5 مزیت برتر تمدید آنلاین بیمه دوچرخه

طبق قانون بیمه شخص ثالث برای خودروهای دو چرخ اجباری است. با این حال، این سیاست می تواند برای محافظت از وسیله نقلیه و راننده در صورت بروز هرگونه حادثه، خسارت ناشی از بلایای طبیعی مانند آتش سوزی، طوفان، سیل یا بلایای انسان ساز مانند سرقت، اعتصاب، سرقت و غیره با انتخاب بیمه جامع تمدید شود. خط مشی.

خرید اینترنتی بیمه نامه دو چرخ

بیمه های دو چرخ قراردادی سالیانه است و هر ساله باید تمدید شود. این شما را در برابر ادعاهای شخص ثالث در صورت وقوع هر گونه تصادف محافظت می کند و به شما کمک می کند تا از نظر مالی و بهداشتی در صورت تصادف، بلایای طبیعی و در صورت کامل شدن وسیله نقلیه محافظت کنید. در عصر دیجیتالی فعلی، تنها چند کلیک برای تمدید آنلاین بیمه دوچرخه فاصله دارد و این روند سریع و بدون دردسر است.

مزایای تمدید خط مشی آنلاین شامل موارد زیر است:

1) تمدید را به راحتی به صورت آنلاین انجام دهید.

از آنجایی که داده‌های خط‌مشی قبلی قبلاً در هنگام خرید قبلی در پایگاه داده وارد شده است، حداقل تلاش برای تکمیل خط‌مشی تمدید است.

هنگام تمدید خط مشی خود:

• صحت داده هایی مانند ارزش اعلام شده بیمه شده یا IDV خودرو، پاداش بدون ادعای خود و غیره را بررسی کنید.

• بررسی کنید که آیا ویژگی های اضافی برای گنجاندن در خط مشی تمدید مانند سواران و غیره لازم است یا خیر.

• حق بیمه را با استفاده از کارت بدهی یا اعتباری پرداخت کنید

و شما تمام شده اید. این باعث می شود که تمدید آنلاین بیمه دوچرخه واقعا سریع و راحت باشد!

2) شما فوراً سیاست را دریافت می کنید.

برخلاف زمان های قبلی که قبلاً بیمه نامه برای بیمه گذار پست می شد و چندین روز طول می کشید، اکنون به محض پرداخت آنلاین برای تمدید بیمه نامه، بیمه نامه امضا شده دیجیتالی فوراً به عنوان یک سند PDF برای مشتری صادر می شود. شما می توانید آن را در سیستم خود ذخیره کنید و همچنین یک پرینت بگیرید و نسخه چاپی را نیز نگه دارید.

پرینت بیمه نامه به خوبی نسخه اصلی است و اصالت آن متفاوت نیست. همچنین بین پرداخت حق بیمه و دریافت سند بیمه نامه تاخیری وجود ندارد. بنابراین، حتی اگر در آخرین لحظه بیمه نامه خود را تمدید کنید، می توانید همچنان از سوار شدن بر دو چرخ خود لذت ببرید بدون اینکه نگران تعهد بیمه نامه خود باشید.

3) انتخاب پوشش.

برای خودروهای دو چرخ، اخذ بیمه شخص ثالث طبق قانون وسایل نقلیه موتوری 1961 اجباری است. این امر باعث می شود که مالک وسیله نقلیه از ادعای شخص ثالث در صورت وقوع هر حادثه ای مصون بماند.

با این حال، مالک می تواند پوشش جامعی را برای محافظت از خود و وسیله نقلیه در صورت بروز برخی اتفاقات ناخواسته انتخاب کند. پوشش اضافی برای پیلیون سوار و استهلاک صفر یا پوشش افزایش یافته برای لوازم جانبی و قطعات یدکی نیز در حین تمدید خط مشی آنلاین امکان پذیر است. پوشش اضافی هزینه اضافی کمی را می طلبد، اما تا حد زیادی به سمت محافظت می رود.

بنابراین، اگر تصمیم به تمدید خط‌مشی خود به‌صورت آنلاین بگیرید، این مزیت را دارید که مزایا و معایب سوارکاران و مزایای آن را نسبت به هزینه‌ها بسنجید و سپس طرحی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد!

4) دریافت بهترین نقل قول.

به طور سنتی مردم بیمه نامه دو چرخ خود را با همان شخصی که او از او خریده بود تمدید می کردند. این به دلیل راحتی محض بود.

با این حال، با ظهور تمدید آنلاین بیمه نامه دو چرخ موجود خود، اکنون می توانید طرح های مختلف ارائه شده را مقایسه کنید و سپس طرحی را انتخاب کنید که بهترین گزینه را مطابق با تجزیه و تحلیل هزینه-فایده شما ارائه می دهد. نیازی نیست که تنها به مشاور خود وابسته باشید و اطمینان داشته باشید که او بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه می دهد. همین را می توان به صورت آنلاین نیز تأیید کرد!

5) تخفیف سودمند.

شرکت‌های بیمه‌ای که مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و توسعه بیمه هستند، در صورتی که دستگاه‌های خاصی مانند سیستم ضد سرقت را نصب کرده باشید، بر حق بیمه تخفیف می‌دهند. این تخفیف می تواند در زمان تمدید آنلاین استفاده شود و در صورت مجهز بودن وسیله نقلیه شما می توانید از آن استفاده کنید. با تمدید آنلاین، تمامی گزینه های ممکن پیش روی شماست و بر این اساس می توانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

جدای از این موارد، برخی از بیمه‌گران در صورت ذکر در بیمه نامه تمدید شده، تسهیلات تعمیر بدون نقد را نیز ارائه می‌دهند. تمدید آنلاین بیمه دوچرخه نیازی به بازرسی وسیله نقلیه ندارد و در صورت تمدید ظرف 90 روز پس از انقضا به هیچ مدرکی نیاز ندارد. تمدید خط‌مشی آنلاین به شما این فرصت را می‌دهد تا سیاست‌های مختلف ارائه شده را مقایسه کنید و بهترین را برای خود انتخاب کنید. کمک از مراکز تماس بیمه گر خدمات اضافه ای است که هنگام تمدید آنلاین دریافت می کنید.