COVID-19: افسانه ها در مقابل حقایق

از آنجایی که دروغ های بیشتر و بیشتری در رابطه با واکنش دولت آمریکا به COVID-19 افشا می شود، کاملاً واضح می شود که چگونه افرادی که دفاتر قدرت و نفوذ را اشغال کرده اند، به طور تاکتیکی جان میلیون ها نفر را برای به دست آوردن مسافت پیموده شده سیاسی کوچک به خطر انداخته اند و نه فقط این مفهوم را به خطر می اندازند. رهبری و همچنین به خطر انداختن دموکراسی. با استفاده از بلندگوهای رهبری ارشد، حقیقت بارها و بارها به صورت تاکتیکی نادرست تعبیر شده است تا افراد بی گناه را تشویق کنند تا کووید-19 را تضعیف کنند و در نتیجه رفاه خود را نادیده بگیرند. اکنون که اسکلت ها مدام از گنجه بیرون می افتند، و اجساد توسط میلیون ها نفر دفن می شوند، مردم آمریکا متوجه شده اند که ناآگاهانه چه آشوب بزرگی ایجاد کرده اند.

گویی این همه گیری به خودی خود به اندازه کافی ترسناک نبود، استفاده از چنین موضوع جدی برای به دست آوردن مسافت پیموده شده سیاسی و باج گرفتن ملت نقطه عطف نهایی است. در رقابت برای غصب قدرت بلامنازع، نه تنها جان میلیون‌ها انسان بی‌گناه قربانی شد، بلکه قهرمانان واقعی این فاجعه، ایمنی کارکنان بهداشت و درمان و تیم واکنش خط اول به درستی به خطر افتاد و تلاش‌های شجاعانه آنها به رسمیت شناخته نشد. آن را تضمین می کرد. اگر چنین نمونه هولناکی همچنان عادی باشد، دیری نمی‌گذرد که جهنم شکسته می‌شود و مردم تمام ایمان خود را به نیکی و انسانیت از دست می‌دهند و منجر به فروپاشی کامل جامعه متمدن می‌شود.

از این رو، با قصد عمدی برای شکستن افسانه‌ها و افشای دروغ‌ها، تصمیم گرفته‌ایم بخش جدیدی به نام «افسانه‌های COVID-19 در مقابل حقایق» ارائه کنیم، جایی که درباره یک افسانه خشمگین درباره COVID-19 صحبت می‌کنیم که در رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند. قبل از اینکه در نهایت حقایق دستکاری نشده را به شما ارائه دهید، آن را برای صحت آن تشریح کنید.

اسطوره: قرار گرفتن در معرض اشعه های مستقیم خورشید یا نور خورشید می تواند به از بین بردن میکروب های COVID 19 کمک کند

میکروب های بیماری COVID19 در واقع موجودات زنده میکروسکوپی یا ویروس هایی هستند که برای زنده ماندن به بدن میزبان سالم نیاز دارند. اگر بدن میزبان سالم باشد، بدون ایجاد هرگونه عارضه ناخواسته سلامتی، به طور غیر فعال در آنجا می ماند. با این حال، اگر همان فرد آزادانه در میان جمعیت یا فضای عمومی شلوغ حرکت کند، این توانایی را دارد که این بیماری را به دیگران منتقل کند. بنابراین آب و هوا به ندرت نقشی در تولد یا از بین بردن میکروب های بیماری ناشی از COVID-19 ایفا می کند. در هوای سرد، میکروب‌های کووید فعال‌تر در جستجوی بدن میزبان برای جلوگیری از شرایط ناخوشایند بیرون شرکت می‌کنند.

حقیقت: میکروب‌های COVID-19 در هوای گرم در خانه هستند و آزادانه در جو به دنبال بدن میزبان برای حمله هستند. یک فرد آلوده یا یک ناقل خفته ویروس کووید-19 نه تنها به عنوان ناقلی برای گسترش بیشتر میکروب ها عمل می کند، بلکه ویروس را تشویق می کند تا در شرایط دلگرم کننده آزادانه تولید مثل کند. استفاده از ماسک صورت و استفاده از ضدعفونی کننده های دست در مکان های عمومی در کنترل ویروس و محدود کردن حرکت آزاد آن بسیار موثر است.