یورجندی: همه دارند پیغام می دهند، دوباره گل می زدی!بازدید: 9

در دیدار شهرداری باما و پیام مشهد وقتی حسن جرجندی مهاجم تیم بم به سمت دروازه حریف حمله می کند گزارشگر بازی با لهجه شیرینش می گوید: جرجندی وکیل باش. “گل به مادرت.” و وقتی توپ هدر می رود، ادامه می دهد: «دوباره بازی کن. “بابا، چه کار می کنی، جورجی؟” سپس در موقعیت دیگری می گوید: «دوباره با یورجندی. چه حریص حسن مارو. چرا این توپ شکوفا نشد؟ او می توانست از روی لباس گل بزند!

ویدئوی این صحنه دیروز در فضای مجازی مانند بمب به صدا درآمد و بینندگان زیادی بارها و بارها آن را تماشا کردند و خندیدند. مهران آزادمنش گزارشگر فوتبال و حسن جرجندی بازیکن شهرداری بم شخصیت های اصلی این فیلم بودند. آزادمانش لبخندی می زند و به جام جم می گوید: «فکر نمی کردم این همه ببینند. تو بازی انقدر حرص خدا خوردم که نزدیکم آب معدنی بود و لهش کردم. این بازی مرگ و زندگی بود. خوشبختانه شهرداری بم سقوط نکرد. این خیلی حساس بود که چنین حرف هایی زدم.»

او با خنده اضافه می کند: «من با حسن دوست هستم و بعد از بازی با هم صحبت کردیم. بچه خیلی خوبه فضای بازی متفاوت بود و این حساسیت. خیلی مهم بود که پیروز شدیم.»

در این باره با حسن یرجندی نیز گفت و گوی کوتاهی داشته ایم.

آقای یورجندی اون توپ رو زدی!

(خنده) بابا، مردم نمی دانند من چطور بودم. در نیمه اول بازی مصدوم شدم. خدای ناکرده در تیمی با مصدومیت بازی کردم. همه جای من بازی نکردند اما من باید در زمین می ماندم. خیلی درد داشت، اما تیم برای بازی کردن به من نیاز داشت.

مقام دوم را نیز می توان با لباس به دست آورد.

(خنده) من خیلی درد داشتم و سعی کردم. آقای آزادمنش هم انتقاد کرد ولی من اصلا ناراحت نشدم.

واقعا؟

بله من آدم صبوری هستم. من را در تیم به این چیزها می شناسند.

این به این معنی است که شما ناراحت نیستید.

اصلا. اتفاقا بعد از بازی با آقای آزادمنش صحبت کردیم. او همچنین می خواست تیم به نتیجه برسد. همه ما دوست داریم شهرداری بم موفق باشد.

طرفداران صفحه شما را پیدا کرده اند.

بنابراین. یکی دو روز دیگه صفحه من منفجر شد و از سراسر ایران پیغام می گیرم که دوباره رونقش می دهید! (خنده)

گروه ورزشی جام جم