Air Medevac با دانشکده توانبخشی با آمبولانس هوایی جهانی در کلکته و رانچی

در کلکته، شرکت ما Air Ambulance خدمات سریع و ارزان قیمت هواپیماهای مجاز داخلی و بین المللی را در هر نقطه از جهان و در سراسر جهان در دهلی کاست دوست دارد، که تقریباً همه ارائه دهندگان خدمات آمبولانس هوایی مسئول در سراسر جهان هستند. ما کلیه خدمات ترخیص اضطراری را در شهرهای مختلف ارائه می دهیم. اگر می‌خواهید خدمات پشتیبانی مراقبت‌های پزشکی قابل اعتماد و مقرون به صرفه ارائه کنید، لطفاً با ما تماس بگیرید زیرا ما یک مرکز شفاف بدون بار اضافی یا قیمت‌های پنهان در اینجا ارائه می‌کنیم. منبع و تحقق از آن شما خواهد بود. ما آگاه ترین و کارآمدترین ارائه دهنده تیم برای هر نوع جابجایی بیمار، مجروح، بیمار و جدی با مراقبت های ویژه و مناسب هستیم. تخلیه هوایی جهانی از کلکته به دهلی اکنون در کل شهر هند با ویژگی های بیشتر و بی نظیرش برای عزیزانش در دسترس است.

خدمات مسافرتی هوایی جهانی در کلکته برای ارائه هواپیماهای چارتر خصوصی در کلاس جهانی با جدیدترین و بهترین سیستم های پشتیبانی زندگی پزشکی است. ما خدمات توانبخشی بی نقص و بسیار کم شارژ را در کلکته ارائه می دهیم، از جمله ماسک تنفسی، ونتیلاتور قابل حمل، برانکارد تجاری، دفیبریلاتور، پمپ انفوزیون، پمپ مکش، منبع اکسیژن، ژنراتور برق قابل حمل و ابزار راه اندازی کامل ICU با فناوری پیشرفته.

ما بهترین خدمات پزشکی را در قالب پشتیبانی هوایی Medevac در کلکته، رانچی و سایر پشتیبانی های پزشکی به شهرهای سراسر هند داریم. ما متخصص در حمل و نقل آمبولانس هوایی، قطار و زمینی هستیم، به ویژه با استفاده از هواپیماهای مجهز بال ثابت و جت تجاری. این خدمات کامل همکار را به بیمار انتقال بیمار از یک بیمارستان شهری به بیمارستان دیگر آرزو در هند ارائه می دهد. جدای از این، با بهترین و ارزان ترین هزینه از آمبولانس هوایی جهانی در رانچی بهره ببرید.

آمبولانس هوایی با هزینه جهانی در کلکته به دهلی، سریع‌ترین و ایمن‌ترین ارائه‌دهنده خدمات پزشکی هوایی چارتر در جهان است، که در آن تمام نیازهای بیمار با تمام پشتیبانی لازم مانند ونتیلاتورها، مانیتورهای قلب، پمپ‌های تزریق، سیلندرهای اکسیژن و سایر دستگاه‌های پزشکی مورد نیاز است. کلکته در سال های گذشته توسعه یافته است اما هنوز فاقد امکانات پزشکی مناسب و با تکنولوژی بالا است. آمبولانس هوایی جهانی یکی از معتبرترین و کامل ترین خدمات توانبخشی پیشرفته را گرامی می دارد. در شرایط اضطراری پزشکی، مردم دوست دارند برای بهترین درمان پزشکی به دهلی بروند. ما یک آمبولانس هوایی از کلکته به دهلی، برخی از بیمارستان‌های درجه یک کشور مانند FORTIS، FORD، AIIMS، MEDANTA و غیره ارائه می‌کنیم.

خدمات آمبولانس هوایی جهانی در رانچی 24*7 امکانات فوق‌العاده توانبخشی بیمار را با پزشکان متخصص از جمله نفرولوژیست، متخصص زنان و زایمان، متخصص زنان، انکولوژیست، هماتولوژیست، متخصص گوارش، متخصص طب تسکینی آسایشگاه، متخصص غدد و غیره و همچنین پنل پزشکی ارائه می‌کند.