5 ایده ساده برای هدیه خانگی که می توانید با دستگاه آبگیری غذا درست کنید

در این فصل تعطیلات یا هر زمان از سال می توانید به راحتی با دستگاه آبگیری غذا هدایای خانگی درست کنید. خوراکی های خانگی نشان می دهد که شما برای هدیه دادن زمان و فکر کرده اید. برای افرادی که در زندگی خود خرید می کنید، چند خوراکی شخصی تهیه کنید.

1) جوراب‌های جوراب‌دار میان وعده میوه – می‌توانید با پوره کردن میوه‌ها و قرار دادن آن روی آسترهای سینی پلاستیکی جامد یا روی سینی‌هایی که با پوشش پلاستیکی پوشانده شده‌اند، میوه‌ها را در دستگاه آب‌گیری خود درست کنید. میوه را تا زمانی که قوام چرم پیدا کند خشک کنید. چرم را به صورت نوار یا شکل برش دهید و در کیسه ها یا ظروف دربسته نگهداری کنید. طعم های مختلف میوه ای درست کنید یا طعم مورد علاقه فرد را انتخاب کنید. خلاق باشید و ترکیب های جدیدی از طعم ها را امتحان کنید یا بافت هایی مانند نارگیل پوسته شده یا آجیل خرد شده را به آن اضافه کنید. سعی کنید مقدار کمی ماست برای طعم های خامه ای اضافه کنید.

2) بسته های هدیه آجیل خانگی – با خرید آجیل خام مانند بادام، بادام زمینی یا گردو و خیساندن آنها در آب نمک در طول شب و سپس آبگیری آنها می توانید میان وعده های آجیلی سالم درست کنید. برای تهیه طعم‌های مختلف می‌توانید آجیل‌ها را در مخلوط‌کن شیرینی از چیزهایی مانند عسل، دارچین یا نارگیل بپوشانید یا آن‌ها را با طعم‌های تند مانند سس فلفل تند، پودر چیلی یا واسابی بپوشانید. بعد از اینکه آجیل ها پوشانده شدند آنها را در آبگیر قرار دهید تا روکش خشک شود. بسته بندی در کیسه های کوچک میان وعده و برچسب با طعم های مختلف.

3) انواع میوه های خشک – انواع میوه ها مانند سیب، گلابی، انگور، هلو و آناناس را خریداری کنید. میوه و هسته را بشویید و در صورت لزوم پوست بگیرید سپس به نصف، تکه یا حلقه های تزئینی برش دهید. می توانید برای افزودن طعم و رنگ بیشتر، ادویه ها یا شکرهای رنگی بپاشید. خشک کنید تا میوه آن حالت چرمی پیدا کند. در کیسه ها یا ظروف بدون هوا نگهداری شود.

4) خوراکی‌های تند – چه شکارچی باشید و چه نباشید، درست کردن دمنوش خانگی آسان است. نوع گوشتی را که فرد ترجیح می دهد انتخاب کنید یا انواع مختلف آن را امتحان کنید. گوشت های مورد علاقه گوشت گاو، گوزن، بوقلمون، مرغ یا ماهی است. گوشت باید بدون چربی باشد اما می توان آن را نازک برش داد یا آسیاب کرد. از میان ادویه های از پیش بسته بندی شده برای ادویه جات ترشی انتخاب کنید یا ترکیب مورد علاقه خود را از ادویه ها امتحان کنید. اگر از طعم دهنده های مایع مانند تریاکی استفاده می کنید، گوشت را یک شب در یخچال قرار دهید تا طعم ها به گوشت خیس شوند. گوشت را با فاصله از هم روی سینی ها قرار دهید و خشک کنید تا گوشت شکننده شود. در کیسه ها یا ظروف بدون هوا نگهداری شود.

5) زیور آلات Potpourri – طبیعت رایحه‌های متنوعی را برای ما فراهم می‌کند، از گل‌ها گرفته تا میوه‌ها و گیاهان و ادویه‌ها. برخی از عطرهای محبوب عبارتند از حلقه های سیب خرد شده با دارچین که روی آنها پاشیده شده است یا برش های کوچک کدو تنبل که با ادویه های پای کدو پاشیده شده اند. هر دو را می توان قبل از خشک شدن با میخک تزئین کرد. از یک روبان تزیینی به عنوان چوب لباسی استفاده کنید و چند حلقه را به هم ببندید تا تزیینی وسیع‌تر داشته باشید یا یک دکوراسیون طولانی‌تر آویزان کنید.

خلاق باشید و اجازه دهید دستگاه آبگیری غذا به شما کمک کند هدایایی شخصی و آسان برای افراد خاص زندگی خود، برای تعطیلات یا هر مناسبت خاص بسازید.