3 نوع بیمه ای که همه بزرگسالان آمریکایی باید داشته باشند

انواع مختلفی از بیمه برای آمریکایی ها وجود دارد که می تواند بسیار زیاد باشد. کل زندگی، ناتوانی، طول عمر، حفاظت از وام مسکن، ورود حیوانات خانگی، تلفن همراه، اما واقعاً سه نوع بیمه خاص وجود دارد که تقریباً همه بزرگسالان به آن نیاز دارند.

اجاره کنندگان / بیمه خانه:

اجاره‌دهندگان یا بیمه‌نامه‌های خانه اشکال بسیار مشابهی از بیمه هستند. هر دو به طور کلی شما را در قبال مسئولیت، دارایی شخصی و از دست دادن استفاده پوشش می دهند. ورود به خانه علاوه بر این ساختار را هنگامی که صاحب آن هستید پوشش می دهد. لحظه ای که شما آزاد هستید و از بیمه نامه والدین خود خلاص هستید، شاید زمانی که از کالج یا دبیرستان فارغ التحصیل می شوید، “باید بیمه نامه اجاره ای بخرید.”

مقدار کمی از پوشش برای اموال شخصی شما مفید است، اما در واقع بیمه مسئولیتی است که شما می خواهید و نیاز دارید. بیمه مسئولیت می تواند برای موقعیت های مختلفی که می توانید در آن قرار بگیرید مفید باشد.

برای گسترش حفاظت از مسئولیت، تأییدیه آسیب شخصی را اضافه کنید.

بیمه سلامت:

بیمه سلامت آمریکا ممکن است بیش از حد قیمت داشته باشد، اما در مقایسه با جایگزین = بدون بیمه درمانی، محصول مناسب و ضروری است. نداشتن بیمه درمانی می تواند تغییری ویرانگر در دارایی خالص شخصی هر کسی داشته باشد. بیمه درمانی را به خطر خود نادیده بگیرید.

همه آمریکایی ها واقعاً یا باید بیمه درمانی خصوصی داشته باشند. بیمه درمانی از طریق کارفرمای خود، یا Medicaid یا Medicare از طریق دولت.

هنگام خرید بیمه درمانی، تمام گزینه های پوشش مختلف را در نظر بگیرید.

پوشش خودکار:

بیمه خودرو بیمه ای برای خودروی شما و شما راننده است. این روزها اجازه خرید خودرو بدون بیمه خودرو بسیار دشوار است. با این حال، هنگامی که از طریق اشخاص ثالث معامله شود، ممکن است اتفاق بیفتد. این یک اشتباه بزرگ است، نه تنها به طور کلی غیرقانونی است که یک خودرو با حداقل استاندارد تعیین شده در یک ایالت خاص بیمه شود، بلکه عدم همراهی بیمه خودرو در هر زمان می تواند از نظر مالی مخرب باشد. حتی یک روز هم از بیمه غافل نشوید.

بزرگسالان جوان یا باید از بیمه خودروی والدین خود استفاده کنند یا خودشان. دانستن اینکه چه زمانی باید به خط مشی خود تقسیم شود می تواند پیچیده باشد. با این حال هنگامی که از خانه خارج شدید، عنوان را به نام خود داشته باشید، معمولاً زمان آن است که بیمه نامه را کاملاً به نام خود دریافت کنید.

برای افرادی که خودرو ندارند، بیمه خودرو غیر مالک را خریداری کنند. بیمه خودرو بدون مالک به شما این امکان را می دهد که هنگام رانندگی با خودروی شخص دیگری پوشش خودرو داشته باشید. افرادی که از ماشین های دیگران استفاده می کنند یا ماشین های کرایه می کنند یا مقداری پس انداز دارند باید این موضوع را در نظر بگیرند.

بالاترین میزان پوشش رانندگان بدون بیمه را که می توانید خریداری کنید، در نظر بگیرید.

سه مورد بزرگ که آمریکایی ها واقعاً به آنها نیاز دارند:

در اینجا شما آن را دارید، سه فرم بیمه که همه آمریکایی ها واقعا باید بخرند. بله، انواع بیمه نامه های مفیدی وجود دارد که بسیاری از مصرف کنندگان باید در نظر بگیرند، مانند بیمه های عمر طولانی، ناتوانی کوتاه مدت و بلندمدت، و بیمه نامه های زلزله – اما بسیاری از آنها واقعاً برای همه نیستند. این سه می توانند واقعا برای همه بزرگسالان هستند.