HITECH چیست؟

HITECH مخفف عبارت Health Information Technology for Economic and Clinical Health است. این قانون در 17 فوریه 2009 به عنوان بخشی از قانون بازیابی و سرمایه گذاری مجدد آمریکا در سال 2009 به قانون تبدیل شد. این قانون پذیرش و استفاده معنادار از فناوری اطلاعات سلامت را ترویج می کند. این قانون یکی از اجزای برخی از مهم ترین تغییرات در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده در نسل ما را نشان می دهد.

قانون HITECH در حال حاضر در حال تغییر شکل اجرا و بودجه برای پذیرش پرونده الکترونیک سلامت در ایالات متحده است. در سال 2011. متخصصان واجد شرایط Medicaid تا 63750 دلار در مدت شش سال حق دریافت دارند. فروشندگان سیستم های EHR در حال حاضر گواهینامه های استفاده معنی داری دریافت می کنند تا بتوانند نیاز خدمات خود را برآورده کنند.

سه مولفه برای استفاده معنادار وجود دارد که اولین آنها استفاده از EHR گواهی شده به روشی معنادار، مانند تجویز الکترونیکی است. دوم استفاده از فناوری تبادل الکترونیکی اطلاعات بهداشتی برای بهبود کیفیت مراقبت است. استفاده از فناوری EHR برای ارائه معیارهایی مانند کیفیت بالینی جزء سوم است. به طور خلاصه، ارائه دهندگان باید نشان دهند که از فناوری EHR گواهی شده به گونه ای استفاده می کنند که بتوان هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی اندازه گیری کرد.

در طول پنج سال آینده، معیارهای استفاده معنادار در سه مرحله تنظیم خواهد شد. با پیاده سازی سیستم های EHR و استفاده معنادار، ارائه دهندگان چیزی بیش از مشوق های مالی دریافت می کنند. داده ها و سوابق به راحتی در دسترس هستند، خطاهای درمان کاهش می یابد، هشدارها و یادآوری ها می توانند ایجاد شوند، و پشتیبانی برای تصمیم گیری های بالینی در دسترس است. تجویز الکترونیکی و پر کردن مجدد خودکار راحتی را هم برای بیماران و هم برای پزشکان فراهم می کند.

هر مرحله از استفاده معنادار دارای الزامات خاصی است که برای بیمارستان‌های واجد شرایط، بیمارستان‌های دسترسی حیاتی و ارائه‌دهندگان اعمال می‌شود. تعداد معینی از اهداف باید توسط طرف مربوطه برآورده شود تا واجد شرایط پرداخت های تشویقی شود. برای هر سال مشارکت، یک طرف باید استفاده معنی‌دار از فناوری پرونده الکترونیکی تایید شده سلامت را به منظور واجد شرایط بودن برای برنامه‌های تشویقی EHR Medicare و Medicaid نشان دهد.

اطلاعات بیشتر را می توانید در وب سایت وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده بیابید. هر شهروند ایالات متحده باید در مورد مهاجرت پرونده الکترونیک سلامت بیشتر بیاموزد زیرا همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد. چشم انداز مراقبت های بهداشتی در کشور ما در حال تغییر است و این یک زمان هیجان انگیز برای همه افراد درگیر است.