BTU به طور موقت تقسیم شد / 1.8 میلیارد در ارزش گروه کاهش یافت


اعضای گروه BT اعلام کردند که برای مدت موقت طلاق می گیرند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از بی بی سی، اعضای گروه کیپاپ (موسیقی پاپ کره ای) بیتیاس آنها با به دست آوردن محبوبیت بی سابقه در سراسر جهان، در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه (14 ژوئن) در مورد قصد خود برای طلاق موقت صحبت کردند.

این گروه هفت نفره از شرکت کنندگان این تصمیم را به “خستگی” و تلاش ناموفق برای یافتن “هویت” متهم کردند. آنها برای مدتی کار گروهی را کنار می گذارند تا روی مهارت های فردی خود تمرکز کنند.

بیتلز به عنوان بزرگترین گروه پاپ جهان شناخته می شود که نقش اساسی در ارائه موسیقی پاپ کره ای به جهان داشت. اما اندکی پس از اعلام خروج گروه، مدیر گروه به طرفداران Beitas اطمینان داد که طلاق موقتی است و با آنچه طرفداران پاپ در غرب فکر می کنند متفاوت است.

شاید یکی از دلایل واکنش نسبتا سریع لیدر این گروه، اعلام این تقسیم بود که ارزش سهام این شرکت را 1.8 میلیارد دلار کاهش داد.

این گروه به عنوان پرفروش ترین هنرمندان جهان شناخته می شود. آنها چند روز پیش به کاخ سفید رفتند، اما نه به خاطر آن جو بایدن بگذارید رئیس جمهور ایالات متحده با آهنگ آنها برقصد، اما با نفرتی که علیه آسیایی ها و آسیایی ها گسترش می یابد، که با اپیدمی تاج در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است. من صحبت کردم

انتهای پیام/