6 کیلومتر دیگر از بزرگراه ایلام – مهران در اربعین تکمیل می شود


بر اساس گزارش ها جام جم آنلاین ایلام ; عبدالله بهادری در بازدید از محور ایلام – مهران از تلاش بی وقفه پیمانکاران این محور برای تکمیل و ساماندهی واحدهای در حال ساخت اربعین خبر داد. همچنین مبادلات حمل و نقل حذف شده مسیر و نقاط زیر سازه نیز برای عبور موقت و اضطراری آماده شده است.

بهادری افزود: تونل ایلام – مهران به طول 5 کیلومتر علاوه بر مسیر ورودی و خروجی برای عبور اضطراری و روکش (طاق بتنی سقف و دیوارها) تونل دوم جاده کربلا آماده می شود. تکمیل شود. و این تونل و مسیر ورودی و خروجی آن آمادگی برای عبور اضطراری.

وی افزود: 6 کیلومتر باقیمانده از سه راهی ماربره تا چهارراه صالح آباد تکمیل و بارگیری می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام درباره ادامه مسیر گفت: 20 کیلومتر از محور ایلام – مهران هم اکنون در حال اجرای لایه دوم آسفالت و تا چهل سال نقاط اضطراری و پیچ های خطرناک کنجانچم است. این منطقه توسط یک پل بزرگ به طول 56 کیلومتر و تا 40 خط در 5 کیلومتری بزرگراه مهرانسکی تا پایانه مرزی برداشته می شود.

بهادری از دیگر پروژه های بزرگراه ایلام – مهران را احداث دو کیلومتر راه در چهارراه ماربره، احداث خط رفت و برگشت 7 کیلومتر در محدوده کنجانچم، تقاطع غیرهمسطح صالح آباد، امامزاده سید حسن و هزارد عنوان کرد. چهارراهی و افزود: همزمان با تکمیل تونل ها، پروژه های فعالی وجود دارد که تکمیل آنها نیازمند زمان و اعتبار است.