چگونه یک شرکت ساختمانی می تواند از سلامت کارگران مراقبت کند؟

شرکت های ساختمانی بیشترین آسیب را از حوادث در سایت ها می بینند. این منجر به از دست دادن گسترده بهره وری و درآمد و خطرات دیگری مانند پیگرد قانونی و مطبوعات بد می شود. طبق گزارش HSE – هر سال 1.7 میلیون روز کاری و بیش از یک میلیارد پوند به دلیل صدمات و بیماری در محل از دست می رود. بنابراین، سوال میلیارد پوندی این است: چگونه یک شرکت ساختمانی می تواند از سلامت کارگران مراقبت کند؟

در اینجا پاسخ است:

1) فقط دارندگان کارت CSCS را استخدام کنید:

قبل از هر چیز، اطمینان حاصل کنید که هر تاجر یک کارت معتبر CSCS به همراه دارد. وقتی تک تک تاجران بدانند چگونه یکی و دیگران را ایمن و سالم نگه دارند، نیمی از نگرانی های شما برطرف می شود.

2) اطمینان از استفاده از چرخ دنده های محافظ:

مراقب باشید که همه کارگران تجهیزات حفاظتی مربوطه را داشته باشند و از آنها استفاده کنند. کلاه ایمنی از آسیب سر محافظت می کند، چکمه های ضد لغزش و عایق برای جلوگیری از خطرات اصلی سقوط و برق گرفتگی حیاتی هستند، عینک از گرد و غبار و دود مضر مراقبت می کند، دستکش از آسیب های احتمالی ناشی از برق و مواد شیمیایی سمی جلوگیری می کند، در حالی که مهار بدن و توری ایمنی هستند. برای کسانی که در ارتفاع کار می کنند ضروری است. چرخ دنده ها را به طور معمول بررسی کنید و دنده هایی را که معیوب یا نامناسب هستند تعویض کنید. به این ترتیب می توانید آسیب های ناشی از خرابی ابزارها و تجهیزات را کاهش دهید.

3) محل های حفاری و ترانشه ها را ایمن کنید:

ریزش و غارها خطرات ایمنی بزرگی در سایت های حفاری و ترانشه ها هستند. تکیه گاه ها و سپرها را در جای خود قرار دهید و در صورت افتادن کسی راه خروج را در دسترس کارگران قرار دهید. همه این مکان‌ها را حصار بکشید – در صورت لزوم خطرناک را علامت بزنید تا افراد تصادفی را دور نگه دارید.

4) داربست ها را برای کار ایمن تر کنید:

اطمینان حاصل کنید که داربست ها توسط بازرگانان ذیصلاح نصب، جابجا و برچیده شده اند. وجود توری ایمنی، نرده‌های محافظ و تخته‌های پنجه در اطراف داربست‌ها نجات‌دهنده هستند. کاملاً مطمئن شوید که همه کارگران از مهار بدن استفاده می کنند. یک فرد/تیم ذیصلاح را برای نظارت و تعمیر در صورت آسیب – سازه قبل از شروع کار هر روز تعیین کنید.

5) کارگران را برای به حداقل رساندن خطرات شیمیایی آموزش دهید:

آموزش کارگران در مورد نحوه برخورد صحیح با مواد شیمیایی و شناسایی خطرات مرتبط. هر کارگری باید بداند که در صورت نشت مواد شیمیایی یا سایر موارد اضطراری مانند چه کسی باید هشدار دهد و در این میان چه کاری انجام دهد تا از آسیب جلوگیری کند. “کیت های پاکسازی نشت” را در دسترس و در دسترس همه قرار دهید. برای جلوگیری از آسیب های تصادفی، علامت هشدار واضحی را روی مواد شیمیایی سمی نصب کنید. یک فرد/تیم واجد شرایط را برای تعمیر و نگهداری و بررسی ایمنی روزانه تعیین کنید.

همه کارگران حق دارند در محیط هایی کار کنند که خطرات سلامت و ایمنی آنها به درستی کنترل شود. طبق قانون ایمنی و بهداشت، مسئولیت اصلی این امر بر عهده کارفرمایان است. کارفرمایان موظفند با کارکنان خود یا نمایندگان آنها در مورد مسائل بهداشتی و ایمنی مشورت کنند. بنابراین اگر برای ایمنی نیست، این اقدامات را انجام دهید تا از طرف اشتباه قانون جلوگیری کنید.

یک سایت ساخت‌وساز ایمن‌تر، بهره‌وری، درآمد و نام تجاری شرکت را بهبود می‌بخشد و داشتن نیروی کار 100% آموزش دیده ایمنی کمک زیادی به این تلاش می‌کند.

سالی امن، سالم و پربار داشته باشید!