One Stop Bedwetting وب سایت بازطراحی شده ای را راه اندازی کرد

One Stop Bedwetting، ارائه دهنده پیشرو در زمینه هشدارهای شب ادراری، پد تشک های ضد آب، ساعت های ارتعاشی و محصولات بی اختیاری، امروز از راه اندازی وب سایت واکنش گرا جدید و بازطراحی شده خود خبر داد. وب سایت جدید این شرکت مجموعه گسترده ای از راه حل های شب ادراری One Stop Bedwetting و پشتیبانی مشتری را افزایش می دهد. همچنین با استفاده از چت زنده مشتری و ویدیوهای محصول، ارزش های شرکت و دستاوردهای آن را به تصویر می کشد.

طراحی مجدد وب سایت شامل پیشرفت های زیبایی شناختی برای ارائه یک تجربه کاربر جذاب تر و ناوبری پیشرفته است تا به بازدیدکنندگان کمک کند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. مشتریان می‌توانند مجموعه وسیعی از محصولات را مرور کنند و در یک وبلاگ شب ادراری هر دو هفته مشترک شوند و کوپن‌های تخفیف و تبلیغات را در صندوق ورودی خود دریافت کنند.

بازدیدکنندگان نکات عملی مفیدی را برای مقابله با شب ادراری دریافت می‌کنند و فرصت تماشای ویدیوهای محصول درخواستی، دانلود کتابچه راهنمای کاربر و تبادل ایمیل با متخصصان را خواهند داشت. این وب‌سایت دارای بخش جدیدی است که به بررسی‌ها و توصیفات محصول اختصاص دارد تا بازدیدکنندگان بتوانند نظرات خود را بخوانند و به اشتراک بگذارند و انتخاب درستی برای هشدار شب ادراری داشته باشند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که بلافاصله، تمامی مشتریان داخلی با خرید کلیه آلارم‌ها و کیت‌های شب ادراری و دسترسی نامحدود به متخصصان شب ادراری، ارسال رایگان دریافت خواهند کرد. مشتریان می‌توانند در صورت سفارش آنلاین، تا 25 درصد در قیمت‌های پایین بسته‌های انتخابی شب ادراری صرفه‌جویی کنند.

به گفته سخنگوی این شرکت، “ما بسیار هیجان زده و مفتخریم که وب سایت شرکت جدید خود را برای مشتریان، پزشکان، شرکا و بازدیدکنندگانی که به دنبال درک محصولات و خدمات ما هستند، معرفی می کنیم. طراحی مجدد این وب سایت واقعاً روش دیگری است که ما متعهد به ایجاد این وب سایت هستیم. ما مطمئن هستیم که طراحی مجدد موقعیت One Stop Bedwetting را به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه هشدارهای شب ادراری، پد تشک های ضد آب و راه حل های شب ادراری تقویت می کند. با طراحی جدید، انتظار افزایش بازدیدکنندگان وب سایت و مصرف محتوا را داریم. ما مشتاقانه منتظر بازخوردها و تحولات جدید هیجان انگیز هستیم.”

این سایت دارای یک مرکز منبع کاملاً جدید است که مخصوصاً توسط متخصصان شب ادراری نوشته شده است که به بازدیدکنندگان محتوای تقویت شده انحصاری شب ادراری ارائه می دهد و به آنها درک بهتری از مشکل، درمان و راه حل های آن می دهد. هدف این مجموعه مقالات آموزش میلیون‌ها نفری است که از شب ادراری رنج می‌برند.

محصولات برنده جایزه این شرکت به طور گسترده توسط متخصصان اطفال برای جلوگیری از شب ادراری توصیه می شود. این وب سایت مجموعه ای کامل از آلارم های پوشیدنی و شب ادراری کنار تخت از برندهای معروف از جمله Chummie، Smart، Shield، Guardian، NewU و Zest، پد تشک های ضدآب از Prisma و محلول های آموزشی پوتی از Joy را ارائه می دهد.

“یکی از بسیاری از ویژگی‌های وب‌سایت جدید و هیجان‌انگیز که در اوایل آگوست راه‌اندازی شد، پردازش سفارش‌های چند ارزی بود. این امر به‌ویژه برای تعداد زیادی از مشتریان بین‌المللی ما که نه تنها می‌توانند قیمت محصول را به واحد پولی خود مشاهده کنند، مفید خواهد بود، بلکه می‌توانند قیمت‌های محصول را به واحد پول خود مشاهده کنند، می توانند با استفاده از کارت های اعتباری/دبیت محلی خود بدون نیاز به تبدیل به دلار آمریکا پرداخت کنند. مزیت آن این است که از مشتریان بین المللی هزینه مبادله ارز دریافت نمی شود و قیمتی که می بینند دقیقاً همان چیزی است که می پردازند! تخمین های حمل و نقل و زمان تحویل محاسبه می شود. به صورت پویا در زمان پرداخت.” یک نماینده شرکت گفت.

این وب‌سایت اصلاح‌شده همچنین دارای ظاهری به‌روز شده با ویژگی‌های پیشرفته، از جمله ناوبری آسان‌تر، جستجوی محصول، بهبود قابلیت استفاده کلی، اطلاعات به‌روز شده و ابزار یاب هشدار شب ادراری است. ابزار یاب زنگ هشدار که توسط متخصصان طراحی شده است، سردرگمی را که بازدیدکنندگان اغلب برای خرید زنگ شب ادراری تجربه می کنند را از بین می برد. بازدیدکنندگان به چند سوال سریع مربوط به عادات خواب و جنسیت آنها پاسخ می دهند و این ابزار زنگ شب ادراری مناسب را ارائه می دهد. بازدیدکنندگان تشویق می شوند تا وب سایت جدید را کاوش کنند و برای دریافت ایمیل های مستقیم و کوپن های تخفیف در لیست پستی One Stop Bedwetting ثبت نام کنند.

One Stop Bedwetting ارائه‌دهنده پیشرو و یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین برای آلارم‌های باکیفیت شب ادراری، پد تشک‌های ضدآب، ساعت‌های ویبره و راه‌حل‌های شب ادراری برای همه سنین است. دفتر مرکزی آن در سانتا کلارا، کالیفرنیا، محصولات One Stop Bedwetting به طور گسترده توسط متخصصان اطفال برای جلوگیری از شب ادراری توصیه می شود. این شرکت صدها محصول را که مستقیماً از تولید کنندگان تهیه می شود را با تخفیف عمیق برای صرفه جویی باور نکردنی به مشتریان خود ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند دسترسی نامحدودی به متخصصان شب ادراری و نکات و اطلاعات ارزشمند برای جلوگیری از شب ادراری داشته باشند.