ژاپنی ها در حال توسعه ربات های جنسی هستند

چه چیزی باعث نوآوری انسان می شود؟ خوب، ما می دانیم که بودجه از کجا تامین می شود. ما می دانیم که تأمین مالی زمانی به دست می آید که بازگشت سرمایه در دسترس باشد. مردم برای چه پولی خرج می کنند؟ خوب، به سلسله مراتب نیازهای مزلو فکر کنید. مردم می خواهند حفظ خود را حفظ کنند، بنابراین شما بیشترین جریان های پولی تکنولوژیکی را در آن چیزهایی خواهید یافت که از قداست زندگی محافظت می کنند. مواردی مانند مراقبت های بهداشتی و پیشرفت های پزشکی، امنیت و نظامی. مردم نیز برای همنوعان خود آرزوی احترام دارند. آنها می خواهند خوب به نظر برسند. بنابراین شما اقلام مصرفی مانند آرایش، لباس، اتومبیل های اسپورت و غیره را خواهید یافت. انسان ها نیز خواهان همراهی و سرگرمی هستند و بنابراین ما شاهد پیشرفت هایی در جلوه های ویژه فیلم، بازی های رایانه ای هستیم و اکنون ژاپنی ها در حال توسعه روبات های زن انسان هستند. امروز آنها را به عنوان خدمتکار، پذیرایی و سرور تبلیغ می کنند. اما با روحیه واقعی کاما سوترا، می توانید شرط ببندید که آن مهندسان روباتیک ژاپنی به زودی ربات های جنسی چشم آبی مو بلوند را طراحی خواهند کرد تا به اراده آنها خدمت کنند.

این دانشمندان ژاپنی از انسان‌نماترین ربات تا به امروز، دست‌کم در حوزه عمومی، رونمایی کرده‌اند. اکنون تحقیقات محرمانه ای در حال انجام است که به آینده می نگرند تا ربات هایی بسازند تا آنقدر واقعی بسازند که انسان ها را گول بزنند، به عبارت دیگر ممکن است در کنار شما بنشینند و شما هرگز آن را نشناسید. دانشمندان ژاپنی ربات جدید خود را اندروید Repliee Q1 Expo می نامند. او پلک هایش را به صورت طبیعی تکان می دهد، به نظر می رسد که نفس می کشد و دست هایش را درست مثل یک انسان حرکت می دهد. این ربات بیش از 42 عملگر دارد. اما در واقع، این صرفاً اولین قدم در رباتیک نوع انسانی است.

همه ما می دانیم که اینترنت بیشتر برای استفاده تفریحی برای گشت و گذار در وب سایت ها، مانند پورنوگرافی، چت، قرار آنلاین و ارتباطات شخصی از این نوع استفاده می شود. بدیهی است که آینده نزدیک اندرویدهای روباتیک برای لذت جنسی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اسحاق آسیموف و دیگران از این مورد به عنوان محتمل ترین استفاده یاد کرده اند. نه تنها نویسندگان داستان های علمی تخیلی این پیش بینی های آینده نگرانه را مطرح کرده اند، بلکه هالیوود در چندین فیلم مانند “هوش مصنوعی هوش مصنوعی” نیز چنین کرده است.

دانشمندان ژاپنی با استفاده از حسگرهای لمسی و جدیدترین تحقیقات هپتیک در راه توسعه فناوری بعدی خود هستند. Repliee Q1 Expo دارای 42 عملگر است، اما برخی از روبات‌های MIT، اعصاب انسان را در دست تقلید می‌کنند، در حال حاضر 250 حسگر دارند. فن‌آوری‌های جدید پوست به ربات‌ها اجازه می‌دهد تا پوست واقعی انسان را در ظروف پتری رشد دهند و این ممکن است در انقلاب جنسی روبات‌ها نیز گنجانده شود. می خواهید درباره Repliee Q1 Expo اطلاعات بیشتری کسب کنید.

http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/4714135.stm