Revealed، برترین وب‌سایت‌های آنلاین پازل و بازی برای رفاه ذهنی

دانشمندان در پردیس دانشگاه کالیفرنیا برکلی اخیراً به این نتیجه رسیده‌اند که ارتباط مستقیمی بین ورزش منظم ذهنی چیزهایی مانند پازل و سلامت روان وجود دارد، دقیقاً مانند ارتباط با ورزش بدنی و سلامت جسمانی. آنها 65 سالمند سالم را بررسی کردند که میانگین سنی آنها 76 سال بود و دریافتند افرادی که با خواندن یا پازل فعال ذهنی داشتند نسبت به افرادی که فعالیت ذهنی کمتری داشتند تمایل به دریافت مقادیر کمتر پروتئین مخرب مرتبط با بیماری آلزایمر داشتند.

اگر دوست دارید از نظر ذهنی فعال باشید، این روزها وب‌سایت‌های زیادی وجود دارد که به پازل‌ها و بازی‌های آنلاین اختصاص داده شده‌اند که به طور فعال سلامت روان را ارتقا می‌دهند. معمولاً آنها پازل‌ها و بازی‌های کوتاه و سرگرم‌کننده‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را در هر مکان و هر زمان که چند دقیقه وقت دارید بازی کرد.

در اینجا سه ​​مورد از بهترین آنها وجود دارد.

درخشندگی

Lumosity با بیش از 14 میلیون مشترک و تعداد زیاد، به سرعت در حال تبدیل شدن به رهبر در این زمینه است. این یک سایت پازل و بازی آنلاین است که برنامه های تناسب اندام مغز را ارائه می دهد که هم سرگرم کننده و هم چالش برانگیز هستند. آنها بر روی حوزه های شناختی زیر تمرکز می کنند: سرعت. حافظه؛ توجه حل مسئله و انعطاف پذیری

شما می توانید یک ویژگی ذهنی خاص را انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید، یا در واقع فقط به یک تمرین کلی با تمام قسمت ها بروید. این واقعا یک باشگاه برای ذهن است. مغز پشت این وب سایت بزرگ Lumus Labs، یک شرکت تحقیق و توسعه علوم اعصاب است. چند نمونه پازل رایگان وجود دارد، اما برای بهره مندی کامل از آن، باید با هزینه اندکی اشتراک خود را دریافت کنید.

FIT Brains

برترین‌های Lumosity مغزهای مناسب هستند، که دوباره زاییده فکر یک آزمایشگاه تحقیقاتی خصوصی به نام Vivity است. این از همان الگوی Lumosity پیروی می کند و اشتراک اولیه بدون هزینه دارد که می تواند برای استفاده از همه ویژگی ها ارتقا یابد.

این وب سایت پازل و بازی آنلاین، بازی های آموزشی مغز را برای بهبود حافظه، تمرکز، درک بصری و همچنین مهارت های کلمات ارائه می دهد. آنها دستورالعمل های دقیقی را ارائه می دهند و شما همچنین می توانید سطح مهارت خود را انتخاب کنید. در هر صفحه Fit Brains فهرستی از مزایای زندگی که بازی مغز ارائه می‌کند و مهارت‌های مغزی خاصی را که مورد هدف قرار می‌دهد، شامل می‌شود. همچنین یک iPad و یک برنامه اندرویدی نیز ارائه می شود.

شناخت

آخرین وب‌سایت‌های جمع‌بندی پازل‌ها و بازی‌های آنلاین ما که به سلامت روانی کمک می‌کنند، CogniFit هستند که دوباره یک حساب محدود و پریمیوم دارند. بازی های مغزی ارائه شده بر روی چندین مؤلفه تمرکز می کنند از جمله: زمان پاسخ. توجه تقسیم شده؛ هماهنگی دست و چشم؛ حافظه کوتاه مدت بصری؛ حافظه کاری و ادراک فضایی

آنها نسبت به سایر بازیکنان بزرگ در این زمینه کمی کمتر از بازی های انتخابی برخوردار هستند اما مزایای دیگری نیز دارند. این سایت به طور مداوم بر عملکرد شما نظارت می کند و به شما گزارش های منظم می دهد به این معنی که مهم نیست که چقدر خوب یا بد در پازل ها انجام دهید، همیشه تحت فشار خواهید بود. این سایت همچنین ظاهر بسیار خوبی دارد و بسیار کاربر پسند است با عنصر رسانه اجتماعی که به شما امکان می دهد دوست شوید و اطلاعات را به اشتراک بگذارید، بسیار یادآور فیس بوک است. اپلیکیشن آی پد و آیفون نیز موجود است.

خوب این دور به بالا است. این وب‌سایت‌ها واقعاً می‌توانند به شما کمک کنند، پس چرا یکی از آن‌ها را برای اطمینان از سلامت ذهنی خود به دنبال راهی سرگرم‌کننده نگذارید.