5 نکته سالم برای کاهش وزن در سال 2010

می توانید بگویید که جهان ما به کاهش وزن، به ویژه به دلیل هزینه های سلامتی و سلامت، دچار وسواس شده است. دلیل ما هر چه باشد، بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند، رژیم هایی را امتحان می کنند که ممکن است برای آنها بهترین نباشد. متأسفانه، با تعداد زیادی از رژیم های غذایی که اکنون در دسترس هستند، ممکن است لازم باشد قبل از پیدا کردن رژیمی که فکر می کنید از آن لذت خواهید برد و در واقع به شما کمک می کند تا عادات یک زندگی را تغییر دهید، چند مورد را در نظر بگیرید. شما به برنامه ای نیاز دارید که از آن لذت ببرید و باید به یک روال مادام العمر تبدیل شود تا زندگی را تغییر دهد. در زیر چند نکته ساده وجود دارد که به شما کمک می کند وزن خود را کنترل کنید، بدون اینکه گرسنه بمانید یا هر روز در باشگاه ورزش کنید. این نکات را می‌توانید هر روز انجام دهید و می‌توانند به عادت‌های زندگی تبدیل شوند که بدون هیچ تلاشی سلامت شما را بهبود می‌بخشد، جهنم وقتی که به حالت عادی تبدیل شدند، حتی متوجه انجام آن‌ها نخواهید شد.

# 1

پیاده روی. 30 دقیقه از زمان تلویزیون خود را به مدت 30 دقیقه در روز اختصاص دهید تا از گردشی آرام در پارک یا اطراف بلوک لذت ببرید، پاها و قلب خود را تقویت می کنید و در عین حال مقداری چربی ناخواسته می سوزانید. این کاری است که شما می توانید به عنوان یک خانواده انجام دهید، فرزندان خود را به این عادت تبدیل کنید که به آنها لطف خواهید کرد.

# 2

اگر از یک سیکلت حرکتی استفاده کنید. مکان های زیادی وجود دارد که می توانید آنها را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید. سپس می توانید هر روز زمانی را تعیین کنید که در آن هنگام تماشای تلویزیون یا فقط گوش دادن به رادیو از آن استفاده کنید. حتی می‌توانید سایت‌هایی را در اینترنت جستجو کنید تا یک سیکلت ثانویه خوب با کمتر از 100 دلار به دست آورید.

شماره 3 اگر در ساختمانی هستید و پله‌هایی وجود دارد، به جای آسانسور یا آسانسور، از پله‌ها بروید و چند بار رفت و آمد کنید. به آن به عنوان فرصتی برای کمک به کاهش وزن نگاه کنید، فقط چند دقیقه طول می کشد و از انجام آن خوشحال خواهید شد. آیا تا به حال توجه کرده‌اید که وقتی به مکان‌هایی می‌روید که باید از دو یا سه پله بالا بروید، اگر آسانسور یا آسانسور وجود ندارد، حتی به آسانسور یا آسانسور فکر نمی‌کنید؟ شما فقط از پله ها بالا می روید زیرا در انتهای آن پله ها جایی است که باید بروید؟ چیزی به سادگی چند قدم اضافی در هر روز می تواند در مورد کاهش وزن کمک زیادی کند. وقتی بعداً به خرید می روید، در دورترین پارکینگ دورتر از ساختمان پارک می کنید، پیاده روی برای شما مفید خواهد بود.

# 4

به خوردن غذاهای مورد علاقه خود ادامه دهید، اما در حد اعتدال، این جمله را به خاطر دارید؟ “لحظه ای بر لب و یک عمر بر باسن”. از لحظه های زیاد روی لب ها خودداری کنید! هیچ دلیلی وجود ندارد که غذای مورد علاقه خود را حذف کنید، وقتی مقداری محافظه کارانه از چیزهایی که دوست داریم بخوریم هنوز می توانند در زندگی ما جای داشته باشند، از جمله در مواقعی که روی کاهش وزن تمرکز می کنیم.

# 5

برنامه تمرینی شما هر چه که باشد، هر روز زمان مشخصی را برای انجام آن اختصاص دهید. افرادی که برنامه ریزی می کنند معمولاً در آنچه می خواهند به دست بیاورند موفق می شوند، بنابراین اگر در طول هفته زمانی را برای ورزش منظم در نظر نگیرید، همین الان این کار را انجام دهید. اگر روال مشخصی داشته باشید، نیمی از راه را دارید. هنگامی که برای کنترل وزن خود آماده هستید، همیشه با پزشک یا متخصص خود مشورت کنید. با تلاشت موفق باشی