت و هر دو روی این ایده کار کردند.

Shashank همچنین معتقد بود که باید یک پلت فرم مشترک وجود داشته باشد که در آن بیماران بتوانند نظر پزشک را بنویسند که می تواند برای سایر بیماران مفید باشد. Practo سیستم بازخوردی را ساخته و تلاش می کند مفیدترین و قابل اعتمادترین بازخوردها را از بیماران جمع آوری کند.

چگونه با استفاده از Practo کلینیک دندانپزشکی را در نزدیکی خود پیدا کردم

استفاده از Practo بسیار راحت است. شما فقط باید برنامه را دانلود کنید. در هر دو اندروید و iOS موجود است. پس از اتمام نصب برنامه روی تلفن همراه خود، فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و جستجوی پزشکان مورد نظر خود را شروع کنید.

به عنوان مثال در مورد من، من به دنبال کلینیک دندانپزشکی در نزدیکی خودم بودم. بنابراین، من فقط باید مکان را قرار دهم و برنامه تمام کلینیک های دندانپزشکی نزدیک من را به من داد.

نحوه برنامه ریزی قرار ملاقات

برای برنامه ریزی قرار ملاقات، در تقویم، روی زمان مورد نظر برای رزرو کلیک کنید. برای بازه زمانی خاص به صفحه رزرو قرار ملاقات خواهید رسید. در اینجا هنوز این گزینه را دارید که تاریخ، زمان و مدت زمان را تغییر دهید. نام بیمار را اضافه کنید و طی چند مرحله نوبت من با بهترین کلینیک دندانپزشکی نزدیک من رزرو می شود.

توسط

http://www.ankuradental.com/