کرم های سلامت آلت تناسلی – آنچه باید بدانید

پوست آلت تناسلی می تواند بسیار حساس باشد و مستعد ابتلا به تعدادی از مشکلات رایج سلامتی است که می تواند باعث قرمزی آلت تناسلی، از دست دادن حس آلت تناسلی، خارش آلت تناسلی، تحریک، مقاربت دردناک و بوی نامطبوع شود. حفظ این ناحیه ظریف با استفاده از مرطوب کننده یا کرم سلامت آلت تناسلی حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مخصوص آلت تناسلی ممکن است به جلوگیری از مشکلات رایج آلت تناسلی کمک کند. مهم است که به خاطر داشته باشید که همه محصولات مراقبت از پوست برابر نیستند. بنابراین، ضروری است بدانید که در کرم سلامت آلت تناسلی به دنبال چه چیزی باشید. بهترین محصولات مراقبت از آلت تناسلی باید موارد زیر را انجام دهند:

مرطوب کنید – پوست آلت تناسلی در معرض برخی درمان های خشن است. خودارضایی تهاجمی، آمیزش جنسی، لباس‌های تنگ و مواد شوینده شیمیایی خشن همگی می‌توانند پوست آلت تناسلی را خشک و تحریک کنند و باعث پوسته پوسته شدن، قرمزی و درد و حتی افزایش احتمال ابتلا به عفونت دردناک در زمانی که باکتری‌ها از طریق شکاف‌های میکروسکوپی در آلت نفوذ می‌کنند، شوند. لایه بیرونی پوست محصولات حاوی موادی مانند کره شی و ویتامین E می توانند پوست را مرطوب کرده، آن را نرم و لطیف نگه دارند و از خشکی و سوزش ناراحت کننده جلوگیری کنند.

شفا دادن – سطح پوست به راحتی آسیب می بیند. حتی بدون آگاهی از آن، ممکن است ترک های ریز در سطح پوست ایجاد شود، خودارضایی مکرر و رابطه جنسی تهاجمی می تواند به سلول های عصبی آلت تناسلی آسیب برساند و در واقع حس آلت تناسلی را کاهش دهد. یک مطالعه مهم نشان می دهد که 87 درصد از مردان در سن 39 سالگی تا حدی از دست دادن حس آلت تناسلی را تجربه کرده اند. یک کرم سالم خوب باید حاوی مواد مغذی حیاتی باشد که بدن برای ترمیم سلول های آسیب دیده پوست و التیام پس از آسیب به سطح پوست به آن نیاز دارد. ویتامین B5 و ویتامین D به دلیل توانایی آنها در کمک به بهبودی بدن پس از آسیب، مورد توجه قرار می گیرند، در حالی که ویتامین C برای رشد کلاژن، بافتی که به پوست ساختار و خاصیت ارتجاعی می دهد، مهم است. اسیدهای آمینه مانند ال-آرژنین و استیل ال کارنیتین نیز در بازسازی سلول های آسیب دیده پوست و ارتقای سلامت کلی پوست مهم هستند.

محافظت – محافظت از پوست آلت تناسلی در برابر عوامل محیطی مضر و عفونت های قارچی و باکتریایی جزئی برای سلامت مطلوب آلت تناسلی ضروری است. مواد مغذی آنتی اکسیدانی مانند ویتامین‌های A و C می‌توانند از سلول‌های پوست در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کنند، عملکرد ایمنی را تقویت کنند و به بدن کمک کنند تا با عفونت‌های پوستی که می‌توانند باعث بثورات پوستی، خارش و درد شوند، مبارزه کند.

حفظ سلامت آلت تناسلی باید شامل رعایت بهداشت شخصی و همچنین حفظ یک رژیم غذایی سالم، ورزش زیاد و انتخاب شرکای جنسی با دقت باشد. پوشیدن لباس های گشاد و راحت ساخته شده از پارچه های طبیعی نیز می تواند ناحیه را تمیز و خشک نگه دارد.

از کرم سلامت آلت تناسلی یا محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید؟

محصولات متعددی که در بازار وجود دارند در یک زمان برای مراقبت از پوست آلت تناسلی توصیه شده اند. اینها شامل همه چیز از روغن زیتون گرفته تا روغن بچه گرفته تا مرطوب کننده های پوست و کرم های ضد چروک می شود. با این حال، این محصولات به طور خاص برای درمان پوست آلت تناسلی طراحی نشده اند. به عنوان مثال، روغن زیتون به راحتی جذب نمی شود و استفاده از آن روی پوست آلت تناسلی می تواند یک آشفتگی چسبناک و ناخوشایند ایجاد کند. در حالی که کرم‌های آرایشی پوست و روغن بچه اغلب حاوی عطرها، مواد رنگ‌کننده و سایر مواد شیمیایی هستند که می‌توانند باعث تحریک پوست ظریف آلت تناسلی شوند، به‌ویژه اگر به طور تصادفی روی دهانه مجرای ادرار استفاده شود.

متخصصان بهداشت درمان پوست آلت تناسلی را با یک کرم تخصصی سلامت آلت تناسلی توصیه می کنند (اکثر متخصصان بهداشت روغن Man1 را توصیه می کنند) که می تواند به جلوگیری از مشکلات رایج آلت تناسلی مانند خشکی پوست، قرمزی آلت تناسلی، بثورات آلت تناسلی، تحریک و کاهش حساسیت آلت تناسلی کمک کند. مزایای ارائه شده توسط ترکیبات خاص آلت تناسلی، که شامل چندین ویتامین، مواد معدنی، و اسیدهای آمینه ضروری است، می تواند توانایی درمانی طبیعی بدن را افزایش دهد و شما را عالی و بهترین عملکرد خود را حفظ کند.