10 گیاه تقویت کننده مردانه برای نعوظ صخره ای و قدرت ماندگاری طولانی تر

گیاهان بهترین درمان های طبیعی برای اختلالات مختلف سلامتی هستند و در مورد سلامت جنسی یا نعوظ شما تفاوتی ندارد. به اصطلاح “گیاهان تقویت کننده مردانه” نه تنها قدرت جنسی را افزایش می دهد و نعوظ سخت را تضمین می کند، بلکه می تواند میل جنسی یا میل جنسی مردان را نیز تقویت کند.

اگرچه نمی توان انکار کرد که داروهای تجویز شده مانند ویاگرا و غیره می توانند درمان موثری برای مشکلات نعوظ در مردان باشند، اما قرص های طبیعی که از گیاهان تشکیل شده اند می توانند کاری را انجام دهند که داروهای مصنوعی نمی توانند انجام دهند. آنها در واقع می توانند اشتهای جنسی شما را افزایش دهند، قدرت ماندگاری شما را بهبود بخشند و تولید مایع منی را افزایش دهند و در عین حال نعوظ سخت را تضمین کنند.

10 گیاه تقویت کننده مردانه

  • جینکو بیلوبا جینکو نه تنها گردش خون را در سراسر بدن افزایش می دهد، بلکه به افزایش تولید اکسید نیتریک کمک می کند که به ماهیچه های صافی که آلت تناسلی شما را احاطه کرده اند کمک می کند تا شل شوند تا رگ های خونی گشاد شوند و خون بیشتری به بافت نعوظ جریان یابد که منجر به نعوظ سخت تر و محکم تر می شود. نه تنها این، جینکو به عنوان یک تقویت کننده مغز و افزایش پاسخ به تحریک جنسی نیز استفاده می شود.
  • علف هرز بز شاخدار- یا Epimedium Sagittatum نیز یک محرک جنسی عالی است. نه تنها میل جنسی را افزایش می دهد، بلکه به افزایش ترشح اکسید نیتریک نیز کمک می کند.
  • زالزالک توت- این یک توت است که برای قلب شما بسیار مفید است به طوری که می تواند خون بیشتری را پمپ کند که برای عملکرد جنسی سالم یا نعوظ در مردان ضروری است.
  • اره پالمتو- این گیاه نه تنها برای پروستات مفید است، بلکه به تقویت میل جنسی نیز کمک می کند. برای اطمینان از عملکرد مناسب نعوظ، هورمون های جنسی شما را در سطح مطلوب نگه می دارد.
  • Catuaba- این گیاه در درمان موارد ناتوانی جنسی ناشی از مشکلات روانی مانند افسردگی، استرس، اضطراب و غیره بسیار موثر است، عملکرد سیستم عصبی شما را بازیابی می کند، عصبی بودن را کاهش می دهد و کیفیت خواب را بهبود می بخشد که به تقویت عملکرد جنسی کمک می کند. این گیاهی است که به مردان 60، 70 ساله و حتی بالاتر از آن ها کمک کرده است تا رابطه جنسی سالمی داشته باشند.
  • مویرا پائوما- این گیاه آمریکای جنوبی برای تقویت سیستم عصبی و افزایش قوای جنسی عالی است. از قدیم الایام به عنوان یک محرک جنسی عالی استفاده شده است.
  • Cuscuta یا The Dodder Seeds- کوسکوتا نه تنها تولید مایع منی را افزایش می دهد و باروری را در مردان افزایش می دهد، بلکه در درمان اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی نیز بسیار موثر است.
  • جینسینگ آسیایی- جینسینگ شاید قدیمی ترین گیاه شناخته شده برای بشر باشد. نه تنها گردش خون را افزایش می دهد، بلکه برای کاهش استرس و درمان بی خوابی نیز استفاده می شود. حاوی ترکیباتی به نام جین سنوزید است که به ساخت خون و اسپرم کمک می کند. جای تعجب نیست که این ماده یک عنصر مهم در بسیاری از داروهای گیاهی برای درمان مشکلات جنسی در مردان است.
  • Tribulus Terrestris- این گیاهی است که در واقع می تواند تولید تستوسترون را در بدن شما افزایش دهد. در واقع غده هیپوفیز شما را برای افزایش تولید هورمون لوتنیزان تحریک می کند که به نوبه خود سلول های لیدیگ را در بیضه های شما تحریک می کند تا تستوسترون بیشتری تولید کنند. در افزایش قوای جنسی و استقامت در مردان بسیار موثر است. همچنین توسط بدنسازان برای افزایش حجم عضلانی استفاده می شود.
  • دامیانا- این گیاه برای تقویت میل جنسی و ارگاسم در مردان استفاده می شود. استفاده از آن به زمان مایاها برمی گردد.

اکنون از چنین گیاهان قوی برای فرموله کردن قرص‌های طبیعی استفاده می‌شود که می‌توانند به درمان اختلال نعوظ کمک کنند و نعوظ را به سختی فولاد بدون هیچ گونه عوارض جانبی تضمین کنند.

اگر می‌خواهید نعوظ راک جامد داشته باشید، درباره بهترین قرص‌های آلت تناسلی که به‌عنوان بهترین محصول تقویت‌کننده مردان در بیش از 7 سال ابداع شده‌اند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.