یافتن بهترین پوشش مکمل کلی مدیکر

دوباره زمان مدیکر برای افراد نزدیک به شصت و پنج سال است. و تصمیم در مورد اینکه چه نوع مکمل مدیکر مورد نیاز است، گیج کننده است. اطلاعات مربوط به برنامه ها گیج کننده است و بر اساس ایالتی که مردم در آن زندگی می کنند متفاوت است.

عجله در تصمیم گیری بدون آگاهی خطرناک است. زمان لازم را صرف انتخاب عاقلانه در مورد نوع طرح خرید کنید.

مدیکر اکنون 80 درصد هزینه قبض های پزشکی را پرداخت می کند. یعنی اگر مرکز پزشکی (پزشک یا متخصص) حتی Medicare را به عنوان روش پرداخت بپذیرد. پس بیایید به این موضوع فکر کنیم.

اگر صورتحساب پزشکی شما 1000 دلار باشد و Medicare فقط 80٪ را پرداخت کند، هزینه های پرداختی شما 200 دلار خواهد بود. اما اگر صورتحساب پزشکی 100,000 دلار باشد و هزینه از جیب 20,000 دلار باشد، چه؟

با بالا رفتن سن افراد، واقعیت مراجعه به بیمارستان امکان پذیر است. هزینه های پرداختی برای این نوع درمان نجومی است و به طور فزاینده ای در حال افزایش است. برای فکر کردن به اینکه واقعاً چه نوع مکمل مدیکر مورد نیاز است، وقت بگذارید.

در حالی که در فروشگاه زیبایی هفته گذشته، موضوع Medicare مطرح شد. آرایشگر من وضعیت اسفبار والدینش و والدین شوهرش را در مورد انتخاب هایشان در زمانی که واجد شرایط دریافت مدیکر بودند به اشتراک گذاشت.

جانت، والدین آرایشگر من وقتی شصت و پنج ساله شدند، مکمل مدیکر را انتخاب کردند. یکی که بیست درصد هزینه های صورت حساب های پزشکی را پوشش می داد. پرداخت ماهانه آنها بالا بود، اما آنها فهمیدند که افزایش سن می تواند باعث مشکلات پزشکی شود که هرگز در خواب هم نمی دیدند.

در حالی که ویلیام (شوهرش) والدین در سن شصت و پنج سالگی مکمل مدیکر متفاوتی را انتخاب کردند زیرا پرداخت ماهانه بسیار پایینی داشت. آنها تصور کردند که در آن زمان سالم و فعال بودند و نیازی به مراقبت های پزشکی گسترده ندارند.

پنج سال بعد، نتایج مالی انتخاب این دو زوج بسیار متفاوت است. مادر و پدر جانت مشکلات سلامتی غیرمنتظره ای را تجربه کردند که نیاز به مراقبت در بیمارستان داشت. هزینه های از جیب آنها حداقل بود.

پدر ویلیام اکنون مشکلات سلامتی غیرمنتظره‌ای را تجربه می‌کند که نیاز به مراقبت گسترده دارد. مادر او هنوز سالم است و به سیاست مکمل مدیکر نیازی ندارد. با این حال، به دلیل انتخابی که در شصت و پنج سالگی انجام دادند، بار مالی پرداخت های کلان با پدر ویلیامز، این زوج را به مشکل مالی رساند.

سالمندان باید زمانی را صرف مطالعه، تحقیق و درک عواقب انتخاب یک طرح مکمل مدیکر کنند. روند پیری مشکلات سلامتی غیرمنتظره ای را به همراه دارد. فقط به این دلیل که مراقبت های بهداشتی در آن زمان موضوعیتی ندارد، لزوماً به این معنی نیست که هرگز مشکل سلامتی که نیاز به مراقبت های پزشکی گسترده داشته باشد، وجود نخواهد داشت.

مکمل مدیکر را با احتیاط انتخاب کنید. انتخاب ها عواقبی دارد.