چگونه Alcachofa برای شما مفید است

اخیراً روند افزایشی در مصرف مکمل های الکاچوفا مشاهده شده است. ماده اولیه مکمل های آلکاچوفا عصاره کنگر فرنگی است (آلکاکوفا کلمه اسپانیایی کنگر فرنگی است). اما واقعاً آلکاچوفا چگونه به ما کمک می کند؟ فواید آلکاچوفا برای سلامتی چیست؟

ما آموخته ایم که آنتی اکسیدان ها بخش مهمی از سلامت انسان هستند. از آنجایی که کنگر فرنگی یکی از بالاترین منابع آنتی اکسیدان در سبزیجات است، محصولات آلکاچوفا دارای آنتی اکسیدان بالایی هستند. آنتی اکسیدان ها به بدن ما کمک می کنند تا از رادیکال های آزاد جلوگیری کرده و با آن مبارزه کند، که بسیار مهم است زیرا این رادیکال های آزاد می توانند به سلول ها آسیب برسانند و در نتیجه منجر به سرطان شوند. بنابراین از آنجایی که آلکاچوفا مملو از آنتی اکسیدان است، به محافظت از بدن ما و کاهش احتمال ابتلا به سرطان کمک می کند.

همچنین ثابت شده است که عصاره کنگر موجود در آلکاچوفا به بدن کمک می کند تا صفرا بیشتری تولید کند، که از بسیاری جهات برای دستگاه گوارش مفید است. بدن از صفرا برای کمک به تجزیه چربی های موجود در غذاهایی که می خورید استفاده می کند. آلکاچوفا با افزایش مقدار صفرای تولیدی بدن ما از انواع مشکلات گوارشی از جمله ناراحتی معده، گاز، نفخ و سوء هاضمه جلوگیری می کند. با این حال، افراد مبتلا به سنگ کیسه صفرا باید از آلکاچوفا اجتناب کنند زیرا افزایش صفرا و انقباضات کیسه صفرا ممکن است باعث دفع سنگ کیسه صفرا شود.

یکی از مزایای کمتر شناخته شده آلکاچوفا این است که به کاهش کلسترول کمک می کند، که امروزه در ایالات متحده یک مسئله سلامتی بسیار برجسته است. کلسترول یک ماده چرب است که توسط کبد ساخته می شود و به دیواره داخلی رگ ها می چسبد و عبور خون را دشوارتر می کند. داشتن کلسترول بالا احتمال بیماری های قلبی عروقی و سکته را افزایش می دهد. رژیم غذایی معمولی در ایالات متحده به طور کلی حاوی کلسترول و چربی اشباع بیش از حد است، بنابراین برای مبارزه با کلسترول بدون تغییر رژیم غذایی، ما باید سبک زندگی خود را به روش های دیگری مانند ورزش و مصرف مکمل های آلکاچوفا تنظیم کنیم.

یکی دیگر از مشکلات رایج سلامتی در ایالات متحده فشار خون بالا است. فشار خون بالا یا فشار خون بالا مشکل دیگری است که می تواند باعث بیماری قلبی عروقی شود. فشار خون بالا به دلیل وجود نمک اضافی در بدن ایجاد می شود. آلکاچوفا می تواند با کمک به بدن ما برای حذف سدیم اضافی از بدن، کاهش فشار خون بالا را افزایش دهد و در نتیجه سیستم قلبی عروقی ما را در بهترین حالت نگه دارد.

شایع ترین عملکرد مکمل های آلکاچوفا کاهش وزن است. نشان داده شده است که عصاره کنگر دارای خواص ادرارآور است، به این معنی که به دفع آب از بدن کمک می کند. بدن ما تمایل دارد آب را در خود نگه دارد و نفخ کند، در نتیجه باعث می شود بزرگتر از آنچه که در حالت دیگر ظاهر می شدیم ظاهر شویم. از آنجایی که آلکاچوفا با دفع آب اضافی از بدن با احتباس آب و نفخ مبارزه می کند، بدن ما لاغرتر می شود.

Alcachofa را می توان در بسیاری از اشکال مکمل های غذایی یافت. اگرچه آنها معمولاً عمدتاً به عنوان مکمل های کاهش وزن به بازار عرضه می شوند، وجود عصاره کنگر فرنگی به این معنی است که هر مکملی که در آن آلکاچوفا وجود دارد، مزایای سلامتی ذکر شده در بالا را فراهم می کند. Ampolletas de alcachofa ویال هایی هستند که حاوی یک مکمل مایع هستند، با این حال این مکمل ها طعم بدی دارند، بنابراین بسیاری از مردم به جای مصرف ampolletas alcachofa، کپسول های alcachofa را انتخاب می کنند.