10 غذای خالص کدام ممکن است نیاز به در داخل برنامه کاهش وزن شخصی بگنجانید

چون آن است ما برای خداحافظی همراه خود 12 ماه 2015 را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک کردن به 12 ماه 2016 کنار هم قرار دادن می شویم، بیشتر و بیشتر ای درخشان می تواند باشد – حفظ رژیم غذایی سالم {نباید} پیشرفته باشد یا نباشد.

هنگامی کدام ممکن است بهزیستی آرزوی شماست، هیچ تغییری در داخل برنامه کاهش وزن دارید {وجود ندارد}. به خاطر داشته باشید که سلامت جسمانی دارید تصویری آینه ای مستقیمی به دلیل آنچه می خورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساساً بدانید که چگونه اقامت دارید است. غذاهای به دلیل پیش بسته نرم افزاری بندی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری شده ممکن است علاوه بر این به سادگی طبخ شوند، با این وجود تولید عالی وعده غذایی مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل به دلیل داروها خالص حیاتی است اگر نیاز دارید به بهزیستی خوب انگشت یابید. پس چرا پایداری کنیم؟ آشپزخانه شخصی را همراه خود این غذاهای خالص کدام ممکن است طیف وسیعی به دلیل داروها مغذی حیاتی را برای عالی برنامه کاهش وزن متعادل فراهم می‌کنند، ذخیره کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار است به آنها بروند را هر روز به برنامه کاهش وزن شخصی اضافه کنید به همان اندازه به سبک‌ای مفید به مسکن شخصی {کمک کنید}:

  1. لیمو (Nimbus)

لیمو 9 تنها واقعی عالی افزایش کننده سبک عالی است، تا حدودی سرشار به دلیل آنتی اکسیدان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر فواید بهزیستی است کدام ممکن است بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید افکار را نوجوان می تنبل. دوز هر روز لیمو به صورت لیموناد هر دو به صورت نپخته در داخل وعده های غذایی، حفاظت را افزایش می تنبل، بدن ما را آلوده نشده می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سلامت کل پشتیبانی می تنبل. برای بدست آمده اصولاً داروها مغذی به دلیل این میوه تلخ، آن خواهد شد را همراه خود اصل العمل های خوش ذوق برای طعمی همراه خود طراوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن متعادل ترکیبی کنید.

  1. بادام (بادام)

عالی مشت بادام تخصصی ایجاد می کند هند به تماس گرفتن بادام نامگذاری شده است، فواید زیادی دارد. بادام همراه خود افتخار داشتن پروتئین افزایش کننده قدرت، فیبر ضد {گرسنگی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعداد زیادی از داروها مغذی حیاتی، آجیل درختی دارای بهترینها میزان پروتئین، فیبر، کلسیم، ویتامین E، ریبوفلاوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاسین است. قرار است به آنها بروند حتی می تواند یکی در همه بهترینها دارایی ها منیزیم گریزان هستند. خوردن هر روز این آجیل فواید متعددی دارد، به دلیل جمله پشتیبانی به {مدیریت} بار، جنگیدن دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگه داشتن سلامت مرکز. خوش شانس، این آجیل های خوش سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شما کاره در داخل تمام اندازه 12 ماه به راحتی در دسترس است هستند به همان اندازه عالی افزودنی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق به وعده های غذایی دارید داشته باشند. این اصل العمل های باور نکردنی خوش ذوق بادام را برای عالی میان وعده ساده، سیر کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید بررسی کنید.

  1. تخم خروس آلی

تخم خروس طبیعی شناخته شده به عنوان منبعی به دلیل پروتئین همراه خود کیفیت بالا، نسبتاً مناسب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید منبع مفید خوبی به دلیل داروها مغذی همراه خود کیفیت بالا است کدام ممکن است تعداد زیادی از اشخاص حقیقی گمشده آن خواهد شد هستند. تخم خروس به سادگی پخته می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای صبحانه، ناهار هر دو شام فوق العاده است. آندای کا حلوا هر دو کتلت بادام را برای عالی میان وعده خوش ذوق بررسی کنید.

  1. کلم بروکلی

«کلم بروکلی شخصی را بخور» عالی جمله رایج بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرتان وقتی این را به دارید گفتند می دانستند {چه خبر است}. این سبزی بی تجربه سایه منبعی به دلیل چندین ماده مغذی یادآور فیبر، کلسیم، پتاسیم، اسید فولیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند مورد آخر مغذی است کدام ممکن است به جنگیدن تهدید ابتلا به {بیماری} های قلبی، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {بیماری} های خیلی شبیه پشتیبانی می تنبل. کلم بروکلی را می توان به صورت سرخ کرده، سوپ، سالاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاسرول خواستن کرد.

  1. بلغور محیط دوسر

چه {راهی} بالاتر برای برخاستن روز همراه خود عالی کاسه بلغور محیط دوسر مخلوط شده همراه خود میوه های خشک. محیط 2 بالا کدام ممکن است شناخته شده به عنوان یکی در همه مفید ترین غذاهای فشرده {در نظر گرفته می شود}، 9 تنها واقعی متعادل است، تا حدودی سبک فوق العاده نیز دارد. سرشار به دلیل فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی یادآور منگنز، منیزیم، تیامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فسفر است. محیط دوسر را به در کنار میوه های خشک در داخل برنامه کاهش وزن عادی شخصی بگنجانید به همان اندازه فواید متعددی برای بهزیستی داشته باشید.

  1. سیر

سیر همراه خود ترکیبی بی نظیری به دلیل فلاونوئیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مغذی، بخشی حیاتی به دلیل برنامه کاهش وزن هر روز شماست. چاشنی خوبی برای افزودن {عطر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند داروها مغذی اضافه شده به غذاهای دارید است. این اصل العمل های سیر خوش ذوق را بررسی کنید: Taimuri Shorba، Murg Badam Korma، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Badami Murg Kheema

  1. لوبیا

حبوبات سرشار به دلیل فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدان ها یک چیز بیش به دلیل گزینه جایگزین برای های گوشت هستند. قرار است به آنها بروند فواید بی شماری برای بهزیستی فراهم کردن می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی به راحتی در دسترس است هستند. لوبیا را می توان در داخل عالی غذای اساسی (راجما/دال)، عالی غذای جانبی (لوبیا پخته شده)، عالی پیش وعده های غذایی (سوپ – مونگ دال بادامی) هر دو عالی میان وعده (دیپ) گنجانید. وقتی در داخل آشپزخانه شخصی لوبیا، لوبیا سیاه، نخود سیاه، نخود، نخود فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدس دارید، می توانید در داخل {برنامه ریزی} وعده های غذایی شخصی هنری باشید.

  1. اسفناج

برگ های بی تجربه اسفناج نیاز به بخشی حیاتی به دلیل برنامه کاهش وزن هر روز دارید باشد یا نباشد. اسفناج شامل لوتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید زآگزانتین است کدام ممکن است باعث افزایش حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری تقویت سلامت توجه می تواند باشد. سالاد شخصی را همراه خود اسفناج دقیق کنید. اسفناج را به تخم خروس های همزده اضافه کنید. آن خواهد شد را روی پیتزا بپوشانید هر دو پالاک بادام کی سابزی باور نکردنی خوش ذوق را بپزید.

  1. انگور فرنگی هندی

آملا هر دو انگور فرنگی هندی کدام ممکن است فوق العاده تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلخ است، عالی غذای شگفت آور است کدام ممکن است معمولی ترین ماده {مورد استفاده در} اصولاً تقویت می کند های آیورودا است. آملا منبع مفید غنی ویتامین C است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامل تعداد زیادی از داروها معدنی مهم است کدام ممکن است برای سلامت متابولیک حیاتی هستند. برای بهره مندی به دلیل فواید آملا در داخل برنامه کاهش وزن شخصی، مقداری پودر آملا را به غذاهای تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی اضافه کنید، میوه آملا معاصر بخورید هر دو آب آن خواهد شد را بنوشید به همان اندازه سلامت کل شخصی را بهبود دهید.

  1. ماست

ناخواسته معمولاً نیست کدام ممکن است راهروی ماست ً راهروی لبنیات را در داخل اکثر خواربارفروشی ها گرفته است. ماست دوز سالمی به دلیل میکرو ارگانیسم ها را پیشنهادات کدام ممکن است سیستم حفاظت دارید را افزایش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مخالفت با بیشتر سرطان ها سپر می تنبل. ماست همراه خود زغال اخته، بادام، بذر کتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عسل عالی صبحانه هر دو دسر است. ماست حتی می تواند الهام خوبی برای سس سالاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپ است.