یارانه معیشتی Horde را می توان لغو کرد بالاخره یارانه معیشتی معترضان


دولت در ماه گذشته تغییراتی ایجاد کرد یارانه معیشت سابق. یارانه معیشت افراد مربوطه با اعمال این تغییرات افزایش یافته و پس از واریز وجه به حساب خود مسدود شده اند. پس از آن، فرصت برداشت یارانه معیشت در اردیبهشت ماه فعال شد. همچنین افرادی که آنها را از آنها حذف می کنند یارانه معیشت و دهک ها اعتراض کردند و از طریق سایت مربوطه فرصت اعتراض پیدا کردند. دولت بعداً به معترضان یارانه پرداخت و آنها را مسدود کرد. اکنون یارانه معیشت خرداد قابل اعتبار است.

به گزارش جام جم آنلاین، سیده طیبه حسینی در پاسخ به اینکه آیا یارانه مرحله دوم تسهیلات مسکن دیروز لغو می شود یا یارانه متقاضیان برای بررسی نیز لغو می شود، افزود: سامانه پشتیبانی وزارت تعاون دانلود شد.

وی با اعلام اینکه چه زمانی یارانه وجود خانواده های متقاضی بازرسی لغو می شود، بیان کرد: تا بررسی نهایی وزارت رفاه، بلوک یارانه افراد متقاضی بازرسی رفع نخواهد شد.

سخنگوی سازمان کمک های بلاعوض با بیان اینکه زمانی که رسیدگی وزارت رفاه به وزارت رفاه ابلاغ شود، اضافه کرد: اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد: وزارت تعاون، کار و حمایت اجتماعی هنوز نتیجه تحقیقات خود را به متقاضیان دریافت یارانه معیشتی ارائه نکرده است.

یارانه معیشت

این افراد یارانه معیشتی نگرفتند، دلیلش چیست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، یارانه گروهی از افراد شامگاه 18 اردیبهشت ماه به حساب بانکی سرپرستان خانوار واریز شد و از عصر 21 قابل برداشت است. این در حالی است که گروهی دیگر به یارانه معترض هستند. برخی نیز فرصت پرداخت یارانه را در عصر خرداد و ماه های بعد در 21 هر ماه ارائه می دهند.

در همین زمینه، در مورد گروه معترض به عدم دریافت این مبلغ، بحث واریز یارانه به حساب است. اساس این تعهد دستور رئیس جمهور مبنی بر خوداعلام معترضان است.

به گفته وزیر رفاه، سازمان هدفمندی یارانه ها باید مبلغی را به حساب گروهی از معترضان که سهم فروردین را دریافت کرده اند واریز کند اما صاحبان حساب حق برداشت ندارند. پیش بینی می شود در صورت پذیرش درخواست اعتراض این افراد بتوانند از حساب کاربری برداشت کنند. به نظر می رسد اگر شهروندی در لیست مشمولان قرار بگیرد، از ماه آینده همزمان با سایرین یارانه خرداد را دریافت خواهد کرد.

یارانه معیشت

یارانه نقدی برای زندگی بهتر از کالابرگ است

برخی از مخاطبان Commerce News گفتند که ترجیح می دهند به جای کالابرگ به صورت نقدی پرداخت کنند. نظرات برخی از خوانندگان را با هم می خوانیم.

– «خدایا کار ما با این یارانه ها گذشته است. قطع نکنید. کالابارگ برای ما سودی ندارد. منتقدان. لطفا، لطفا، ما به او نیاز داریم.”

“ما به پول بیشتری نیاز داریم. اگر فقط برای آن دو ماه پول بدهند و بعد لیست کنند چه؟ ما نمی توانیم زندگی کنیم. من یک مرد عصبی دارم که مدام قرص می خورد. من نمی توانم برای پول درآوردن کار کنم. “من سه برگه دارم. چگونه می توانم هزینه آنها را پرداخت کنم؟”
لطفا کالا را رها نکنید، خود مردم به پول بیشتری نیاز دارند.

«کالا را نگذارید، من مستاجر هستم، به پول نیاز دارم. من نمی خواهم مرغ بخرم، می خواهم لبنیات بخرم. ما هزار بدبختی داریم.

چه کسانی یارانه معیشت نگرفتند؟

برخی از کاربران نیز می گویند که یارانه جدید به دلیل نداشتن دارایی و درآمد بالا به آنها پرداخت نشده است.

– «زن سرپرست خانوار، مستمری بگیر هستم که 5 تومان حقوق می گیرم. خدا دوست ندارد یارانه من را قطع کند. من در رتبه دهم هستم. چرا الان کسانی که درآمد میلیاردی دارند یارانه می گیرند و من سرپرست خانوار هیچ وسیله معیشت و یارانه ای دریافت نمی کنم. باید چکار کنم”.

اگر یارانه نگیریم چه بلایی سرمان می آید؟ همه را بگیرید، چرا برای ما نریزید؟ چرا برای فلانی زیاد و برای فلانی کم بریزیم؟ به فکر عدم دریافت یارانه هم باشید».

“کودکان پای والدین خود را در چه مقیاسی می شمردند؟” اینها بچه هایی هستند که خودشان مستاجر هستند. الان من یک مرد بازنشسته هستم. 80 درصد حقوق دریافتی ما به اجاره می رسد. 4 حقوق اجاره 3. »

او می گوید: «آنچه می گفتند به قیمت کسانی است که قبلاً 45 می گرفتند، یارانه دادند. به حساب ما واریز نشد.»

وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی در توییتر خود نوشت:

مبلغ یارانه برای هر ایرانی با درآمد ۹ دهک در نظر گرفته شده است. با دستور رئیس جمهور کمک یک ماهه به حساب کلیه متقاضیان سامانه واریز و پس از تایید برداشت خواهد شد. وزارت مردم تمام درخواست ها را ظرف یک ماه بررسی خواهد کرد.