چگونه CSET را پشت سر گذاشتم …. نکات و نکات کوچکی که تفاوت بین قبولی و شکست را ایجاد کرد

CSET — مسیر شما به سمت یک شغل پر ارزش!

تعداد کمی از مشاغل می توانند سطوحی از مسئولیت، رضایت و رضایت را که آموزش برای مربیان کالیفرنیا به ارمغان می آورد، فراهم کنند. هر روز هزاران معلم در سراسر کالیفرنیا به دانش آموزان خود کمک می کنند تا درس بخوانند، یاد بگیرند و به رویاهای خود برسند.

معلمان خوب زندگی عالی خلق می کنند

معلمان می توانند زندگی ها را به گونه ای لمس کنند که هیچ کس دیگری نمی تواند. همه حداقل یک معلم را به یاد می آورند که با کمک و نصیحتی که آنها به آن نیاز داشتند، تشویق و الهام بخشید.

شما یک قدم کوچک تا تبدیل شدن به چنین معلمی فاصله دارید.

معلمان خوب نیز زندگی عالی دارند

اما معلمان فقط الهام بخش و آموزش نمی دهند. به عنوان یک معلم، از احترام خانواده و دوستان خود برخوردار خواهید شد و از موقعیت اجتماعی که به تعداد کمی از متخصصان دیگر داده می شود، برخوردار خواهید بود. شما تعطیلات طولانی مدتی خواهید داشت که به شما امکان می دهد در جهان سفر کنید یا اهداف خود را دنبال کنید. و درآمدی خواهید داشت که استقلال و مسیر شغلی را برای شما به ارمغان می آورد که می تواند شما را از چالش به موفقیت برساند.

تمام چیزی که در حال حاضر بین شما و یک حرفه پر ارزش آموزش، راهنمایی و الهام بخشیدن به دانش آموزان قرار دارد، آزمون CSET شماست.

قبولی در آزمون CSET، موفقیت در آزمون CSET دانش

آزمون CSET مجموعه‌ای از آزمون‌های تک موضوعی است که برای اثبات این موضوع به کمیسیون کالیفرنیا در زمینه اعتبارسنجی معلمان انجام می‌شود که دانش و توانایی اولیه آزمون CSET برای تدریس موضوع خود را در کلاس درس دارید. همچنین یک آزمون چند موضوعی CSET وجود دارد که برای صدور گواهینامه K-8 مورد نیاز است.

در حال حاضر وجود دارد

 • ریاضیات CSET
 • انگلیسی CSET
 • علوم اجتماعی CSET
 • CSET Science
 • CSET اسپانیایی
 • کسب و کار CSET
 • CSET Health Science
 • CSET اقتصاد خانگی
 • تربیت بدنی CSET
 • CSET فرانسوی
 • CSET اسپانیایی
 • CSET آلمانی
 • آموزش صنعتی و فناوری CSET
 • هنر CSET
 • CSET کشاورزی

  با سخت کوشی و مهمتر از همه، آماده سازی مناسب آزمون CSET، باید به راحتی CSET را پشت سر بگذارید و حرفه تدریس خود را شروع کنید.

  آنچه شما باید در مورد CSET بدانید

  هر موضوعی که قصد تدریس آن را دارید، متوجه خواهید شد که قبولی در آزمون CSET مستلزم استفاده از دو مجموعه مهارت است: یادآوری دانش CSET که در مورد موضوع خود دارید. و پاسخگویی سریع و دقیق به سوالات امتحانی

  هر دوی این مجموعه مهارت ها در CSET بسیار مهم هستند.

  CSET چیست؟

  CSET یک امتحان تک موضوعی است که جایگزین آزمون های قدیمی Single Subject Assessments for Teaching و Praxis II می شود. سه نوع تست در CSET وجود دارد:

  مدارک تدریس تک موضوعی عمدتاً از کلاس های 7-12 استفاده می شود و به معلم اجازه می دهد تا یک موضوع خاص را تدریس کند.

  مدارک چند موضوعی تدریس به معلمان اجازه می دهد تا طیفی از موضوعات مختلف را تدریس کنند و به طور کلی در مدارس ابتدایی برای کلاس های K-6 استفاده می شود.

  مدارک آموزشی متخصص آموزش به معلمان اجازه می دهد تا به دانش آموزانی که دارای معلولیت خاص یا نیازهای ویژه هستند در کلاس های K-12 آموزش دهند.

  هر امتحان در CSET شامل تعدادی آزمون فرعی است و حداکثر پنج ساعت طول می کشد. با این حال، خود آزمون‌های فرعی زمان‌بندی نشده‌اند، به شما این امکان را می‌دهند که زمان بیشتری را در زمینه‌هایی که برایتان دشوار است و زمان کمتری را برای بخش‌هایی که بهتر می‌دانید صرف کنید.

  مدیریت زمان یک عنصر مهم در کسب نمره مورد نیاز برای قبولی در آزمون CSET و تبدیل شدن به یک معلم خواهد بود.

  دو نوع سوال، دو نوع چالش

  سوالات امتحان CSET به دو صورت است: سوالات چند گزینه ای از شما می خواهد که از بین تعدادی گزینه بهترین پاسخ را انتخاب کنید. در این سوالات، یادآوری این نکته مهم است که بهترین پاسخ لزوما تنها پاسخ نیست درست پاسخ. ممکن است متوجه شوید که دو پاسخ امتحان CSET درست به نظر می رسند اما یک پاسخ درست است درست تر نسبت به دیگری (این همچنین به این معنی است که وقتی دو پاسخ یکسان به نظر می رسند، شانس 50/50 برای حدس زدن پاسخ مناسب دارید.)

  سوالات CSET با پاسخ ساخته شده از شما می خواهند که بحث کنید، توصیف کنید، تجزیه و تحلیل کنید، توضیح دهید و غیره. اغلب از شما خواسته می شود بیش از یک کار را تکمیل کنید. همیشه سوال را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که تمام وظایف را انجام داده اید.

  نکاتی در مورد گرفتن تست CSET برای مقاله نویسی

  آماده سازی تست CSET– چگونه سریع و موثر جمع آوری کنیم

  موضوع شما هر چه باشد، امتحان CSET انتظار دارد که حجم وسیعی از اطلاعات را به خاطر بسپارید. برخی از اطلاعات CSET را به خوبی می دانید زیرا هر روز از آن استفاده می کنید. اما بسیاری از جزئیاتی که در امتحان ظاهر می شود، دانشی است که معمولاً شما را وادار می کند برای یافتن پاسخ به کتاب ها مراجعه کنید.

  در CSET، باید بتوانید آن حقایق را از حافظه خود به یاد آورید. این به این معنی است که بتوانید جمع کنید.

  روش های برتر برای تکمیل سریع آماده سازی آزمون CSET

  در برخی موارد، تقریباً همه خود را می بینند که مجبورند برای یک امتحان جمع شوند. شاید این بهترین راه برای یادگیری نباشد، اما اغلب تنها راه برای قبولی در آزمون است.

  تعدادی تکنیک موثر وجود دارد که می توانید از آنها برای پر کردن اطلاعات مورد نیاز برای امتحان CSET استفاده کنید.

  1. اولویت های خود را سازماندهی کنید

  هیچ کس در همه چیز سرآمد نیست. به ناچار در برخی موضوعات قوی تر و در برخی دیگر ضعیف تر هستید. باید مطمئن شوید که زمان بیشتری را صرف به خاطر سپردن و یادگیری قسمت های ضعیف تر خود نسبت به قسمت های قوی تر خود برای CSET می کنید.

  اگر به نظر می رسد که تفاوت زیادی بین مقدار کاری که باید انجام دهید و مدت زمانی که باید انجام دهید، نگران نباشید. گام بعدی این است که کار و آماده سازی مورد نیاز برای گذراندن CSET را خرد کنید.

  2. انتخاب و ذخیره برای CSET

  هنگامی که مناطقی را که به بیشترین کار نیاز دارند شناسایی کردید، تمام اطلاعات را یکبار مطالعه کنید. مهمترین نکات را برجسته کنید (فقط زیر خط نکشید: تصویر کردن یک صفحه برجسته آسان تر از یک جمله خط دار است).

  روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها برای ذخیره اطلاعات امتحان CSET در ذهن خود استفاده کنید:

  o جدا شدن آنچه را که باید به صورت تکه های لقمه ای یاد بگیرید. محدودیتی وجود دارد که چقدر می توانید یکباره در حافظه کوتاه مدت خود قرار دهید. هر قطعه را کم کم بردارید.

  o آکروستیکس با تبدیل آنها به جملات عجیب و غریب، به شما کمک می کند فهرستی را به ترتیب درست به خاطر بسپارید. خاله عزیزم سالی روش معروفی است که به یاد داشته باشید قبل از جمع و تفریق ضرب و تقسیم کنید. شما می توانید آکروستیک خود را برای هر مجموعه ای از حقایق در CSET ایجاد کنید.

  o نت های CSET خود را به نت های موسیقی تبدیل کنید. اگر بتوانید کلماتی را که می‌خواهید حفظ کنید روی آهنگی که دوست دارید قرار دهید، به خاطر سپردن آن‌ها بسیار آسان‌تر خواهید بود. ممکن است نتوانید در امتحان زمزمه کنید، اما می توانید زیر دوش آواز بخوانید — و در این فرآیند، به حفظ کردن CSET ادامه دهید.

  3. CSET را دقیقاً در آنجا بخرید!

  Cramming تنها اطلاعاتی را که می‌خواهید برای مدت کوتاهی در ذهن شما قرار می‌دهد (استفاده از آنچه در حال حفظ کردن هستید، آن را برای دراز مدت نگه می‌دارد). برای جلوگیری از افتادن مطالبی که حفظ کرده‌اید قبل از امتحان CSET، باید آن‌ها را ببینید و تا زمانی که در روز به آن نیاز داشته باشید ادامه دهید.

  Acing The CSET

  محتوای واقعی امتحان شما به موضوعی که در نظر دارید تدریس کنید بستگی دارد. راهنماهای رسمی مطالعه CSET به شما می گویند قبل از ورود به اتاق امتحان CSET چه چیزهایی را باید بدانید. مطمئناً باید با راهنماهای CSET که برای شما اعمال می شود آشنا باشید.

  چیزی که راهنماهای مطالعه CSET به شما نمی گویند این است که چگونه CSET را در زمانی که مطمئن نیستید پاسخ دهید. این به این دلیل نیست که شما نمی توانید آن را انجام دهید. به این دلیل است که آنها نمی خواهند شما بدانید که چگونه این کار را انجام دهید.

  در اینجا 5 راه برای Ace The CSET (حتی زمانی که شما پاسخ آن را نمی دانید) وجود دارد.

  1. ابتدا سوالات آسان را انجام دهید

  از چند دقیقه اول امتحان برای زیپ کردن کاغذ استفاده کنید. مطمئناً برخی از سؤالات را راحت تر از سؤالات دیگر خواهید یافت. آنها را بلافاصله انجام دهید. این باعث می شود کمی احساس بهتری داشته باشید و زمان بیشتری برای سوالات سخت به شما می دهد. و اگر متوجه شدید که روی سوالی گیر کرده اید، علامت بزنید، آن را رها کنید و ادامه دهید. زمانی که زمان بیشتر، تمرکز بیشتر و وحشت کمتری خواهید داشت، در پایان به آن بازگردید.

  2. از فرآیند حذف استفاده کنید

  این یک الزام مطلق برای هر سوال چند گزینه ای است. همیشه یک یا دو سوال وجود خواهد داشت که به طرز فجیعی اشتباه هستند. سریع آنها را ناک اوت کنید و امتیاز شما دو برابر می شود.

  3. زبان و اعداد افراطی را کنار بگذارید

  یکی از راه‌های انتخاب پاسخ‌های بد از گزینه‌های خوب، نگاه کردن به عبارت پاسخ‌ها است. ممتحنین عموماً پاسخ صحیح را ترجیح می‌دهند تا واهی-شستگی باشد. هر پاسخی که از کلماتی مانند «همه»، «هرگز» یا «همیشه» استفاده می‌کند احتمالاً اشتباه است. به طور مشابه، در سؤالات ریاضی و علوم، بالاترین و کمترین رقم معمولاً انتخاب های بدی هستند. آنها را بیرون بیاورید.

  4. پاسخ های مشابه را مشخص کنید

  یکی دیگر از راه‌های تقویت گزینه‌های پاسخ مناسب، انتخاب پاسخ‌هایی است که شبیه به هم هستند. معمولاً در امتحان CSET، دو پاسخ افراطی است، یکی درست و دیگری درست است.

  موردی که درست به نظر می رسد عمداً در آنجا قرار داده شده است تا شما را گیج کند.

  ممتحنان امیدوارند که با عجله در امتحان، متوجه نشوید که پاسخ بهتری در کنار آن وجود دارد و انتخاب اشتباهی را انتخاب کنید. این بد است، اما در واقع به شما لطف می کند. وقتی دو گزینه پاسخ مشابه به نظر می رسند، احتمالاً یکی از آنها درست است.

  5. از سوالات قبلی استفاده کنید

  یکی از نکات مهم در مورد امتحانات طولانی مانند CSET این است که پاسخ یک سوال را اغلب می توان در قسمت دیگری از آزمون یافت. تقریباً غیرممکن است که ممتحنین موضوعی را تکرار نکنند یا یک نکته را تکرار نکنند. اگر سر خود را بر سر سوالی می خارید، ادامه دهید و بعداً مراقب آن باشید. این احتمال وجود دارد که آنها بازی را در یک سوال متفاوت واگذار کنند.

  اینها فقط پنج تاکتیک ساده هستند که می توانید برای آزمون CSET از آنها استفاده کنید. ده ها مورد دیگر وجود دارد و شما به همه آنها نیاز دارید تا خود را در کلاس درس و جلوی تخته سیاه قرار دهید. برای یادگیری تمام تاکتیک‌هایی که نیاز دارید، و مطمئن شوید که آمادگی آزمون CSET شما درست در مسیر درست قرار دارد، راهنمای مطالعه ما را بررسی کنید و حرفه تدریس خود را با نمرات برتر شروع کنید.