25 روش متداول شفای تتا

اینها 25 روش رایج درمانی تتا هستند. یک پزشک شفا دهنده تتا می تواند تمام موارد زیر و بیشتر را شخصاً، از طریق تلفن یا از طریق اینترنت انجام دهد.

1. خواندن

این رایج ترین عمل شفا دهنده تتا است. تقریباً در هر جلسه انجام می شود. این بسیار شبیه به خواندن روان است و می تواند از طریق تلفن یا اینترنت انجام شود. مانند تقریباً هر فعالیت TH، مشتری باید اجازه دهد، استراحت کند، چشمانش را ببندد و اجازه دهد که خواندن انجام شود.

2. شفا دادن

این هدف اصلی هر جلسه TH است. شفاها اشکال مختلفی از جسمی گرفته تا عاطفی و معنوی دارند. تمرین‌کنندگان TH بهبود نمی‌یابند. خالق همه شفاها را انجام می دهد. خالق همه شفاها را انجام می دهد. خالق همه شفاها را انجام می دهد. تمرین‌کنندگان با کار اعتقادی، شفا را تسهیل می‌کنند، برای شفا دعا می‌کنند و سپس شاهد شفا هستند.

3. باز کردن مراکز روانی

مراکز روانی را می توان از طریق فرآیند باز کردن چاکراها باز کرد. همه ما چندین ارتباط حسی روانی-چاکرای داریم: چاکرای حس نبوی-چاکرای نبوی، چاکرای حس روشن بینی-چاکرای روشن بین (چشم سوم)، حس همدلانه-چاکرای شبکه خورشیدی، و حس روشن بینی.

4. باورها تغییر می کند

با شفای تتا همه شفاها ممکن است. برخی از مراجعان ممکن است به دلیل باورهای منفی یا ناتوان کننده، بهبود نیابند. این روش انرژی ساده ترین و سریع ترین وسیله برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه است. مقاله قبلی در مورد ضمیر ناخودآگاه و تغییرات باور آماده کردم.

5. دانلود احساس

باورنکردنی است اما اکنون می‌توانیم احساس هر چیزی را در کسری از ثانیه دانلود کنیم. بدون شفای تتا، فرد یک عمر را سپری می کند و هنوز بسیاری از احساسات و عواطف مثبت را تجربه نمی کند. این ها را می توان در چند ثانیه با استفاده از TH در ضمیر ناخودآگاه دانلود کرد!

6. اختلال چند شخصیتی

بیمار مبتلا به این اختلال را می توان با TH درمان کرد.

7. حافظه های شناور رایگان را پاک کنید

در حالت ناخودآگاه (بیهوشی عمومی، تصادفات بزرگ، جنایات خشن و غیره) درهای ناخودآگاه به روی حواس پنج گانه کاملاً باز است. هر منفی که در حالت ناخودآگاه وارد شود، می تواند زمانی دوباره ظاهر شود و بر زندگی فرد تأثیر منفی بگذارد. مانند بسیاری از تمرینات TH، پاک کردن خاطرات شناور رایگان برای خالق آسان است.

8. با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید

به طور کلی همه ما حداقل دو تا چهار فرشته نگهبان داریم. می توانید از طریق یک پزشک TH با آنها صحبت کنید.

9. ارواح متعصب را پاک کنید

پس از مرگ یک مسیر نوری (ستون، تونل، موج، رنگین کمان و غیره) به سوی خالق وجود دارد. برخی از ارواح به دلایل متعدد این نور را نمی یابند یا انتخاب نمی کنند. به آنها سرکش می گویند. طرفداران به سمت نور شما جذب می شوند و ممکن است انرژی شما را تخلیه کنند. این تخلیه انرژی منجر به مشکلات زیادی می شود.

10. حذف تسخیر افتاده و شیطانی

افتادگان شیاطین هستند. برخی از افراد دچار یک فرد افتاده شده اند و نیاز به جن گیری توسط یک تمرین کننده تتا دارند. برخلاف آنچه در فیلم های ترسناک نمایش داده می شود، این فرآیند به طرز شگفت انگیزی ساده است.

11. پاکسازی حملات روانی و شکستن قلاب های روانی

حملات روانی اشکال فکری منفی هستند که از سوی افراد یا ارواح دیگر برای شما فرستاده می شوند، عمدی یا غیرعمدی. آنها باید پاکسازی شوند. قلاب ها پیوندهای پرانرژی نسبت به شخص دیگری هستند که نسبت به آنها احساسات قوی دارید (احساساتی مانند ترحم، همدلی، نگرانی و غیره).

12. برای همسر روح خود یک تماس بفرستید

فهرستی از ویژگی هایی که در جفت روح خود می خواهید تهیه کنید و یک تمرین کننده تتا از طرف شما با خالق تماس خواهد گرفت. فراخوانی برای سازگارترین همسر روح شما.

13. متجلی شدن

همه ما خواسته ها و چیزهای زیادی در زندگی خود داریم. یک تمرین‌کننده می‌تواند تماسی بفرستد تا همان را وارد زندگی شما کند. این دعا شبیه اذان جفت است.

14. خواندن آینده

اگر از آینده خود اطلاع دارید، به یک پزشک اجازه دهید کمک کند. آینده مشخص نیست؛ قابل تغییر است..

15. فعال سازی DNA، ترمیم DNA (جایگزینی ژن) و معکوس کردن فرآیند پیری

لطفا مقاله من در این زمینه را بخوانید.

16. پاکسازی تشعشعات

تلفن های همراه تنها یکی از منابع مسمومیت ناشی از تشعشعات هستند. تک تک وسایل الکترونیکی، بزرگ یا کوچک، خانه، خودرو، محل کار، عمومی یا خصوصی، شخصی یا تجاری، همگی تشعشعات و تشعشعات ساطع می کنند که می توانند باعث سرطان شوند. پرتوهای ناخواسته را اغلب پاک کنید.

17. کار پاکسازی و باور بر روی مواد غیر آلی

همه اشیاء (خانه ما، وسایل نقلیه، لباس، وسایل الکترونیکی و غیره) دارای هوشیاری هستند و این آگاهی را می توان با یک هوشیاری جدید پاک کرد. اجسام همچنین ممکن است دارای اثر ارواح باشند (غیر روحی “آشکار”) که باید پاک شوند.

18. رفع نفرین

نفرین طلسم بدی است. ممکن است در این زندگی توسط کسی نفرین شده باشید یا ممکن است نفرینی را به ارث برده باشید که از طریق ژن های شما منتقل می شود. پاک کردن اینها توسط خالق ساده است.

19. برداشتن ایمپلنت

این یک موضوع داغ بحث برانگیز است. نکته مهم این است که اگر ضمیر ناخودآگاه فکر می کند که ایمپلنتی است که نباید در بدن باشد (مثلاً ایمپلنت های جراحی غیر قانونی)، پس باید با انرژی آن را برداشت.

20. حیوانات را شفا دهید و با حیوانات ارتباط برقرار کنید

حیوانات باهوش و خلاق هستند. رباتیک نیست، فقط غریزه رانده می شود. صاحبان حیوانات خانگی باید قبل از شفا یافتن حیوان، ابتدا روی آنها کار اعتقادی انجام شود. یک حیوان می تواند به سرعت بهبود یابد.

21. تکه های روح خود را بازیابی کنید

تکه های روح، تکه های از دست رفته انرژی روح از یک رابطه شدید گذشته هستند. ممکن است تکه های روح خود را به دیگری گم کرده باشید یا ممکن است تکه های روح متعلق به شخص دیگری داشته باشید. تکه های روح باید به صاحب واقعی بازگردانده شود زیرا در حال تخلیه روان هستند.

22. طلاق پرانرژی انجام دهید

ممکن است پس از یک طلاق فیزیکی یا پایان یک رابطه بسیار نزدیک، طلاق های پر انرژی لازم باشد.

23. مواد شیمیایی مغز را عادی کنید

این امر به ویژه در افرادی که از اختلالات خلقی رنج می برند (افسردگی، اختلالات وسواس فکری- جبری و شیدایی) اهمیت دارد.

24. برای یک نوزاد در رحم عشق بفرستید

به 25 مراجعه فرمایید.

25. یک روح شکسته را شفا دهید

این فرآیند ساده می تواند تأثیر چشمگیری بر زندگی فرد و سایر کارهای شفابخش داشته باشد.

شما آن را دارید. 25 مورد از رایج ترین تمرینات شفای تتا.