کاربرد کارت امتیازی متوازن ERP

برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP یک سیستم یا نرم افزاری است که توانایی مدیریت و مدیریت تمام اطلاعات تجاری و عملکردهای ذخیره سازی مشترک داده ها را دارد. معمولاً این یک بسته نرم افزار تجاری است که از یکپارچه سازی بی عیب و نقص اطلاعاتی که یک شرکت تولید می کند پشتیبانی می کند. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که سیستم ERP در مقایسه با سایر سیستم های نرم تر، بسیار پیچیده و در عین حال بسیار پیچیده است. این راه حل هایی را ارائه می دهد که برای فرآیندهای مختلف در تجارت از جمله برنامه ریزی تولید و مدیریت بخش های کنترل و انبار ضروری هستند. به دلیل محبوبیت ERP، فروشندگان این نوع بسته نرم افزاری چندین سال است که جهش عمده ای را در فروش تجربه کرده اند.

از سوی دیگر، کارت امتیازی متوازن به عنوان یکی از مفیدترین ابزارها در هنگام تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. یک تاجر باید شرایط یا وضعیت دقیق شرکت خود را بداند تا بتواند انتخاب های درست و بی طرفانه داشته باشد. این کاری است که BSC برای او انجام می دهد. به او این فرصت داده می شود تا سلامت شرکت خود را از منظرهای مختلفی مانند مشتریان، جنبه مالی، یادگیری و رشد کارکنان و فرآیندهای داخلی ببیند. همه این موارد ضروری هستند و یک کسب و کار را قادر می سازند تا در دنیای بی ثبات تجارت موفق شود.

با ترکیب آنها با یکدیگر، کارت امتیازی متعادل ERP را دریافت می کنید. این ابزار قدرتمندی است که نه تنها در اندازه‌گیری عملکرد، بلکه در همسوسازی اهدافتان با استراتژی‌ها به شما کمک می‌کند. مدیران قبلاً کارایی کارت امتیازی متوازن ERP را دیده‌اند، زیرا ارزیابی فناوری اطلاعات را از دیدگاه آنها توانمند می‌سازد. در این نوع BSC سه مورد وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. آنها اهداف، اقدامات و معیارها هستند.

به عنوان مثال، هدف شما مدیریت ریسک است. در اقدامات، می توانید نتایج ممیزی داخلی و همچنین اجرای برنامه های امنیتی را تعیین کنید. همچنین می توانید تحویل ارزیابی برای بازیابی فاجعه را در اینجا اضافه کنید. برای معیارها، می توانید به سادگی شیوه های تجاری تعریف شده را اختصاص دهید. کارت امتیازی متوازن ERP یک نسخه اصلاح شده از BSC است. این اغلب به منظور ارزیابی اجرای نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی و ارزیابی عملکرد مستمر نصب ERP استفاده می شود.

همانطور که گفته شد، کارت امتیازی lanced چهار دیدگاه در تجارت را بررسی می کند. هنگامی که ERP بر روی کارت امتیازی اعمال می شود، یک دیدگاه اضافه در اینجا وجود دارد. این دیدگاه پروژه است که الزامات هر پروژه در شرکت و همچنین شناسایی مسیر حیاتی و نقاط عطف را پوشش می دهد. دیدگاه پنجم نشان دهنده وظایفی است که در مدیریت پروژه نقش دارند. در حالی که اکثر کسانی که سیستم ERP را پیاده‌سازی می‌کنند فقط بر جنبه‌های مالی و فرآیندهای داخلی تمرکز می‌کنند، کارت امتیازی متوازن ERP به آنها کمک می‌کند تا روی مشتریان و توسعه شرکت تمرکز کنند. بهبود و رشد کسب و کار بسیار مهم است زیرا امکان تولید ارزش های جایگزین را فراهم می کند که برای مسیرهای پیشرفت قابل تصور برای پشتیبانی از پیاده سازی سیستم های انعطاف پذیر است.