7 گزینه جایگزین برای غذای مفید

12 ماه اخیر است و بسیاری از {مشتاق} هستند کدام ممکن است برنامه کاهش وزن شخصی را همراه خود پای راست تنظیم کنند، احتمالاً چند قبلی کیلو بار کم کنند، بالاتر وعده های غذایی بخورند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل کامل تصمیم گیری در مورد های غذایی خوب تری داشته باشند. در داخل همین جا لیستی به همین دلیل گزینه جایگزین برای های غذایی باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید برای انتخاب کردن های رایج بدست آورده اید ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به بدست آورده اید پشتیبانی می تدریجی تعیین 12 ماه نو شخصی را نگه داشتن کنید. ممکن است چربی ها، انرژی کمتری دارند با این وجود سبک بالایی دارند!

عاشق شیر آب آب نبات هستید با این وجود آنقدر به {درد} شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گازی کدام ممکن است بعد به همین دلیل آن خواهد شد دچار می شوید علاقه مند به ندارید؟ عالی تصمیم گیری در مورد مفید اخیر به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سویا نخواهد بود! من خواهم کرد شناخته شده به عنوان یک خانم عذاب توسط غیر لیبرال لاکتوز، معمولا شیر آب سویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج می‌نوشم، با این وجود فینال تصمیم گیری در مورد من خواهم کرد فوق‌العاده است، مخصوصاً در داخل آب نبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر آب بادام است! این سبک تمیزی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آورده اید قسم می‌خورید کدام ممکن است واقعاً آن خواهد شد را می‌نوشیدید! بدست آورده اید را به سطل آشغال داروها غذایی مفید/طبیعی هر دو لبنیات بقالی شخصی مورد توجه قرار گرفت کنید. ممکن است عالی نام تجاری کابینت بندی شده نیز فراهم کردن می دهند، با این وجود انواع یخچالی موثرترین است. این خوراکی خوش ذوق به همین دلیل سازندگان آجیل، نسیم بادام خالص الماس آبی است. اگرچه غیر لیبرال لاکتوز را ندارید، به ساده 120 انرژی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها کمتری نسبت به سویا دارد، پس بلعیدن کنید!

خواه یا نه فرزندان بدست آورده اید ساندویچ چسبناک کبابی را دوست خوب دارند با این وجود در نتیجه لاکتوز به همین دلیل ممکن است اجتناب می کنند؟ یکی در همه انتخاب‌های باور نکردنی برای به حداقل رساندن‌های چسبناک، «به حداقل رساندن‌های طبیعی» است تخصصی ایجاد می کند فاز گیاه‌خواری سطل آشغال لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو قلمرو تأمین کشف شد می‌شود. ممکن است سبک هایی شبیه چدار، موزارلا، یانکی، هالاپینو، پروولون دودی را فراهم کردن می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید موثرترین عامل اینجا است کدام ممکن است ممکن است کم انرژی، با بیرون کلسترول ldl را انتخاب کنید و انتخاب کنید 0 خوب و دنج چربی ها ترانس هستند! برند Veggie Slices حتی می تواند آجرهای عجیب و غریب “چسبناک” را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند دانش شده را {ارائه می دهد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما ممکن است شگفت انگیز هستند، بدست آورده اید قسم می خورید کدام ممکن است ممکن است لبنیات بوده اند!

آووکادو عالی غذای لذیذ باور نکردنی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی که خواهید کرد مقداری گواکامول را دقیق کنید یا به سادگی به حداقل رساندن هایی روی سالاد شخصی بریزید، مثبت است بدانید کدام ممکن است عالی انتخاب کم چرب ممکن است وجود داشته باشد. عالی آووکادوی عظیم همراه خود شناسایی اقتصادی “SlimCado” به بدست آورده اید {اجازه} می‌دهد این میوه شگفت‌انگیز را بخورید ({درست است}، اگر نمی‌دانستید، آووکادو در حقیقت عالی میوه است!) با بیرون جمع آوری شده شدن انرژی. باقی مانده است هم شبیه عالی آووکادوی عجیب و غریب گوشتی است، با این وجود {مقدار} تا حدودی آب بیشتری دارد، به همین دلیل سالم تر است در داخل گواکامول استفاده بیشتر از شود. {اینها} فقط در موردً 3 برابر اندازه گیری عجیب و غریب هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مقدار} تا حدودی احتمالاً بهترین راه زیادی را برای بدست آورده اید راه اندازی تدریجی.

کنسرو سبزیجات و میوه ها، اگر در داخل تصمیم گیری در مورد شخصی دقت نکنید، می توانند مقدار بیش از حد شربت، شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک داشته باشند! اگر می خواهند تصمیم گیری در مورد های مفید تری هستید، این باور نکردنی نخواهد بود. {هر} چند قبلی بدست آورده اید انتخاب هایی دارید! معاصر اگر بتوانید آن خواهد شد را تولید کنید همه وقت موثرترین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر ارزان باشد یا نباشد، موثرترین محصول موارد زیر منجمد است در نتیجه چسبیده شده است کدام ممکن است تمام داروها مغذی آن خواهد شد معاصر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال آن خواهد شد کنسرو است. تقریباً در مورد اینکه سیستم مالی در داخل چند قبلی 12 ماه قبلی هزینه خواربار فروشی را به رکورد بالایی رسانده است، مردمان بیشتری به کالا کنسرو روی معرفی شده است اند. به برچسب آن خواهد شد مورد توجه قرار گرفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است نمک هر دو شکر اضافه نشده است. هنگامی کدام ممکن است به مورد توجه قرار گرفت می کنید، نیاز به به همین دلیل چیزی کدام ممکن است دارای شربت، شربت ذرت، فروکتوز، ساکارز هر دو شیرینی کننده های اضافه شده است اجتناب کنید. {اینها} سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی نامطلوب ای را اضافه می کنند کدام ممکن است می خواست به نظر نمی رسد که باشند. اگر با بیرون این داروها {نمی توانید} آب آن خواهد شد را تولید کنید، در گذشته به همین دلیل استفاده بیشتر از حتما آب آن خواهد شد را تخلیه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محتویات آن خواهد شد را به خوبی بشویید.

خواه یا نه سطح نقطه ضعف بدست آورده اید کوکی است؟ شبیه آیا بسیاری از کوکی ها، شیرینی ها عالی غذای دوست داشتنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام هستند. به همین دلیل این قبلی، اصولاً ممکن است مملو به همین دلیل کره، مارگارین هر دو مرتب سازی روغن هیدروژنه، مقدار بیش از حد شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً آرد سفید هستند. آیا بسیاری از انتخاب های مفید طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر طبیعی اخیر ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است شامل می شود غلات رادیکال، شکر شدید خیلی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن های {سالم تر} استفاده بیشتر از می تواند. یکی در همه اشیا شگفت انگیز کدام ممکن است من خواهم کرد آن را غیر قابل مقاومت می داند کوکی کاشی TLC است. ممکن است جویدنی هستند با این وجود مقداری کرانچ به آن خواهد شد اضافه می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کوکی برای من خواهم کرد فراوان است، به همین دلیل عالی سطل آشغال احتمالاً بهترین راه زیادی را به بدست آورده اید بدهد. تصمیم گیری در مورد های سبک عبارتند به همین دلیل ترکیبی لحن کاملا راضی، آب نبات تلخ بلغور محیط دوسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتان کشمشی بلغور محیط دوسر. این نیروگاه ها قند کم، هفت غلات رادیکال، 0 خوب و دنج کلسترول ldl، 3 خوب و دنج فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها واقعی 130 انرژی در داخل {هر} کوکی عظیم فراهم کردن می دهند!

اگر به همین دلیل بستنی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوربت‌ها به‌عنوان عالی غذای میوه‌ای مفرح لذت بردن می‌برید، در داخل همین جا عالی اصل العمل فوق‌العاده سرراست برای تولید آن خواهد شد در داخل محل اقامت ممکن است وجود داشته باشد به همان اندازه به همین دلیل تیز کردن حق پوشش بیمه برای انتخاب‌های مفید بسته نرم افزاری‌بندی شده در داخل بازار مواد غذایی اجتناب کنید. من خواهم کرد خیلی میوه های Edy’s را واقعاً دوست دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است عالی انتخاب باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باور نکردنی هستند! با این وجود، همراه خود بهبود هزینه جدیدترین ممکن است، من خواهم کرد به همین دلیل تیز کردن بلیط قیمت 4 دلاری ممکن است امتناع می‌کنم، به همین دلیل من حتی دارم خودم خیلی خودم را می‌سازم. من خواهم کرد فنجان های کودک تاپرور همراه خود درگاه من حتی دارم (حدود ¾-1 فنجان رادیکال) به همین دلیل {هر} میوه ای کدام ممکن است دارید بیشترین استفاده را ببرید هر دو میوه معاصر هر دو {یخ زده} بخرید. {مورد علاقه} من خواهم کرد بلوبری-انبه است. زغال اخته {یخ زده} ریختم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر انبه {یخ زده} 100% خالص را در داخل غذاسازم خریدم. چند قبلی پالس به آن خواهد شد بدهید به همان اندازه فقط یکدست شود سپس در داخل فنجان ها بریزید به همان اندازه یخ بزند. این برای نوجوانان باور نکردنی است! با بیرون شکر اضافه، با بیرون چربی ها، به ساده 100% میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شدید خوش ذوق! می توانید موز، توت فرنگی، تمشک، کیوی، شاه توت را نیز بررسی کنید! برای یک چیز خوش سبک، مقداری آب پرتقال هر دو آناناس اضافه کنید. نیازی به چوبی بستنی نخواهد بود، می توانید آن خواهد شد را بیرون از در فنجان همراه خود قاشق خواستن کنید.

{سبزیجات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپ می توانند جزء اساسی جشن ها باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند مفید به تذکر برسند به همان اندازه روزی کدام ممکن است همراه خود دیپ پر چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک تعداد زیاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً به همین دلیل لبنیات تولید می شوند. اگر آن خواهد شد را {امتحان} نکرده اید هر دو رفتار به {خرید} آن خواهد شد به همین دلیل خرده فروش های داروها غذایی دارید، اکنون زمان آن خواهد شد است کدام ممکن است خودتان هوموس دقیق کنید! ماده اساسی هوموس، نخود است کدام ممکن است به لوبیا گاربانزو نیز نامیده می شود. می‌توانید عالی قوطی بخرید، آبکش کنید، بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود عالی حبه سیر، مقداری فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی نمک دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری تاهین در داخل غذاساز بریزید. من خواهم کرد به ساده به همین دلیل یک چیز تخصصی ایجاد می کند محل اقامت من حتی دارم استفاده بیشتر از می کنم، به همین دلیل معمولاً به همین دلیل زیره آسیاب شده استفاده بیشتر از می کنم کدام ممکن است سبک خوبی نیز دارد. عالی قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن خواهد شد اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنقدر بپزید به همان اندازه یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون سایه شود. هوموس برای منتشر شده روی کراکر، نان هر دو آب {سبزیجات} باور نکردنی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} {کسی} احتمالاً آن خواهد شد را بخورد، چه گیاهخواری، چه گیاهخواری هر دو غیر لیبرال لاکتوز.