کارشناسان 10 نکته طبیعی برای موهای شما در زمستان امسال به اشتراک می گذارند

امیدوارم این نکات زمستان شما را قابل تحمل تر کند و شما و موهایتان زمستانی عالی و سالم داشته باشید. چند ترفند ساده می تواند باعث شود که زمستان چندان طولانی و سخت به نظر نرسد.

اسلات شماره یک برای بقا در ماه های زمستان، رطوبت است. برای محافظت از موهای خود در فصل سرد از مرطوب کننده استفاده کنید. حداقل دو بار در هفته از محصولات بازسازی کننده شدید در زمستان استفاده کنید، این به مقابله با گرمای خشکی که در داخل خانه استفاده می کنیم، با کاهش دما کمک می کند.

شیار شماره دو توسط اصلاح کننده های تنظیم کننده یا کوتاه کردن مو برای انتهای مرده شما گرفته می شود، این برای موهای سالم ضروری است. اگر انتها درمان نشود ممکن است بعداً به یک مشکل بزرگ تبدیل شود.

شماره سه – موها را با آب سرد یا خنک بشویید تا کوتیکول شما بسته شود و رطوبت آن بسته شود.

شماره چهار – دمای بسیار زیاد برای موهای شما باعث دردسر می شود… خیلی سرد یا گرم برای موهای شما مفید نیست. سعی کنید از اتوهای خیلی داغ برای فر کردن موهایتان استفاده نکنید یا خیلی نزدیک به دریچه های هوا بنشینید و اجازه دهید گرما به موهای شما ضربه بزند و باعث خشک شدن موها شود. هوای سرد می تواند باعث یخ زدن و شکستن موهای شما شود، مراقب باشید.

نکته شماره پنج – موهایتان را زیاد شامپو نکنید. زمستان بهترین زمان برای استراحت موهایمان از شامپو زدن زیاد است. شما در ساحل نیستید که مقدار زیادی روغن برنزه در موها یا عرق کردنتان دریافت کنید. بگذارید موهایتان بین شامپوها بلندتر شوند، موهایتان از شما تشکر خواهند کرد.

نکته ششم – بهتر است هر چند هفته یکبار شامپو و نرم کننده خود را عوض کنید. همانطور که بدن شما می تواند در برابر برخی داروها ایمن شود، موهای شما می توانند هفته به هفته به همان شامپو کمتر پاسخ دهند. فقط کمی تغییرش بده

نکته شماره هفت – موهای خود را با محصولات زیاد زیاد نکنید، زیاده روی از چیزهای خوب ایده بدی است. ژل یا موس بیش از حد می تواند موهای شما را سنگین کند. اسپری بیش از حد مو می تواند آن را خشک و شکننده کند.

نوک شماره هشت یک نکته خاص تر برای موهای خاکستری است. رنگ کردن موهای خاکستری سخت تر است، اما می توان آن را انجام داد. نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید این است که بیشتر رنگ های بسته بندی شده با پراکسید 20 حجمی عرضه می شوند و برای رسوب رنگ باید از 5 یا 10 حجم استفاده کنید. فقط یک چیز را تغییر دهید و می توانید خاکستری موهای خود را بپوشانید. سپس بعد از هر ماده شیمیایی که روی موهای خود استفاده می کنید، برای زمستان مرطوب کنید.

شماره نه – در طول ماه های زمستان ممکن است فردی بخواهد با رنگ موهای خود کمی تیره تر شود. شما معمولا مقداری از برنزه شدن خود را از دست می دهید و رنگ هایی را که در لباس می پوشید تغییر می دهید، بنابراین تغییر ظریفی در رنگ موهای خود ایجاد کنید. شاید یک درجه عمیق تر با کمد لباس پاییزی جدیدتان همراه شوید.

نکته شماره ده همیشه یک مشکل بزرگ در ماه های زمستان است: ایستا است. نکته قدیمی که به آرامی برس خود را با اسپری مو اسپری کنید، امروز هم صادق است. این یک راه عالی برای خلاص شدن از شر موهایی است که همه ما در ماه های سردتر با آن مشکل داریم.

امیدوارم این نکات زمستان شما را کمی قابل تحمل تر کند. اینها همه روشهای آزمایش شده و واقعی برای درمان بلوز زمستان هستند. روز مو مبارک.