8 دلیل برای مطالعه روانی در مورد آینده شغلی خود

1. آینده را روشن می کند

گذشته پر از حقایق و دانسته هاست. با این حال، آینده مملو از ناشناخته ها و عدم اطمینان است. اغلب به نظر می رسد اعتماد به گذشته آسانتر از آینده باشد. بنابراین یک روانشناس به دنبال این است که ذهن شما را راحت کند. از طریق یک مطالعه روانی، نگاهی اجمالی به آنچه در آینده برای حرفه شما در نظر گرفته است می‌بینید. این به شما کمک می کند تا از غافلگیر شدن یا غافلگیر شدن در هر چرخش منفی احتمالی اجتناب کنید.

2. سلامت معنوی و روانی خود را افزایش دهید

خواندن روان شما را قادر می سازد از نظر روحی و روانی سالم بمانید. مطالعه با حفظ سلامت، روحی و روانی، شادی شما را افزایش می دهد. در واقع، این مطالب به شما ابزار و توانمندی لازم را می دهد تا با وجود تمام چالش هایی که در طول هر تغییری که در حرفه خود ایجاد می کنید با آن مواجه شوید، رضایت را دنبال کنید.

3. مهم ترین افراد زندگی شما را ارزیابی می کند

یک مطالعه روانی اطلاعاتی در مورد افراد مهم زندگی شما در اختیار شما قرار می دهد. تصمیم گیری برای تغییر شغل یا رفتن به مسیری جدید، تمرینی پر ریسک است. باید بدانید که برخی از افراد در طول مسیر در کنار شما خواهند بود و حمایتی را که به شدت به آن نیاز دارید ارائه می کنند. شما به حمایت عزیزان و دوستانتان نیاز دارید. خواندن روان به شما کمک می کند بدانید که آیا این را دریافت خواهید کرد یا خیر.

4. به شما کمک می کند تا روابط خود را درک کنید

حرفه همه چیز در مورد روابط است. شما نمی توانید در خلاء کار کنید. شما باید یک شبکه قوی با عزیزان خود و با همکاران حرفه ای خود تشکیل دهید. مطالعه به شما کمک می کند تا روابط خود را بهتر درک کنید. خواندن روان یا روشن بینانه به شما کمک می کند تا انواع افرادی را که در حرفه جدید خود باید به آنها توجه کنید را بشناسید. خواندن های روانی به شما کمک می کند تا افرادی را شناسایی کنید که می توانید در حین سازگاری با شغل جدید با آنها سازگار باشید.

5. ایده آل برای کار و شغل – زمان بندی

در بیشتر موارد، مردم به طور خاص برای زندگی شخصی خود خوانش های روانی دریافت می کنند. کمتر مردم به دلایل حرفه ای به دنبال این خواندن هستند. خواندن روان برای کار و حرفه شما ضروری است. آنها به شما کمک می کنند بدانید که آیا زمان مناسبی برای تغییر است یا خیر. از طریق مطالعه، خواهید فهمید که برای مواجهه با هر مشکلی که در زندگی شما ایجاد می شود چه کاری انجام دهید. خواندن روان یا روشن بینانه شما را به دانش مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه مجهز می کند.

6. شما را برای مقابله بهتر با ضررها تجهیز می کند

همانطور که می دانید از دست دادن بخشی از زندگی است. هر روز کسی در جایی یکی از عزیزان، همسایگان یا همکار خود را از دست می دهد. با وجود قدم گذاشتن در مسیر شغلی جدید، هیچ تضمینی وجود ندارد که زندگی شما پر از سعادت باشد. زندگی بدون درد غیرممکن است. خواندن روان به شما کمک می کند تا برای چنین احتمالاتی آماده شوید. خواندن تضمین می کند که شما در چارچوب ذهنی مناسب برای مقابله با هر نوع ضرر و زیان هستید.

7. شما را قادر می سازد تا تصمیمات بهتری بگیرید

همه چیزهایی که در بالا ذکر شد حول محور تصمیم گیری بهتر می چرخد. یک شغل جدید مستلزم آن است که آماده باشید تا از هر فرصتی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. متأسفانه بسیاری از افراد فرصت های خود را از دست می دهند و در نهایت از تصمیم هایی که می گیرند پشیمان می شوند. دریافت مشاوره روانی قبل از ایجاد تغییرات به شما کمک می کند تا تصمیمات موفق تری بگیرید.

8. توانایی های مدیریت استرس شما را تقویت می کند

انتخاب یک مسیر شغلی جدید می تواند استرس زا باشد. شما نمی دانید که آیا مسیر جدید به موفقیت منجر می شود یا شکست. شما مطمئن نیستید که آیا آنطور که شما امیدوارید نتیجه خواهد داد یا خیر. خواندن روانی احتمال موفقیت را روشن می کند. خواننده روانی قادر است به شما کمک کند تا با مشکلاتی که در محل کار یا روابط شخصی خود با آن مواجه می شوید، مقابله کنید. استرس بعد از جلسه با روانپزشک شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

هنگامی که در آستانه تصمیم گیری های بزرگ در مورد شغل آینده خود هستید، از خواندن روانشناسی نترسید. همانطور که می بینید شغل، زندگی شخصی و روابط شما از خوانش های روانی بسیار سود می برد. برای شناسایی نوع خواندن روانی که برای شما ایده آل است، کمی تحقیق کنید.