Wilkes Barre – منطقه ای که مزوتلیوما در آن جاری است

آمارها نشان می دهد که 210 میلیون دلار صنعت ساخت و ساز در منطقه Wilkes Barre Pennsylvania وجود دارد. این نشان دهنده رشد گسترده صنعت ساخت و ساز در این منطقه است که باعث ایجاد شغل و پول در شهر می شود. با در نظر گرفتن این موضوع، پیش بینی تأثیراتی که این صنعت برای مردم Wilkes Barre خواهد داشت، مهم است.

شناخته شده است که آزبست به دلیل مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر آتش یکی از مواد پرکاربرد در صنعت ساختمان بوده است. و با رشد صنعت ساخت و ساز، استفاده از آزبست نسبت مستقیمی با تورم صنعت دارد. مطالعات نشان داده است که آزبست باعث ایجاد نوعی سرطان می شود که مزوتلیوما است. پس منطقی است که اثرات این صنعت رو به رشد بر سلامتی مردم در Wilkes Barre صفر شود.

افرادی که در صنعت ساخت و ساز هستند در معرض خطر بالای مزوتولومی هستند که سرطان مزوتلیوم است. مزوتلیوم بافتی است که به عنوان پوشش اندام های داخلی ما در حفره شکم و ریه ها یافت می شود. سرطان عمدتاً به سلول های مزوتلیال که مزوتلیوم را تشکیل می دهند آسیب می زند. قرار گرفتن در معرض آزبست منجر به مزوتلیوما می شود. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که فیبرهای کوچک به ریه‌ها تنفس می‌کنند، یا سرفه می‌کنند و بلعیده می‌شوند تا به حفره شکمی راه پیدا کنند و باعث ایجاد مزوتلیومای پلور (پوشش ریه) و مزوتلیومای صفاقی (پوشش اندام حفره شکمی) می‌شوند. زمانی که آزبست جمع آوری شده در لباس کارگر در معرض آزبست با خانواده، اقوام و دوستان تماس پیدا کند، می تواند به دیگران سرایت کند. مزوتلیوما یک اثر آسان صنعت ساخت و ساز برای مقابله با آن نیست. سرطان می تواند از نظر جسمی، عاطفی و روحی تخلیه کننده باشد.

مردمی که در Wilkes Barre زندگی می کنند باید از این نگرانی بهداشتی ناشی از رشد صنعت ساخت و ساز در شهر آگاه شوند. باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا کارگران و خانواده به درستی از آنها در برابر مزوتلومیا محافظت کنند. پوشیدن وسایل ایمنی مانند ماسک و روپوش باید در زمانی که آنها در تماس نزدیک با محیطی که آزبست وجود دارد و/یا تعویض لباس قبل از اینکه با خانواده و دوستان خود پس از خروج از اطراف با آزبست قبل از بازگشت به خانه از آنها در تماس باشند، مورد تاکید قرار گیرد. کار

شرکت های ساختمانی که در Wilkes Barre شغل ارائه می دهند نیز باید از این نگرانی بهداشتی آگاه باشند. آنها باید به کارگران خود که ممکن است در آینده به مزوتلومیا مبتلا شوند، بیمه درمانی ارائه دهند یا می توانند اجازه دهند کارگران خود در محیطی کار کنند که می تواند منجر به افزایش قرار گرفتن در معرض آزبست شود. اگر نمی توان از قرار گرفتن در معرض آزبست اجتناب کرد، باید اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهند و دستورالعمل ها را دنبال کنند تا اثرات مخرب قرار گرفتن در معرض آزبست برای کارگران کاهش یابد.

برای حمایت از کارگران و شرکت ها، وکلای متخصص در این زمینه، به ویژه حقوق ساختمانی وجود دارد که می توانند اطلاعات ارزشمندی را به خصوص در زمینه قانونی بودن این موضوع به دست آورند. آنها همچنین می توانند موقعیت هر یک را توضیح دهند تا طرفین درگیر بدانند دقیقاً چه کاری برای حل این وضعیت انجام دهند. این وکلا در Wilkes Barre، پنسیلوانیا کار می کنند و با کمال میل به مردم شهر خدمت خواهند کرد.

مردم با دیدن فرصت‌ها از آن استفاده می‌کنند، اما قبل از اینکه در موقعیتی قرار بگیرند، باید از مزایا و معایب آن آگاه باشند. آنها باید اقدامات مناسبی را برای محافظت از آنها انجام دهند، اگر موارد منفی باعث مسئولیت آنها شود. همه باید از حقوق خود به عنوان کارگر و شهروند شهری که در آن زندگی می کنند آگاه باشند. سلامتی نباید برای سود نادیده گرفته شود. انجام کاری قبل از اینکه خیلی دیر شود به صرفه است. اگر این موضوع باعث ایجاد نگرانی برای کسی که می‌شناسید، به او لطفی کنید و از او بخواهید همین الان کاری انجام دهد. اکنون اقدام کنید زیرا نمی خواهید بیماری مانند مزوتلیوما تشخیص داده نشود فقط به این دلیل که در مکانی مانند Wilkes Barre زندگی سریعی دارید.