کارهایی که باید با بیمه درمانی گروهی انجام دهید

بیمه درمانی گروهی پوشش درمانی است که ریشه در گروهی از افراد تحت یک شرکت یا سازمان دارد. هزینه بیمه بین اعضای این گروه از پیش تعیین شده است. این گروه از طیف گسترده ای از سود آن بهره می برد. یک توافق نامه اصلی یا خط مشی به کارفرما یا برخی از انجمن های گروه داده می شود.

هر شرکتی با دو یا چند کارگر می تواند از بیمه درمانی گروهی استفاده کند. الزامات در سراسر جهان متفاوت است، اگرچه یکی از الزامات ثابت، شواهد قانونی بودن فعالیت شرکت است. میزان کارکنانی که تحت طرح گروهی تحت پوشش قرار می گیرند، نوع پوشش قابل دریافت برای کارفرما را تعیین می کند. یک شرکت با بیش از هزار نفر از کارکنان، برنامه های بهداشتی اصلاح شده ای خواهد داشت و این ممکن است شامل سود اضافی باشد.

روش صرفاً برای یافتن کم هزینه ترین بیمه درمانی گروهی، یافتن مظنه بیمه از چندین شرکت و ارزیابی نرخ آنها است. سریع ترین و ساده ترین روش برای انجام این کار مراجعه به وب سایت ارزیابی بیمه است که در آن می توانید از بسیاری از شرکت های بیمه در یک مکان مظنه دریافت کنید.

قیمت بیمه درمانی گروهی ممکن است پیچیده باشد. زمانی که به دنبال خرید مظنه ها یا محصولات و خدمات مالی هستید، همیشه با یک متخصص واجد شرایط و دارای مجوز صحبت کنید.

تعدادی از شرکت‌هایی که پیشنهادات بیمه درمانی گروهی ارائه می‌دهند (همه شرکت‌ها در همه جا قابل دریافت نیستند، برای سهولت استفاده، متقاعد شوید که با کارگزار یا نماینده محلی خود صحبت کنید) Aetna، Blue Cross Health Insurance، Blue Cross Blue Shield، Cigna ، قانون طلایی، Healthnet، Kaiser Permanente، و Pacificare Unicare.

به طور کلی، طرح های بیمه درمانی گروهی مزایای زیادی نسبت به طرح های فردی دارند. این موارد شامل حق بیمه های کوچکتر، امتیازات مالیاتی بهتر و پوشش گسترده است. عملاً همه صاحبان مشاغل می توانند معیارهای آن را برآورده کنند.

صرف نظر از اینکه یک شرکت برنامه های بیمه سلامت گروهی، تامین کنندگان خدمات یا برنامه های نگهداری سلامتی را ارائه می دهد، مکان های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید در مورد این موارد اطلاعات کسب کنید. شما باید با احتیاط مظنه‌های آن را که بسیاری از شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند، بررسی کنید، قبل از اینکه مشخص کنید آیا چیزی برای امید شما وجود دارد یا خیر.

فروشگاه ارزیابی دائمی برای طرح بیمه درمانی گروهی. یک نماینده بیمه پیدا کنید تا کار زمینی را برای شما انجام دهد. علاوه بر این، گفتگو با سایر صاحبان کسب و کار مفید خواهد بود زیرا متوجه خواهید شد که آنها چه چیزی را خریداری می کنند. از بسیاری از وب‌سایت‌های بیمه آنلاین، در مورد همه چیز در رابطه با آن اطلاعات کسب کنید. یک صاحب کسب و کار آگاه باشید و طرح آن را انتخاب کنید که مزایای زیادی برای کمترین هزینه ارائه می دهد.