OCD شدید – اصل ذهن و بدن و نحوه متوقف کردن مرگ OCD در مسیرهای آن

OCD شدید همان چیزی است که احساس می کنید زمانی که اضطراب سراسر شما را فرا می گیرد و احساس می کنید که قرار است دچار حمله قلبی شوید یا احساس می کنید مشکلی وجود دارد زیرا قبلاً هرگز این احساسات را احساس نکرده اید. هنگامی که به پزشک مراجعه کردید و آنها به شما گفتند که مشکلی وجود ندارد، می توانید کاملاً مطمئن شوید که OCD است. در عین حال اگر احساس دردهای جسمی دارید، من از مراجعه به پزشکان برای یافتن منبع آن منصرف نمی شوم و تا زمانی که دردها از بین نرفته اند، تسلیم نشوید. تا آنجا که بهتر می‌شوید، خواه ناسازگاری شدید یا هر چیز دیگری باشد، باید در جستجوی خوشبختی بی‌امان باشید.

هنگامی که به OCD شدید نگاه می کنیم، می بینیم که این فقط یک سری احساسات و عواطف است که در تمام بدن شما جاری است. ما همچنین می دانیم که ارتباط ذهن / بدن یک ارتباط نیست، بلکه آنها یکی هستند. ذهن بدن است و بدن ذهن است. آیا تا به حال در مورد کسی شنیده اید که دست خود را قطع کرده اند و هنوز در بازوی از دست رفته احساس درد می کنند؟ این واقعاً ربطی به آن ندارد اما فکر کردم به آن اشاره کنم زیرا جالب بود. اما در واقعیت اگرچه ذهن بدن است و بدن ذهن است، به این صورت که وقتی کسی به شما می‌گوید که دیگر نمی‌خواهد شما را ببیند و شما می‌خواهید او را ببینید، از نظر فیزیکی احساس وحشتناکی خواهید داشت و حتی ممکن است احساس کنید دیگر زندگی نمی کند

با این حال، اگر کسی که دوستش دارید به شما بگوید که او هم شما را دوست دارد، شما این احساسات را به صورت فیزیکی در سراسر بدن خود احساس می کنید، نه فقط در سرتان، این به این دلیل است که احساسات شما در تمام سلول های شما هستند، نه فقط در سر! به OCD شدید نگاه کنید، می بینید که وقتی آنقدر احساس می کنید که باید یک مراسم را انجام دهید، می بینید که واقعاً احساس چرندی می کنید! چه کسی اینقدر احساس می کند که باید یک مراسم را انجام دهد و در عین حال احساس عالی دارد؟ اصلا هیچ کس! می‌دانم که باید اصل ذهن/بدن را که در بالا توضیح داده شد، درک کنید، زیرا اکثر مردم آن را آموزش نمی‌دهند، زیرا اکثر مردم به سادگی از آن بی‌اطلاع هستند! من هم شلوار هوشمند نیستم، فقط آن را از تونی رابینز و دیپاک چوپرا یاد گرفتم. امیدوارم اسمشون رو درست نوشته باشم در هر صورت، من شما را تشویق می کنم که بفهمید این افراد می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند و شما باید گوش کنید. چه کسی بیشتر می داند؟ آنها یا مجری زن کانال خبری محلی شما هستند؟

مشکل OCD شدید این نیست که ناخوشایند است، بلکه بیشتر مردم به سادگی معتقدند که فقط می توانند با آن کنار بیایند و واقعاً نمی توانند از شر آن خلاص شوند! هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد! همانطور که می دانیم، شما می توانید از شر وسواس فکری خلاص شوید زیرا من خودم را دارم! من می دانم که مبتلا شدن به وسواس شدید چگونه است و همچنین درمان آن را می دانم. در زیر اطلاعات خوبی در مورد OCD برای شما دارم، لذت ببرید!