Copaifera و Andiroba – رازهای مراقبت از پوست زیبایی آمازون

در سرتاسر اینترنت، سایت هایی وجود دارند که اسرار زیبایی برزیل را به نمایش می گذارند. در واقع، وقتی تصاویر و فیلم‌هایی از بومیان برزیلی را می‌بینید که در سواحل استراحت می‌کنند یا در خیابان‌های شلوغ قدم می‌زنند، متوجه نمی‌شوید که زنان چقدر زیبا، برنزه و جوان به نظر می‌رسند. طبیعی است که بخواهیم خوب به نظر برسیم، اما ابتدا باید اسرار زیبایی بومی را کشف کنیم. همانطور که اتفاق می افتد، زنان برزیلی برای مراقبت از پوست به منابع طبیعی وابسته هستند، محصولات جانبی جنگل های بارانی معروف به copaifera و andiroba.

Copaifera و Carapa چیست؟

Copaifera یک سرده درختان بومی جنگل های بارانی آمازون است که عصاره روغنی به همین نام و همچنین copaiba، مایع طلایی و چسبناکی که از درخت برای اهداف مختلف دارویی و زیبایی استخراج می شود، تولید می کند. درخت کاراپا نیز در جنگل یافت می شود که ارتفاع آن به 100 فوت می رسد. از دانه های آن روغن بسیار با ارزش اندیروبا استخراج می شود که دارای خواص درمانی است.

چه چیزی در مورد Copaifera و Andiroba عالی است؟

روغن های کوپایفرا و اندیروبا که به صورت موضعی استفاده می شوند فواید زیادی برای پوست دارند. این روغن ها علاوه بر خواص درمانی خود – از تسکین سوزش ها و زخم ها گرفته تا تسکین گزش و بریدگی حشرات – در لوازم آرایشی تولید شده در برزیل استفاده می شوند. پوست جوان تر شده و جوان تر به نظر می رسد. هنگامی که پوست هیدراته می شود، سالم و انعطاف پذیرتر می شود. زنان برزیلی به چنین محصولاتی وابسته هستند تا در زیر آفتاب داغ و دائمی زیبا به نظر برسند.

آیا استفاده از Copaifera و Carapa عوارض جانبی دارد؟

تحقیقات اخیر نشان می دهد که هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای برای استفاده از هر دو روغن وجود ندارد. روغن های Copaifera و Andiroba برای پوست ملایم هستند و برای انواع پوست مناسب هستند. با این حال، اگر به راحتی مستعد آلرژی های پوستی هستید، بهتر است قبل از استفاده از این روغن ها با پزشک مشورت کنید.

Copaifera و Carapa عالی هستند. از کجا می توانم آنها را تهیه کنم؟

Copaifera و Carapa را وارد جستجوی اینترنتی کنید و مطمئناً چندین فروشگاه آنلاین را پیدا خواهید کرد که روغن ها را به اشکال مختلف، با هم و جداگانه می فروشند. آنها تقاضای بسیار زیادی دارند، اما وقتی برای آنها خرید می کنید مطمئن شوید که خالص ترین عصاره های Copaifera و Carapa را مستقیماً از جنگل های آمازون در دسترس دارید. بسیاری از سایت‌ها ادعا می‌کنند که راز زیبایی برزیلی را دارند، اما تنها روغن‌هایی که در خالص‌ترین شکل‌شان استفاده می‌شوند، در محصولات مراقبت از پوست استفاده می‌شوند.