6 مزایای سلامتی گوجی – آنچه که امروز می توانند برای شما انجام دهند

فواید گوجی برای سلامتی چیست؟ اگر با گوجی بری آشنایی ندارید، این مقاله شما را با تاریخچه، منابع و فواید سلامتی این توت آشنا خواهد کرد.

توت گوجی که منشا آن هیمالیا است، روی یک درختچه همیشه سبز رشد می کند. آنها همچنین در مگنولیا، چین و هند یافت می شوند. در حالی که نسبتاً جدید در صحنه غربی است، بیش از 3000 سال است که در چین و تبت به دلیل 6 مزیت معروف سلامتی آن مصرف می شود.

اولین مورد توانایی آن در محافظت از کبد است. با تقویت عملکرد آن، به کبد کمک می کند تا همیشه در حد استاندارد عمل کند.

دومین مزیت سلامتی گوجی بری توانایی آن در تقویت عضلات است. این امر به ویژه در مورد عضلات پا صدق می کند. افرادی که از آرتریت رنج می برند، متوجه بهبود قابل توجهی در انعطاف پذیری و حرکت مفاصل خود می شوند.

سومین مورد، قدرت آن در افزایش گردش خون است. گردش خون بهبود یافته کار اندام های ما را تسهیل می کند، سطح انرژی ما را افزایش می دهد، و یک حس کلی از تندرستی ایجاد می کند.

فایده چهارم تأثیر آن بر سیستم ایمنی بدن ما است. افرادی که نوشیدنی گوجی بری را به صورت روزانه مصرف می کنند متوجه افزایش غیر قابل توضیح سطح ایمنی خود شدند. ماهیت آنتی اکسیدانی غنی توت، تلاش ما را برای جلوگیری از بیماری ها و بیماری های مزمن تقویت می کند.

پنجمین مزیت سلامتی گوجی بری کمک آن به کاهش وزن است. افرادی که رژیم غذایی دارند خوردن آن را دوست دارند زیرا به سرکوب اشتها و افزایش متابولیسم آنها برای حداکثر چربی سوزی کمک می کند.

ششمین اثر ضد پیری قوی آن است. وجود آنتی اکسیدان فراوان، سموم مسئول پیری را در بدن ما دفع می کند.

پس کجا می توانید گوجی بری را پیدا کنید؟ می توانید گوجی بری را به صورت خشک شده در فروشگاه های لوازم چینی یا آنلاین پیدا کنید. فروشگاه های بهداشتی معمولا نوشیدنی گوجی را در بخش غذاهای ارگانیک یا طبیعی خود ذخیره می کنند.

6 مزیت سلامتی گوجی تنها با مصرف منظم روزانه گوجی بری چه به شکل طبیعی و چه به صورت مایع قابل دستیابی است. یکی از موانعی که در این راه وجود دارد، در دسترس بودن و قیمت آن است. خرید گوجی به شکل توت طبیعی می تواند در طول ماه ها گران شود. این امر به ویژه در مورد رژیم‌های غذایی صادق است، زیرا برای بهترین نتایج به دوز بالاتر گوجی نیاز است. یک راه حل این است که روی مکمل گوجی بری مقرون به صرفه سرمایه گذاری کنید که می توانید هر روز آن را به شکل قرص مصرف کنید.

اما در انجام این کار، باید مطمئن شوید که معامله واقعی را دریافت می کنید و جعلی نیست. من در واقع توصیه می کنم فقط پس از یک دوره آزمایشی بدون ریسک خرید کنید (البته استاندارد این است که هزینه حمل و نقل و جابجایی را پرداخت می کنید – معمولاً کمتر از 7 دلار)